Konstrukcje stalowe z Drawska Pomorskiego

Porównaj oferty od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 456 810 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 500 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Branża budowlana rozwija się w szybkim tempie, oferując zupełnie nowe, lepsze możliwości. Konstrukcje stalowe - jak sama nazwa mówi - to elementy budynków, które wykonane są ze stali. Wyróżnia się kilka podstawowych rodzajów konstrukcji stalowych. Są to konstrukcje: powierzchowne, prętowo–ciągowe oraz prętowe. W pierwszym rodzaju największy nacisk kładzie się na powierzchni, która jest elementem nośnym. Konstrukcje prętowo-ciągowe najczęściej wykorzystywane są do tworzenia wielkogabarytowych instalacji, takich jak mosty. Najpopularniejszą konstrukcją stalową, którą wykorzystuje się najczęściej do montażu m.in. hal i magazynów, to system prętowy.

Konstrukcje stalowe cieszą się rosnącą popularnością wśród inwestorów. Chociażby z tego względu, że zapewniają ogromną wszechstronność wykonania, a także możliwością postawienia przez przedsiębiorcę stałej konstrukcji lub, jeżeli zachodzi taka potrzeba – tymczasowej. Bez problemu można zamówić konstrukcje stalowe, które zadowolą każdego inwestora – wiaty, hale ze stali z pewnością spełnią swoją rolę, a wybór instalacji jest bardzo duży. Postawienie konstrukcji stalowej nie będzie stanowić problemu. Do wyznaczonego miejsca dostarczone są poszczególne elementy, które łączone są w jedną całość wedle projektu. Robi się to tak, aby cała konstrukcja była stabilna – zabezpieczając je solidnie w ziemi. Obiekty są trwałe na niekorzystne warunki pogodowe. Wykorzystanie elementów z demontażu poprzedniego budynku konstrukcji stalowej jest jak najbardziej możliwe – cena nowo postawionego obiektu jest odpowiednio niższa.

Najważniejszym kryterium przy wycenie montażu nowej konstrukcji stalowej jest przeznaczony budżet. Warto wówczas poprosić wykonawcę o wycenę stawianego obiektu. Inną cenę będą miały konstrukcje stalowe z demontażu, a inną te, które będą powstawać od zera. Oferty wykonawców oferujących usługę są zależne m.in. od miejscowości; finalny koszt postawienia konstrukcji stalowejWarszawie będzie znacznie się różnić od identycznej usługi wykonanej w Szczecinie, czy na Śląsku, choćby w Katowicach. Należy wspomnieć, że cena projektu może się znacząco różnić z różnych względów – od poziomu skomplikowania projektu po zastosowany rodzaj konstrukcji.

W tym celu warto wykorzystać portale ogłoszeniowe, na których umieszczone są oferty poszczególnych wykonawców. Należy też sprawdzić opinie umieszczone przez innych klientów, które pozwolą nam na mądrą alokację funduszy – powinniśmy być pewni oferowanej usługi, która będzie rzetelna oraz skrojona pod nasz budżet.

Ranking najlepszych specjalistów od wykonania konstrukcji w Drawsku Pomorskim

Konstrukcje stalowe Drawsko Pomorskie

Dobre Konstrukcje Stalowe w Drawsku Pomorskim

3 opinie

Kiedy szukasz bezkonkurencyjnej oferty konstrukcji stalowych w miejscowości Drawsko Pomorskie, zatrudnij fachowców w branży. FHU ZOHR Wioletta Hein wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i zaproponuje Ci niezłą propozycję. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - zadzwoń!

POM Guzmet sc - Fantastyczny Montaż Konstrukcji Stalowych Drawsko Pomorskie

Fantastyczny Montaż Konstrukcji Stalowych Drawsko Pomorskie

Zleć prace dotyczące montażu konstrukcji stalowych ekspertom z miejscowości Drawsko Pomorskie. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. Na terenie Drawska Pomorskiego są w ścisłej czołówce. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

Paweł Kursa - Profesjonalne Wykonanie Konstrukcji Stalowej Drawsko Pomorskie

Profesjonalne Wykonanie Konstrukcji Stalowej Drawsko Pomorskie

Zleć prace dotyczące wykonania konstrukcji stalowej fachowcom firmy Paweł Kursa z miejscowości Drawsko Pomorskie. Przekonają Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. Na terenie Drawska Pomorskiego nie mają sobie równych. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

SPAW-POL Sławomir Łącki - Staranne Hale Stalowe Drawsko Pomorskie

SPAW-POL Sławomir Łącki

Dobre konstrukcje stalowe z przewozem pod Twoje drzwi to zwyczajna metoda działania SPAW-POL Sławomir Łącki, dzięki której będziesz na sto procent usatysfakcjonowany. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Filar - Porządne Hale Stalowe Drawsko Pomorskie

Filar

Firma Filar oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z miejscowości Drawsko Pomorskie i okolic. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

FUH Antoni Gwiaździński - Najlepsze Konstrukcje Inżynierskie Drawsko Pomorskie

FUH Antoni Gwiaździński

Na wypadek jeśli jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od konstrukcji inżynierskich to skorzystaj z kwalifikacji FUH Antoni Gwiaździński. Drawsko Pomorskie i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

Usługi ogólnobudowlane "SPECBUD" Maciej Maiss - Rewelacyjne Hale Magazynowe Drawsko Pomorskie

Usługi ogólnobudowlane "SPECBUD" Maciej Maiss

Jeśli poszukujesz świetnej współpracy to specjaliści z Usługi ogólnobudowlane SPECBUD Maciej Maiss perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Ażeby uzyskać wycenę skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

Najnowsze z 28 zleceń na wykonanie konstrukcji w Drawsku Pomorskim

Opłacalny Montaż Konstrukcji Stalowych Drawsko Pomorskie

Pokaż Zlecającemu, że takiej oferty montażu konstrukcji stalowych nie znajdzie w miejscowości Zachodniopomorskie i okolicy, więc jeżeli szuka opłacalnego montażu konstrukcji stalowych to od razu powinien poznać Twoją Firmę. Dlatego, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Łysinin

2022-12-30 do 2023-01-07

Fantastyczne Wykonanie Konstrukcji Stalowej Drawsko Pomorskie

Zakres zlecenia: wykonanie podkonstrukcji stalowych (m.in.: pod centrale, drabiny, przekrycia studzienek, kraty, itd.) Powierzchnia: ok. 12 ton Termin skorzystania z oferty: IV kw. 2022/ I kw. 2023. Klient składa zapytani...

 • Drawsko Pomorskie

2022-08-12 do 2022-08-20

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 101-200m², Linówko

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 101-200m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: os...

 • Linówko

2022-12-04 do 2022-12-12

Doskonałe Konstrukcje Stalowe Drawsko Pomorskie

Ten Zlecający w dalszym ciągu szuka profesjonalistów od konstrukcji stalowych. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecenie na wykonanie konstrukcji stalowych, 2 obiekty, 600m2 i 800m2, chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Wałcz

2022-10-18 do 2022-10-26

Montaż Konstrukcji Stalowych

Zakres zlecenia: wykonanie konstrukcji stalowych Powierzchnia: 2 budynki (600m2 i 800m2) Termin skorzystania z oferty: do ustalenia z Wykonawcą Oferty: preferowane oferty z okolicy...

 • Wałcz

2022-11-29 do 2022-12-07

Porządne Konstrukcje Stalowe

Rodzaj konstrukcji: dach Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Inform...

 • Szczecinek

2022-11-03 do 2022-11-11

Solidne Konstrukcje Stalowe

Rodzaj konstrukcji: dach Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy In...

 • Szczecinek

2022-11-03 do 2022-11-11

Tani Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca ...

 • Szczecinek

2022-10-25 do 2022-11-02

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 301-500m², Przelewice

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: osoby prywatnej Te...

 • Przelewice

2023-01-22 do 2023-01-30

Znakomite Konstrukcje Stalowe

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 101-200m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: osoby prywatnej ...

 • Kłoda

2022-11-12 do 2022-11-20

Staranne Konstrukcje Inżynierskie Drawsko Pomorskie

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 101-200m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy Informacj...

 • Kłoda

2022-11-12 do 2022-11-20

Konstrukcje Stalowe

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż dachu, 1800m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Bobolice

2022-08-10 do 2022-08-18

Zlecenie na montaż hali magazynowej, 578m², Petrykozy

Ten Klient, który wciąż nie znalazł montażu konstrukcji stalowych, pomimo że szuka od wielu dni, napisał nam zlecenie o treści - Zlecenie na montaż hali magazynowej, 578m². To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Petrykozy

2022-07-28 do 2022-08-05

Pierwszorzędne Konstrukcje Inżynierskie

Rodzaj konstrukcji: stelaż pod budynek lub maszynę Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Z...

 • Piła

2022-09-20 do 2022-09-28

Szukam firmy do wykonania konstrukcji stalowej, 501-1000 m², Piła

Rodzaj konstrukcji: Praca Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: Wszystkie Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: Szukający pracy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Piła

2023-01-22 do 2023-01-30

Zapytanie o wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 501-1000 m², Piła

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: do ustaleni...

 • Piła

2022-09-07 do 2022-09-15

Profesjonalne Konstrukcje Stalowe

Rodzaj konstrukcji: stelaż pod budynek lub maszynę Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy ...

 • Stargard

2022-12-13 do 2022-12-21

Konstrukcje Stalowe

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: wycena budowy hali produkcyjnej Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dodatko...

 • Stargard

2023-01-03 do 2023-01-04

Wysokiej Klasy Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 101-200m²". Zrealizuj zadanie wysokiej klasy wykonania konstrukcji stalowej jako fachowiec w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do podjęcia prac z Gryfic i przyległych miast. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Gryfice

2022-12-13 do 2022-12-21

Świetne Konstrukcje Inżynierskie

Ten Zleceniodawca nadal potrzebuje specjalisty od konstrukcji inżynierskich. Napisał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na wykonanie konstrukcji stalowej, 2000m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Gryfice

2022-10-13 do 2022-10-21

Porządne Konstrukcje Inżynierskie

Zrealizowanie konstrukcji inżynierskich dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na wykonanie konstrukcji stalowej, 42000m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Koszalin

2022-08-05 do 2022-08-13

Wysokiej Klasy Wykonanie Konstrukcji Stalowej

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na wysokiej klasy wykonanie konstrukcji stalowej w rejonie Koszalina i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o montaż konstrukcji, 15m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej fachowej firmy. Ustal pasujący termin od razu!

 • Koszalin

2022-11-18 do 2022-11-26

Zlecę montaż stelażu, 66m², Koszalin

Rodzaj konstrukcji: stelaż pod budynek lub maszynę Powierzchnia konstrukcji: 66m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: os...

 • Koszalin

2023-01-01 do 2023-01-09

Doskonałej Jakości Konstrukcje Inżynierskie

Rodzaj konstrukcji: stelaż pod budynek lub maszynę Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firm...

 • Koszalin

2023-01-24 do 2023-02-01

Znakomite Konstrukcje Inżynierskie

Rodzaj konstrukcji: mosty Powierzchnia konstrukcji: 100000m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Informacje dodatkowe: Prace z...

 • Koszalin

2022-11-11 do 2022-11-19

Odpowiedni Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: dach Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy Informacje dodatkowe: Kons...

 • Koszalin

2022-12-14 do 2022-12-22

Solidne Konstrukcje Stalowe

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 101-200m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy I...

 • Golczewo

2022-09-28 do 2022-10-06

Zlecę wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 101-200m², Gardzko

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 101-200m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Z...

 • Gardzko

2023-02-08 do 2023-02-16
dodano wczoraj o 21:39

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Konstrukcji Stalowych

Najczęstsze pytania o konstrukcjach stalowych

Jak wybrać firmę do wykonania konstrukcji stalowych?

Zlecenie wykonania konstrukcji stalowej warto powierzyć firmie, która:

 • posiada bogate doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji stalowych, a tym samym bogate portfolio;
 • jest w stałym kontakcie z klientem, potrafi doradzić i znaleźć optymalne rozwiązanie;
 • ma dobrą pozycję i opinię na rynku;
 • posiada śrutownię i lakiernię;
 • jest w stanie zapewnić transport, sprzęt budowany i zaplecze technologiczne;
 • oferuje kompleksową usługę - wykonanie i montaż hali stalowej, hali magazynowej lub innej konstrukcji stalowej.

Jakie są rodzaje konstrukcji stalowych?

Podział konstrukcji stalowych obejmuje:

 1. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowe, płaskie i przestrzenne - wykorzystywane w budynkach żelbetowych i instalacjach przemysłowych (w elementach w formie kratowej lub pełnościennej).
 2. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowo-ciągowe - znaleźć je można w projektach wielkogabarytowych, dachach o dużych rozpiętościach i mostach wiszących.

Konstrukcje stalowe powierzchniowe - stosowane w zbiornikach, w których elementem nośnym jest jego powierzchnia.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych