Konstrukcje stalowe z Leszna

Porównaj oferty od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 392 652 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 333 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Branża budowlana rozwija się w szybkim tempie, oferując zupełnie nowe, lepsze możliwości. Konstrukcje stalowe - jak sama nazwa mówi - to elementy budynków, które wykonane są ze stali. Wyróżnia się kilka podstawowych rodzajów konstrukcji stalowych. Są to konstrukcje: powierzchowne, prętowo–ciągowe oraz prętowe. W pierwszym rodzaju największy nacisk kładzie się na powierzchni, która jest elementem nośnym. Konstrukcje prętowo-ciągowe najczęściej wykorzystywane są do tworzenia wielkogabarytowych instalacji, takich jak mosty. Najpopularniejszą konstrukcją stalową, którą wykorzystuje się najczęściej do montażu m.in. hal i magazynów, to system prętowy.

Konstrukcje stalowe cieszą się rosnącą popularnością wśród inwestorów. Chociażby z tego względu, że zapewniają ogromną wszechstronność wykonania, a także możliwością postawienia przez przedsiębiorcę stałej konstrukcji lub, jeżeli zachodzi taka potrzeba – tymczasowej. Bez problemu można zamówić konstrukcje stalowe, które zadowolą każdego inwestora – wiaty, hale ze stali z pewnością spełnią swoją rolę, a wybór instalacji jest bardzo duży. Postawienie konstrukcji stalowej nie będzie stanowić problemu. Do wyznaczonego miejsca dostarczone są poszczególne elementy, które łączone są w jedną całość wedle projektu. Robi się to tak, aby cała konstrukcja była stabilna – zabezpieczając je solidnie w ziemi. Obiekty są trwałe na niekorzystne warunki pogodowe. Wykorzystanie elementów z demontażu poprzedniego budynku konstrukcji stalowej jest jak najbardziej możliwe – cena nowo postawionego obiektu jest odpowiednio niższa.

Najważniejszym kryterium przy wycenie montażu nowej konstrukcji stalowej jest przeznaczony budżet. Warto wówczas poprosić wykonawcę o wycenę stawianego obiektu. Inną cenę będą miały konstrukcje stalowe z demontażu, a inną te, które będą powstawać od zera. Oferty wykonawców oferujących usługę są zależne m.in. od miejscowości; finalny koszt postawienia konstrukcji stalowejWarszawie będzie znacznie się różnić od identycznej usługi wykonanej w Szczecinie, czy na Śląsku, choćby w Katowicach. Należy wspomnieć, że cena projektu może się znacząco różnić z różnych względów – od poziomu skomplikowania projektu po zastosowany rodzaj konstrukcji.

W tym celu warto wykorzystać portale ogłoszeniowe, na których umieszczone są oferty poszczególnych wykonawców. Należy też sprawdzić opinie umieszczone przez innych klientów, które pozwolą nam na mądrą alokację funduszy – powinniśmy być pewni oferowanej usługi, która będzie rzetelna oraz skrojona pod nasz budżet.

Ranking najlepszych specjalistów od wykonania konstrukcji w Lesznie

Konstrukcje stalowe Leszno

Perfekcyjny Montaż Konstrukcji Stalowych

11 opinii

Zleć zadanie perfekcyjnego montażu konstrukcji stalowych ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Leszno i przyległych miast. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Malko-Met - Wyjątkowy Montaż Konstrukcji Stalowych Leszno

Malko-Met

1 opinia

Bez oporów zleć zadanie wyjątkowego montażu konstrukcji stalowych fachowcom z firmy Malko-Met. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Leszno i okolicznych miast. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

METALOPANEL TOMASZ LUDEF - Dobre Konstrukcje Stalowe Leszno

METALOPANEL TOMASZ LUDEF

1 opinia

Drugiego takiego dostawcy prędko nie znajdziesz na terenie Leszna, więc jeśli szukasz dobrych konstrukcji stalowych to od razu sprawdź METALOPANEL TOMASZ LUDEF. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

Robinsons Polska - Perfekcyjne Hale Stalowe Leszno

Robinsons Polska

4 opinie

Jeszcze potrzebujesz profesjonalistów od hal stalowych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Robinsons Polska. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - zadzwoń!

Zakład produkcyjno usługowo hadlowy - Doskonały Montaż Konstrukcji Stalowych w Lesznie

Doskonały Montaż Konstrukcji Stalowych w Lesznie

1 opinia

Pragniesz znaleźć wartego zaufania profesjonalistę z zakresu doskonałego montażu konstrukcji stalowych z Twojego rejonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Zakład produkcyjno usługowo hadlowy jest Twoim rozwiązaniem. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Solar World - Świetne Hale Magazynowe Leszno

Solar World

Według Ciebie świetne hale magazynowe to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z Solar World pomogą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Już nie trać czasu i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

PMB Inwestycje Budowlane - Fantastyczny Montaż Konstrukcji Stalowych Leszno

Fantastyczny Montaż Konstrukcji Stalowych Leszno

Po prostu zleć zadanie montażu konstrukcji stalowych fachowcom firmy PMB Inwestycje Budowlane z miejscowości Leszno. Podbiją Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. Na terenie Leszna są w ścisłej czołówce. Zadzwoń, aby otrzymać ofertę - nie będziesz żałować.

JFK ZBIGNIEW FELICZAK - Solidne Wykonanie Konstrukcji Stalowej Leszno

Solidne Wykonanie Konstrukcji Stalowej Leszno

Od lat pracownicy JFK ZBIGNIEW FELICZAK oferują usługi z zakresu solidnego wykonania konstrukcji stalowej, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

PB NOWAK - Najlepsze Wykonanie Konstrukcji Stalowej Leszno

Najlepsze Wykonanie Konstrukcji Stalowej

W przypadku, gdy potrzebujesz wyjątkowego montażu konstrukcji stalowych w rejonie Leszna i szukasz najlepszych ofert to skorzystaj z doświadczenia PB NOWAK. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnej oferty - sprawdź!

OMEGA PARTNER Katarzyna Sikora - Profesjonalny Montaż Konstrukcji Stalowych Leszno

OMEGA PARTNER Katarzyna Sikora

Powierz zadanie montażu konstrukcji stalowych profesjonalistom z miejscowości Leszno. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Leszna są jednymi z najlepszych. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

Najnowsze z 29 zleceń na wykonanie konstrukcji w Lesznie

Wysokiej Klasy Wykonanie Konstrukcji Stalowej Leszno

Szukasz Klienta jako godny uwagi specjalista z zakresu wysokiej klasy wykonania konstrukcji stalowej z Leszna? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

 • Leszno

2023-01-20 do 2023-01-28
dodano 7 dni temu

Pierwszorzędne Konstrukcje Inżynierskie Leszno

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 4000m² Zakres prac: Montaż płyty warstwowej i dachu Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy Termin skorzys...

 • Chróścina

2022-12-10 do 2022-12-18

Świetne Konstrukcje Inżynierskie

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy Informac...

 • Szurkowo

2023-01-23 do 2023-01-31
dodano 4 dni temu

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 201-300m², Szurkowo

W przypadku, gdy realizujesz zlecenia na wysokiej klasy wykonanie konstrukcji stalowej w rejonie Wielkopolskiego i świadczysz usługi z najwyższej półki to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 201-300m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej fachowej firmy. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Szurkowo

2023-01-23 do 2023-01-31
dodano 4 dni temu

Znakomity Montaż Konstrukcji Stalowych Leszno

Zakres zlecenia: montaż konstrukcji stalowej Typ obiektu: - obiekt gospodarczy- 60t, - obiekt magazynowy - 21t. Oferty: preferowane z woj. wielkopolskiego Informacje dodatkowe: - oferta musi zawierać: cenę netto...

 • Lubonia

2022-08-17 do 2022-08-22

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 201-300m², Kościan

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 201-300m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Zl...

 • Kościan

2022-11-30 do 2022-12-08

Pierwszorzędny Montaż Konstrukcji Stalowych

Jako specjalista złóż doskonałą ofertę montażu konstrukcji stalowych. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim dużym doświadczeniu. Niewątpliwie zlecenie o treści "Wykonanie konstrukcji stalowej wraz z obudową, 98,5t" jest idealne dla Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Miejska Górka

2022-09-12 do 2022-09-20

Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Jeśli tylko realizujesz zlecenia na wyjątkowe wykonanie konstrukcji stalowej w rejonie Dolnośląskiego i oczekujesz rzetelnego klienta to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Montaż konstrukcji stalowej, ok. 28t", jest gotowy wybrać ofertę Twojej kompetentnej firmy. Umów się na rozmowę już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Krzekotów

2022-08-03 do 2022-08-11

Zlecę montaż hali produkcyjnej, 1000m², Śrem

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 1000m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiał...

 • Śrem

2022-09-28 do 2022-10-06

Zapotrzebowanie na wykonanie konstrukcji stalowej, 501-1000 m², Śrem

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: dostawa konstrukcji stalowej Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Mat...

 • Śrem

2022-09-28 do 2022-10-06

Staranne Konstrukcje Stalowe Leszno

Rodzaj konstrukcji: dozbrajanie stropu + słupów Powierzchnia konstrukcji: 4500m² Zakres prac: dozbrajanie Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy Termin skorzystania z ...

 • Plewiska

2022-09-09 do 2022-09-13

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, do 100m², Mosina

Podjęcie decyzji o wyborze montażu konstrukcji stalowych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec udziel rad i wybierz dostosowane rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, do 100m². Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Mosina

2022-08-29 do 2022-09-05

Fantastyczne Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Chcesz wykonać zlecenie na wykonanie konstrukcji stalowej, a nie masz Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali z biurem, 301-500m² to świetny pomysł. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Mosina

2022-10-20 do 2022-10-28

Znakomite Konstrukcje Inżynierskie

Rodzaj konstrukcji: budowa rampy przeładunkowej Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlec...

 • Mosina

2022-09-05 do 2022-09-13

Doskonałej Jakości Konstrukcje Stalowe

Rodzaj konstrukcji: Hala produkcyjno-magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia:...

 • Baranowo

2023-01-16 do 2023-01-24

Dam zlecenie na montaż konstrukcji, do 100m², Lubin

Rodzaj konstrukcji: podkonstrukcje pod drzwi i okna w hali sprzedażowej Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zle...

 • Lubin

2022-07-25 do 2022-08-02

Zapytanie o konstrukcje pod drzwi, okna, do 100m2, Lubin

Dla Klienta, który pisze - Zapytanie o konstrukcje pod drzwi, okna, do 100m2, wybranie idealnego montażu konstrukcji stalowych jest niełatwe, ale pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dopasowanego rozwiązania. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Lubin

2022-08-09 do 2022-08-17

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, do 100m², Lubin

W dalszym ciągu masz możliwość odpowiedzieć na zlecenie Klienta jako profesjonalista od konstrukcji inżynierskich. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Jeszcze dziś zadzwoń do niego.

 • Lubin

2022-12-07 do 2022-12-15

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 1320m², Nowa Sól

Jeżeli jako ekspert od konstrukcji stalowych poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 1320m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Nowej Soli z pewnością udowodnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Nowa Sól

2022-09-14 do 2022-09-22

Montaż konstrukcji stalowej, ok. 25t, Więckowice

Zakres zlecenia: montaż konstrukcji stalowej Rodzaj obiektu: hala Powierzchnia: ok. 1000m2 Ilość: ok. 25t Informacje dodatkowe: Klientka prześle szczegółowy zakres zainteresowanym Firmom Termin rozpoczęcia prac: poł...

 • Więckowice

2022-08-03 do 2022-08-26

GW zleci montaż konstrukcji stalowej, ok. 25t, Więckowice

Zakres zlecenia: montaż konstrukcji stalowej Rodzaj obiektu: hala Powierzchnia: ok. 1000m2 Ilość: ok. 25t Informacje dodatkowe: Klientka prześle szczegółowy zakres zainteresowanym Firmom Termin rozpoczęcia prac: poł...

 • Więckowice

2022-07-25 do 2022-08-02

Staranne Konstrukcje Inżynierskie

Zakres zlecenia: montaż konstrukcji stalowej Rodzaj obiektu: hala Powierzchnia: ok. 1000m2 Informacje dodatkowe: Klientka prześle szczegółowy zakres zainteresowanym Firmom Termin rozpoczęcia prac: połowa sierpnia 2022r...

 • Więckowice

2022-07-14 do 2022-07-22

Dam zlecenie na konstrukcję stalową, 201-300m², Nowy Tomyśl

Jako solidny specjalista, który świadczy usługi wykonania konstrukcji stalowej na najwyższym poziomie pomóż osiągnąć cele Klientowi, który jest rzetelny. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Nowy Tomyśl

2022-08-11 do 2022-08-19

Zapytanie o wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 1600m², Zbąszyń

Rodzaj konstrukcji: Hala sportowa Powierzchnia konstrukcji: 1600m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: general...

 • Zbąszyń

2022-09-23 do 2022-10-01

Zapytanie o montaż konstrukcji, do 100m², Koźmin Wielkopolski

Rodzaj konstrukcji: wiata przystankowa Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy Termin skorz...

 • Koźmin Wielkopolski

2022-12-19 do 2022-12-27

Solidne Konstrukcje Inżynierskie

Rodzaj konstrukcji: Balustrada ze stali nierdzewnej Powierzchnia konstrukcji: 25m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlec...

 • Borówiec

2023-01-15 do 2023-01-23

Solidne Konstrukcje Stalowe

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 201-300m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: do ustalenia ...

 • Góra koło Tarnowa Podgórnego

2022-11-03 do 2022-11-11

Zlecę montaż hali magazynowej, 1001m², Golina

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 1001m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy Informacje dodatko...

 • Golina

2022-07-18 do 2022-07-26

Tani Montaż Konstrukcji Stalowych

Jako profesjonalista złóż doskonałą ofertę montażu konstrukcji stalowych. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy zapewnili o Twoim dużym doświadczeniu. Z pewnością zlecenie o treści "Zlecę montaż konstrukcji, 35m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Poznań

2022-10-26 do 2022-11-03

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Konstrukcji Stalowych

Najczęstsze pytania o konstrukcjach stalowych

Jak wybrać firmę do wykonania konstrukcji stalowych?

Zlecenie wykonania konstrukcji stalowej warto powierzyć firmie, która:

 • posiada bogate doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji stalowych, a tym samym bogate portfolio;
 • jest w stałym kontakcie z klientem, potrafi doradzić i znaleźć optymalne rozwiązanie;
 • ma dobrą pozycję i opinię na rynku;
 • posiada śrutownię i lakiernię;
 • jest w stanie zapewnić transport, sprzęt budowany i zaplecze technologiczne;
 • oferuje kompleksową usługę - wykonanie i montaż hali stalowej, hali magazynowej lub innej konstrukcji stalowej.

Jakie są rodzaje konstrukcji stalowych?

Podział konstrukcji stalowych obejmuje:

 1. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowe, płaskie i przestrzenne - wykorzystywane w budynkach żelbetowych i instalacjach przemysłowych (w elementach w formie kratowej lub pełnościennej).
 2. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowo-ciągowe - znaleźć je można w projektach wielkogabarytowych, dachach o dużych rozpiętościach i mostach wiszących.

Konstrukcje stalowe powierzchniowe - stosowane w zbiornikach, w których elementem nośnym jest jego powierzchnia.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych