Konstrukcje stalowe z Dzierżoniowa

Porównaj oferty od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 453 512 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 325 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Branża budowlana rozwija się w szybkim tempie, oferując zupełnie nowe, lepsze możliwości. Konstrukcje stalowe - jak sama nazwa mówi - to elementy budynków, które wykonane są ze stali. Wyróżnia się kilka podstawowych rodzajów konstrukcji stalowych. Są to konstrukcje: powierzchowne, prętowo–ciągowe oraz prętowe. W pierwszym rodzaju największy nacisk kładzie się na powierzchni, która jest elementem nośnym. Konstrukcje prętowo-ciągowe najczęściej wykorzystywane są do tworzenia wielkogabarytowych instalacji, takich jak mosty. Najpopularniejszą konstrukcją stalową, którą wykorzystuje się najczęściej do montażu m.in. hal i magazynów, to system prętowy.

Konstrukcje stalowe cieszą się rosnącą popularnością wśród inwestorów. Chociażby z tego względu, że zapewniają ogromną wszechstronność wykonania, a także możliwością postawienia przez przedsiębiorcę stałej konstrukcji lub, jeżeli zachodzi taka potrzeba – tymczasowej. Bez problemu można zamówić konstrukcje stalowe, które zadowolą każdego inwestora – wiaty, hale ze stali z pewnością spełnią swoją rolę, a wybór instalacji jest bardzo duży. Postawienie konstrukcji stalowej nie będzie stanowić problemu. Do wyznaczonego miejsca dostarczone są poszczególne elementy, które łączone są w jedną całość wedle projektu. Robi się to tak, aby cała konstrukcja była stabilna – zabezpieczając je solidnie w ziemi. Obiekty są trwałe na niekorzystne warunki pogodowe. Wykorzystanie elementów z demontażu poprzedniego budynku konstrukcji stalowej jest jak najbardziej możliwe – cena nowo postawionego obiektu jest odpowiednio niższa.

Najważniejszym kryterium przy wycenie montażu nowej konstrukcji stalowej jest przeznaczony budżet. Warto wówczas poprosić wykonawcę o wycenę stawianego obiektu. Inną cenę będą miały konstrukcje stalowe z demontażu, a inną te, które będą powstawać od zera. Oferty wykonawców oferujących usługę są zależne m.in. od miejscowości; finalny koszt postawienia konstrukcji stalowejWarszawie będzie znacznie się różnić od identycznej usługi wykonanej w Szczecinie, czy na Śląsku, choćby w Katowicach. Należy wspomnieć, że cena projektu może się znacząco różnić z różnych względów – od poziomu skomplikowania projektu po zastosowany rodzaj konstrukcji.

W tym celu warto wykorzystać portale ogłoszeniowe, na których umieszczone są oferty poszczególnych wykonawców. Należy też sprawdzić opinie umieszczone przez innych klientów, które pozwolą nam na mądrą alokację funduszy – powinniśmy być pewni oferowanej usługi, która będzie rzetelna oraz skrojona pod nasz budżet.

Ranking najlepszych specjalistów od wykonania konstrukcji w Dzierżoniowie

Konstrukcje stalowe Dzierżoniów

BARTOSZ-BRUK Łukasz Bartosz

3 opinie

Uważasz, że najlepsze konstrukcje inżynierskie to nieproste zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - profesjonaliści z BARTOSZ-BRUK Łukasz Bartosz pomogą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Zapytaj o ofertę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Seweryn Derbisz DERPROF - Cenione Konstrukcje Stalowe Dzierżoniów

Cenione Konstrukcje Stalowe

1 opinia

Cenione konstrukcje stalowe z dostawą pod drzwi to standardowa usługa Seweryn Derbisz DERPROF, dzięki której będziesz całkowicie kontent. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej oferty - skontaktuj się!

PHU Odrowski Michał - Rewelacyjne Wykonanie Konstrukcji Stalowej Dzierżoniów

Rewelacyjne Wykonanie Konstrukcji Stalowej

2 opinie

Zatrudnij PHU Odrowski Michał jeśli szukasz odpowiednich ludzi do rewelacyjnego wykonania konstrukcji stalowej w miejscowości Dzierżoniów lub okolicy. Ustal pasujący termin już teraz!

BJB SYSTEM - Perfekcyjny Montaż Konstrukcji Stalowych w Dzierżoniowie

Perfekcyjny Montaż Konstrukcji Stalowych w Dzierżoniowie

Chesz znaleźć dobrego profesjonalistę z zakresu perfekcyjnego montażu konstrukcji stalowych z Dzierżoniowa do realizacji zaplanowanych działań? Firma BJB SYSTEM jest Twoim rozwiązaniem. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Zarządzanie Inwestycjami Budowlanymi Sławomir Tomala - Wysokiej Klasy Wykonanie Konstrukcji Stalowej Dzierżoniów

Zarządzanie Inwestycjami Budowlanymi Sławomir Tomala

Każdy, kto szuka konstrukcji stalowych powinien już dziś zgłosić się do Zarządzanie Inwestycjami Budowlanymi Sławomir Tomala i zobaczyć na własne oczy ich dobre ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Zapytaj o wycenę już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

Mateusz Szulc Es Progress - Świetne Konstrukcje Inżynierskie Dzierżoniów

Mateusz Szulc Es Progress

W dalszym ciągu potrzebujesz profesjonalistów od konstrukcji inżynierskich? Skorzystaj z doświadczenia Mateusz Szulc Es Progress. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

STALUX - Solidne Konstrukcje Inżynierskie Dzierżoniów

Solidne Konstrukcje Inżynierskie Dzierżoniów

Szukając konstrukcji stalowych spotkasz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale STALUX nie ma sobie równych. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

Sudeckie Centrum Obróbki Metalu Sp.z.o.o - Pierwszorzędne Hale Stalowe Dzierżoniów

Sudeckie Centrum Obróbki Metalu Sp.z.o.o

Jeśli potrzebujesz ekspertów od hal stalowych to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Sudeckie Centrum Obróbki Metalu Sp.z.o.o. Dzierżoniów i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

SWSC Stanisław Paterek - Solidne Hale Stalowe Dzierżoniów

SWSC Stanisław Paterek

Klient, który potrzebuje cenionych konstrukcji stalowych musi zgłosić się do tego dostawcy i zobaczyć na własne oczy ich atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Dawbud - Rewelacyjny Montaż Konstrukcji Stalowych Dzierżoniów

Rewelacyjny Montaż Konstrukcji Stalowych Dzierżoniów

Chesz znaleźć dobrego specjalistę z zakresu rewelacyjnego montażu konstrukcji stalowych z Twojego rejonu, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Dawbud jest Twoim rozwiązaniem. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

Najnowsze z 26 zleceń na wykonanie konstrukcji w Dzierżoniowie

Zapytanie o montaż hali magazynowej, 5000m², Ząbkowice Śląskie

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 5000m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: generalnego wykonawcy I...

 • Ząbkowice Śląskie

2022-11-05 do 2022-11-13

Wykonanie Konstrukcji Stalowej Dzierżoniów

Pragniesz znaleźć Zlecającego jako sprawdzony profesjonalista z zakresu profesjonalnego wykonania konstrukcji stalowej z Ząbkowic Śląskich? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści "XYZ". Nie trać czasu - skontaktuj się z nim.

 • Ząbkowice Śląskie

2022-11-29 do 2022-12-12

Zapytanie o wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 101-200m², Świdnica

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 101-200m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: osoby prywatnej ...

 • Świdnica

2022-09-20 do 2022-09-28

Doskonałe Konstrukcje Inżynierskie Dzierżoniów

Zleceniodawca napisał zgłoszenie brzmiące "Zapytanie o wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 13m²". Jako zaufany specjalista w dziedzinie konstrukcji inżynierskich wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Wybierz numer, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Kobierzyce

2023-01-17 do 2023-01-25

Dam zlecenie na montaż hali z biurem, 3000m², Domasław

Jako ekspert złóż bezkonkurencyjną ofertę montażu konstrukcji stalowych. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Bez wątpienia zlecenie o treści "Dam zlecenie na montaż hali z biurem, 3000m²" jest idealne dla Ciebie. Skontaktuj się z nimi już teraz.

 • Domasław

2023-01-19 do 2023-01-27

Konstrukcje Stalowe Dzierżoniów

Rodzaj konstrukcji: namiot Powierzchnia konstrukcji: 101-200m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy Informacje...

 • Kąty Wrocławskie

2022-07-25 do 2022-08-02

Najlepsze Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 400m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy ...

 • Kozłów

2022-11-21 do 2022-11-29

Korzystny Montaż Konstrukcji Stalowych Dzierżoniów

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy Termin skor...

 • Wałbrzych

2022-10-03 do 2022-10-03

Rewelacyjny Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: Otwory na drzwi i okna w starym budynku Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zle...

 • Złoty Stok

2022-08-17 do 2022-08-25

Perfekcyjne Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Przyjmij zadanie perfekcyjnego wykonania konstrukcji stalowej o treści "Zlecę wykonanie konstrukcji stalowej, 1000m²", jako specjalista z miejscowości Dolnośląskie. Zadziw klientów swoimi kompetencjami i rzetelnością. Pokaż, że na terenie Dolnośląskiego nie masz sobie równych. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Szczawno-Zdrój

2022-08-23 do 2022-08-31

Zapotrzebowanie na montaż stelażu, do 100m², Strzegom

Rodzaj konstrukcji: stelaż pod budynek lub maszynę Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: podwyko...

 • Strzegom

2022-10-27 do 2022-11-04

Zapytanie o montaż hali z biurem, 225m², Boguszów-Gorce

Ten Klient myśli, że profesjonalne konstrukcje inżynierskie to nieproste zagadnienie. Wysłał zapytanie o treści "Zapytanie o montaż hali z biurem, 225m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista udzielisz mu rad i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - nie pożałujesz.

 • Boguszów-Gorce

2022-12-01 do 2022-12-09

Profesjonalne Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 201-300m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Zl...

 • Siechnice

2022-10-11 do 2022-10-19

Staranne Konstrukcje Stalowe

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 201-300m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Zl...

 • Siechnice

2022-10-02 do 2022-10-10

Rewelacyjne Konstrukcje Stalowe

Zleceniodawca napisał zgłoszenie brzmiące "Zapotrzebowanie na wykonanie konstrukcji stalowej, 301-500m²". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie konstrukcji stalowych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Siechnice

2022-12-12 do 2022-12-20

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 200m², Siechnice

Dla Klienta, który napisał - Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 200m², wybranie opłacalnego montażu konstrukcji stalowych jest niełatwe, jednak pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego produktu. Zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Siechnice

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 8 dni temu

Perfekcyjne Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Masz zamiar wykonać zlecenie na wykonanie konstrukcji stalowej, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Zapotrzebowanie na montaż dachu, 2000m² to rewelacyjny pomysł. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Wrocław

2022-12-05 do 2022-12-13

Odpowiedni Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: hala z biurem Powierzchnia konstrukcji: 280m² Zakres prac: Materiał i wykonanie, montaż. Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Informacje dodatkowe: W...

 • Wrocław

2022-10-07 do 2022-10-15

Zapotrzebowanie na montaż stelażu, 201-300m², Wrocław

Jeśli bezkonkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to Twoje główne atuty jako eksperta od wykonania konstrukcji stalowej to wykonaj zlecenie - Zapotrzebowanie na montaż stelażu, 201-300m². Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Wrocław

2022-12-29 do 2023-01-06

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, do 100m², Wrocław

Klient poszukuje dobrej współpracy i pisze - Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, do 100m². To zlecenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Wrocław

2022-08-29 do 2022-09-06

Tani Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: schody stalowe, zewnętrzne, zabiegowe Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykon...

 • Wrocław

2022-07-30 do 2022-08-07

Dam zlecenie na montaż hali z biurem, 3400m², Wrocław

Doprowadź do tego, że montaż konstrukcji stalowych nie będzie dla Zleceniodawcy problemem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny znawca z zakresu montażu konstrukcji stalowych sporządź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Dam zlecenie na montaż hali z biurem, 3400m². Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Wrocław

2023-01-24 do 2023-02-01

Rewelacyjny Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: dach Powierzchnia konstrukcji: 100m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: generalnego wykonawcy Informacje dodatk...

 • Wrocław

2022-10-16 do 2022-10-24

Doskonałe Konstrukcje Inżynierskie

Ten Zleceniodawca nadal szuka dobrej firmy od konstrukcji inżynierskich. Napisał ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 201-300m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Wrocław

2022-10-08 do 2022-10-16

Zlecę wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 48m², Wrocław

Rodzaj konstrukcji: wykonanie konstrukcji metalowej oraz pokrycia z falistej blachy metalowej Powierzchnia konstrukcji: 48m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Kl...

 • Wrocław

2022-11-29 do 2022-12-07

Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: generalnego wykona...

 • Wrocław

2023-01-07 do 2023-01-07

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Konstrukcji Stalowych

Najczęstsze pytania o konstrukcjach stalowych

Jak wybrać firmę do wykonania konstrukcji stalowych?

Zlecenie wykonania konstrukcji stalowej warto powierzyć firmie, która:

 • posiada bogate doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji stalowych, a tym samym bogate portfolio;
 • jest w stałym kontakcie z klientem, potrafi doradzić i znaleźć optymalne rozwiązanie;
 • ma dobrą pozycję i opinię na rynku;
 • posiada śrutownię i lakiernię;
 • jest w stanie zapewnić transport, sprzęt budowany i zaplecze technologiczne;
 • oferuje kompleksową usługę - wykonanie i montaż hali stalowej, hali magazynowej lub innej konstrukcji stalowej.

Jakie są rodzaje konstrukcji stalowych?

Podział konstrukcji stalowych obejmuje:

 1. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowe, płaskie i przestrzenne - wykorzystywane w budynkach żelbetowych i instalacjach przemysłowych (w elementach w formie kratowej lub pełnościennej).
 2. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowo-ciągowe - znaleźć je można w projektach wielkogabarytowych, dachach o dużych rozpiętościach i mostach wiszących.

Konstrukcje stalowe powierzchniowe - stosowane w zbiornikach, w których elementem nośnym jest jego powierzchnia.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych