Konstrukcje stalowe z Kolna

Porównaj oferty od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 850 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 195 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Branża budowlana rozwija się w szybkim tempie, oferując zupełnie nowe, lepsze możliwości. Konstrukcje stalowe - jak sama nazwa mówi - to elementy budynków, które wykonane są ze stali. Wyróżnia się kilka podstawowych rodzajów konstrukcji stalowych. Są to konstrukcje: powierzchowne, prętowo–ciągowe oraz prętowe. W pierwszym rodzaju największy nacisk kładzie się na powierzchni, która jest elementem nośnym. Konstrukcje prętowo-ciągowe najczęściej wykorzystywane są do tworzenia wielkogabarytowych instalacji, takich jak mosty. Najpopularniejszą konstrukcją stalową, którą wykorzystuje się najczęściej do montażu m.in. hal i magazynów, to system prętowy.

Konstrukcje stalowe cieszą się rosnącą popularnością wśród inwestorów. Chociażby z tego względu, że zapewniają ogromną wszechstronność wykonania, a także możliwością postawienia przez przedsiębiorcę stałej konstrukcji lub, jeżeli zachodzi taka potrzeba – tymczasowej. Bez problemu można zamówić konstrukcje stalowe, które zadowolą każdego inwestora – wiaty, hale ze stali z pewnością spełnią swoją rolę, a wybór instalacji jest bardzo duży. Postawienie konstrukcji stalowej nie będzie stanowić problemu. Do wyznaczonego miejsca dostarczone są poszczególne elementy, które łączone są w jedną całość wedle projektu. Robi się to tak, aby cała konstrukcja była stabilna – zabezpieczając je solidnie w ziemi. Obiekty są trwałe na niekorzystne warunki pogodowe. Wykorzystanie elementów z demontażu poprzedniego budynku konstrukcji stalowej jest jak najbardziej możliwe – cena nowo postawionego obiektu jest odpowiednio niższa.

Najważniejszym kryterium przy wycenie montażu nowej konstrukcji stalowej jest przeznaczony budżet. Warto wówczas poprosić wykonawcę o wycenę stawianego obiektu. Inną cenę będą miały konstrukcje stalowe z demontażu, a inną te, które będą powstawać od zera. Oferty wykonawców oferujących usługę są zależne m.in. od miejscowości; finalny koszt postawienia konstrukcji stalowejWarszawie będzie znacznie się różnić od identycznej usługi wykonanej w Szczecinie, czy na Śląsku, choćby w Katowicach. Należy wspomnieć, że cena projektu może się znacząco różnić z różnych względów – od poziomu skomplikowania projektu po zastosowany rodzaj konstrukcji.

W tym celu warto wykorzystać portale ogłoszeniowe, na których umieszczone są oferty poszczególnych wykonawców. Należy też sprawdzić opinie umieszczone przez innych klientów, które pozwolą nam na mądrą alokację funduszy – powinniśmy być pewni oferowanej usługi, która będzie rzetelna oraz skrojona pod nasz budżet.

Ranking najlepszych specjalistów od wykonania konstrukcji w Kolnie

Konstrukcje stalowe Kolno

Porządne Hale Stalowe Kolno

Wykonanie hal stalowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. Konstrukcje Stalowe Paweł Biedrzycki ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Wybierz ich numer, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

Andrzej Biedrzycki - Cenione Konstrukcje Stalowe Kolno

Cenione Konstrukcje Stalowe

Klient, który potrzebuje cenionych konstrukcji stalowych musi zgłosić się do tego dostawcy i zobaczyć na własne oczy ich atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Roboty Budowlane Czesław Duda - Najwyższej Klasy Montaż Konstrukcji Stalowych w Kolnie

Najwyższej Klasy Montaż Konstrukcji Stalowych w Kolnie

Montaż konstrukcji stalowych to specjalność ekipy z firmy Roboty Budowlane Czesław Duda - nie mają sobie równych w tym fachu. Tylko chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

AMG Finanse - Dobre Konstrukcje Stalowe Kolno

Dobre Konstrukcje Stalowe Kolno

AMG Finanse jest najlepszy w oferowaniu dobrych konstrukcji stalowych w konkurencyjnej cenie każdemu kupującemu, zapewniając przy tym liczne formy płatności. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Kar-Bud Karol Duda - Perfekcyjne Hale Magazynowe Kolno

Kar-Bud Karol Duda

Jeszcze potrzebujesz specjalisty od hal magazynowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Kar-Bud Karol Duda. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

PawBud - Porządne Konstrukcje Stalowe Kolno

PawBud

Szukając konstrukcji stalowych spotkasz dostawców, którzy mają ofertę, ale to PawBud nie ma konkurentów. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

PHU-WSC Waldemar Sałata - Staranne Hale Stalowe Kolno

PHU-WSC Waldemar Sałata

Dobre konstrukcje stalowe z przewozem pod Twoje drzwi to zwyczajna metoda działania PHU-WSC Waldemar Sałata, dzięki której będziesz na sto procent usatysfakcjonowany. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Najnowsze z 25 zleceń na wykonanie konstrukcji w Kolnie

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 501-1000 m², _

Dla Klienta, który napisał - Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 501-1000 m², wybranie znakomitego montażu konstrukcji stalowych jest trudniejsze niż może się wydawać, jednak pracownicy Twojej firmy będą na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego rozwiązania. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • _

2022-10-03 do 2022-10-11

Szukam firmy do wykonania konstrukcji stalowej, 501-1000 m², Łomża

To zlecenie o treści - Szukam firmy do wykonania konstrukcji stalowej, 501-1000 m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz skupia się na Klientach z rejonu Łomży oraz przyległych powiatów. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Łomża

2022-11-09 do 2022-11-09

Rewelacyjne Wykonanie Konstrukcji Stalowej Kolno

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 6500m² Zakres prac: konstrukcje żelbetowe monolityczne słupów i stropów Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta...

 • Łomża

2023-01-10 do 2023-01-18

Szukam firmy do wykonania konstrukcji stalowej, 201-300m², Ostrołęka

Rodzaj konstrukcji: Fundament wraz ze 3 ścianami żelbetowymi Powierzchnia konstrukcji: 201-300m² Zakres prac: Roboty zbrojarskie, szalowanie i betonowanie, montaż marek stalowych Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Mate...

 • Ostrołęka

2022-12-08 do 2022-12-16

Dam zlecenie na montaż hali magazynowej, 101-200m², Ełk

Przyjmij zadanie solidnego wykonania konstrukcji stalowej o treści "Dam zlecenie na montaż hali magazynowej, 101-200m²", jako fachowiec z miejscowości Ełk. Ujmij klientów swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Ełku nie masz sobie równych. Zaproponuj termin od razu!

 • Ełk

2022-09-16 do 2022-09-24

Staranne Konstrukcje Inżynierskie Kolno

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj konstrukcji: dach Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zlecenioda...

 • Mikołajki

2022-11-24 do 2022-12-02

Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 201-300m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od...

 • Nawiady

2022-11-26 do 2022-12-04

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 301-500m², Łapy

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy ...

 • Łapy

2022-07-20 do 2022-07-28

Zapytanie o wykonanie projektu i montaż namiotu, 301-500m², Olecko

Rodzaj konstrukcji: namiot Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: osoby prywatnej Termin s...

 • Olecko

2022-11-14 do 2022-11-22

Zlecę wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 1000m², Giżycko

Starasz się odnaleźć Klienta jako sprawdzony fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta z Giżycka. Przyczyń się do realizacji jego celów. Dłużej nie zwlekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

 • Giżycko

2022-09-27 do 2022-10-05

Zlecę wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 30m², Żywy

Rodzaj konstrukcji: pomost nad jeziorem Powierzchnia konstrukcji: 30m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: osoby prywatnej ...

 • Żywy

2022-11-28 do 2022-11-28

Fantastyczne Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Chcesz znaleźć Zlecającego jako warty zaufania specjalista z zakresu fantastycznego wykonania konstrukcji stalowej z Podlaskiego? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Kolnica

2023-01-11 do 2023-01-19

Zapytanie o montaż hali magazynowej, 1700m², Małkinia Górna

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 1700m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy Informacje dodatko...

 • Małkinia górna

2022-11-04 do 2022-11-12

Solidne Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy Informacje dodat...

 • Białystok

2023-01-03 do 2023-01-11

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 1008m², Białystok

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj konstrukcji: SŁUPY Powierzchnia konstrukcji: 1008m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały...

 • Białystok

2023-01-17 do 2023-01-25

Doskonały Montaż Konstrukcji Stalowych Kolno

Rodzaj konstrukcji: hala z biurem Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy Infor...

 • Białystok

2023-01-12 do 2023-01-20

Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: wykonanie obudowy frontowej hali z wykonaniem podkonstrukcji Powierzchnia konstrukcji: 101-200m² Zakres prac: przygotowanie i montaż Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: do ustale...

 • Białystok

2022-09-06 do 2022-09-14

Bezkonkurencyjny Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: podwyko...

 • Białystok

2023-01-19 do 2023-01-27

Solidne Konstrukcje Stalowe Kolno

Wykonanie konstrukcji stalowych dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zlecę montaż hali magazynowej, 201-300m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Wybierz numer natychmiast po więcej szczegółów.

 • Białystok

2022-09-11 do 2022-09-19

Dam zlecenie na montaż stelażu, do 100m², Białystok

Zlecenie o treści - Dam zlecenie na montaż stelażu, do 100m² jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz koncentruje się na Klientach z Białegostoku oraz przyległych powiatów. Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Białystok

2023-01-04 do 2023-01-12

Profesjonalne Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Pragniesz znaleźć Klienta jako godny zaufania fachowiec z zakresu profesjonalnego wykonania konstrukcji stalowej z Warmińsko-mazurskiego? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Pasym

2022-11-20 do 2022-11-28

Zlecę wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 101-200m², Suwałki

Nadal jesteś w stanie odpowiedzieć na ogłoszenie Zlecającego jako specjalista od konstrukcji inżynierskich. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Już teraz skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Suwałki

2022-10-26 do 2022-11-03

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż stelażu, 13m², Sokółka

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę znakomitego montażu konstrukcji stalowych gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a dla zainteresowanych również usługi dodatkowe, bez wątpienia zainteresujesz tego Zleceniodawcy, który pisze - Zlecenie na wykonanie projektu i montaż stelażu, 13m². Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Sokółka

2022-09-02 do 2022-09-10

Profesjonalne Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 150m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: osoby...

 • Pułtusk

2022-12-20 do 2022-12-28

Rewelacyjne Konstrukcje Stalowe

Zrealizowanie konstrukcji stalowych dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Zapytanie o montaż hali z biurem, do 100m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Pułtusk

2022-12-05 do 2022-12-13

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Konstrukcji Stalowych

Najczęstsze pytania o konstrukcjach stalowych

Jak wybrać firmę do wykonania konstrukcji stalowych?

Zlecenie wykonania konstrukcji stalowej warto powierzyć firmie, która:

 • posiada bogate doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji stalowych, a tym samym bogate portfolio;
 • jest w stałym kontakcie z klientem, potrafi doradzić i znaleźć optymalne rozwiązanie;
 • ma dobrą pozycję i opinię na rynku;
 • posiada śrutownię i lakiernię;
 • jest w stanie zapewnić transport, sprzęt budowany i zaplecze technologiczne;
 • oferuje kompleksową usługę - wykonanie i montaż hali stalowej, hali magazynowej lub innej konstrukcji stalowej.

Jakie są rodzaje konstrukcji stalowych?

Podział konstrukcji stalowych obejmuje:

 1. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowe, płaskie i przestrzenne - wykorzystywane w budynkach żelbetowych i instalacjach przemysłowych (w elementach w formie kratowej lub pełnościennej).
 2. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowo-ciągowe - znaleźć je można w projektach wielkogabarytowych, dachach o dużych rozpiętościach i mostach wiszących.

Konstrukcje stalowe powierzchniowe - stosowane w zbiornikach, w których elementem nośnym jest jego powierzchnia.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych