Konstrukcje stalowe z Białogardu

Porównaj oferty od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 456 425 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 488 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Branża budowlana rozwija się w szybkim tempie, oferując zupełnie nowe, lepsze możliwości. Konstrukcje stalowe - jak sama nazwa mówi - to elementy budynków, które wykonane są ze stali. Wyróżnia się kilka podstawowych rodzajów konstrukcji stalowych. Są to konstrukcje: powierzchowne, prętowo–ciągowe oraz prętowe. W pierwszym rodzaju największy nacisk kładzie się na powierzchni, która jest elementem nośnym. Konstrukcje prętowo-ciągowe najczęściej wykorzystywane są do tworzenia wielkogabarytowych instalacji, takich jak mosty. Najpopularniejszą konstrukcją stalową, którą wykorzystuje się najczęściej do montażu m.in. hal i magazynów, to system prętowy.

Konstrukcje stalowe cieszą się rosnącą popularnością wśród inwestorów. Chociażby z tego względu, że zapewniają ogromną wszechstronność wykonania, a także możliwością postawienia przez przedsiębiorcę stałej konstrukcji lub, jeżeli zachodzi taka potrzeba – tymczasowej. Bez problemu można zamówić konstrukcje stalowe, które zadowolą każdego inwestora – wiaty, hale ze stali z pewnością spełnią swoją rolę, a wybór instalacji jest bardzo duży. Postawienie konstrukcji stalowej nie będzie stanowić problemu. Do wyznaczonego miejsca dostarczone są poszczególne elementy, które łączone są w jedną całość wedle projektu. Robi się to tak, aby cała konstrukcja była stabilna – zabezpieczając je solidnie w ziemi. Obiekty są trwałe na niekorzystne warunki pogodowe. Wykorzystanie elementów z demontażu poprzedniego budynku konstrukcji stalowej jest jak najbardziej możliwe – cena nowo postawionego obiektu jest odpowiednio niższa.

Najważniejszym kryterium przy wycenie montażu nowej konstrukcji stalowej jest przeznaczony budżet. Warto wówczas poprosić wykonawcę o wycenę stawianego obiektu. Inną cenę będą miały konstrukcje stalowe z demontażu, a inną te, które będą powstawać od zera. Oferty wykonawców oferujących usługę są zależne m.in. od miejscowości; finalny koszt postawienia konstrukcji stalowejWarszawie będzie znacznie się różnić od identycznej usługi wykonanej w Szczecinie, czy na Śląsku, choćby w Katowicach. Należy wspomnieć, że cena projektu może się znacząco różnić z różnych względów – od poziomu skomplikowania projektu po zastosowany rodzaj konstrukcji.

W tym celu warto wykorzystać portale ogłoszeniowe, na których umieszczone są oferty poszczególnych wykonawców. Należy też sprawdzić opinie umieszczone przez innych klientów, które pozwolą nam na mądrą alokację funduszy – powinniśmy być pewni oferowanej usługi, która będzie rzetelna oraz skrojona pod nasz budżet.

Ranking najlepszych specjalistów od wykonania konstrukcji w Białogardzie

Konstrukcje stalowe Białogard

RN design

7 opinii

Planujesz wybrać dobrego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? RN design z Białogardu jest na to skuteczną metodą. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Marcin Myk - Profesjonalne Konstrukcje Inżynierskie w Białogardzie

Profesjonalne Konstrukcje Inżynierskie w Białogardzie

Przygotowanie konstrukcji inżynierskich będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Marcin Myk ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Ustal pasujący termin!

Imrebo - Profesjonalne Wykonanie Konstrukcji Stalowej Białogard

Imrebo

Profesjonalne wykonanie konstrukcji stalowej to życiowa pasja ekipy z firmy Imrebo - są prawdziwymi ekspertami w tym fachu. Już teraz zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

Marbo - Markowe Konstrukcje Stalowe Białogard

Marbo

Poszukując konstrukcji stalowych natkniesz się na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Marbo nia ma konkurentów. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Polkar sp zo.o. - Wyjątkowe Wykonanie Konstrukcji Stalowej Białogard

Wyjątkowe Wykonanie Konstrukcji Stalowej Białogard

Z czystym sumieniem powierz usługę wyjątkowego wykonania konstrukcji stalowej profesjonalistom z firmy Polkar sp zo.o.. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Białogardu i pobliskich powiatów. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-INŻYNIERYJNE "GRAND" - Staranne Konstrukcje Inżynierskie Białogard

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-INŻYNIERYJNE "GRAND"

Firma PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-INŻYNIERYJNE GRAND świadczy swoje usługi. Skupia się na Klientach z rejonu Białogardu i okolic. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Najnowsze z 29 zleceń na wykonanie konstrukcji w Białogardzie

Najlepsze Konstrukcje Stalowe Białogard

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 42000m² Zakres prac: Montaż podwalin i ścian trójwarstwowych prefabrykowanych. Montaż doków prefabrykowanych. Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały ...

 • Koszalin

2022-08-05 do 2022-08-13

Zapytanie o montaż konstrukcji, 15m², Koszalin

Zapytanie o treści - Zapytanie o montaż konstrukcji, 15m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z rejonu Koszalina oraz przyległych powiatów. Umów się na rozmowę już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Koszalin

2022-11-18 do 2022-11-26

Rewelacyjne Wykonanie Konstrukcji Stalowej Białogard

Rodzaj konstrukcji: stelaż pod budynek lub maszynę Powierzchnia konstrukcji: 66m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: os...

 • Koszalin

2023-01-01 do 2023-01-09

Dam zlecenie na montaż stelażu, 501-1000 m², Koszalin

Przygotowanie konstrukcji stalowych dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Dam zlecenie na montaż stelażu, 501-1000 m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Przedstaw propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Koszalin

2023-01-24 do 2023-02-01

Świetne Konstrukcje Inżynierskie Białogard

Rodzaj konstrukcji: dach Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy Informacje dodatkowe: Kons...

 • Koszalin

2022-12-14 do 2022-12-22

Zapytanie o montaż konstrukcji, 100000m², Koszalin

Rodzaj konstrukcji: mosty Powierzchnia konstrukcji: 100000m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Informacje dodatkowe: Prace z...

 • Koszalin

2022-11-11 do 2022-11-19

Odpowiedni Montaż Konstrukcji Stalowych Białogard

Spraw, że montaż konstrukcji stalowych nie będzie dla Klienta kłopotem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany ekspert z dziedziny montażu konstrukcji stalowych znajdź idealną ofertę pod zlecenie - Zlecenie na montaż hali magazynowej, 578m². Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Petrykozy

2022-07-28 do 2022-08-05

Zlecę wykonanie projektu i montaż hali z biurem, 301-500m², Ustronie Morskie

Rodzaj konstrukcji: hala z biurem Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Zlec...

 • Ustronie Morskie

2022-09-26 do 2022-10-04

Rewelacyjne Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Bądź pewny, że Konsumenci zlecający wykonanie konstrukcji stalowej są sprawdzeni. Skontaktuj się z nim jako profesjonalista od wykonania konstrukcji stalowej. Jeśli chcesz otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Bobolice

2022-08-10 do 2022-08-18

Montaż konstrukcji stalowej i obudowy hali, ok. 600m2, Kołobrzeg

Dla Zlecającego, który pisze - Montaż konstrukcji stalowej i obudowy hali, ok. 600m2, wybranie znakomitego montażu konstrukcji stalowych może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale pracownicy Twojej firmy będą na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dopasowanego rozwiązania. Skontaktuj się z nimi już teraz.

 • Kołobrzeg

2022-08-24 do 2022-09-01

Znakomity Montaż Konstrukcji Stalowych

Zakres zlecenia: montaż konstrukcji stalowej i obudowy hali Powierzchnia obiektu: ok. 600m2 Zakres i ilość prac: - montaż konstrukcji stalowej - ok. 9100kg, - montaż obudowy dachu (hala + biuro) w układzie - blacha trapez...

 • Kołobrzeg

2022-08-03 do 2022-08-11

Rewelacyjne Konstrukcje Stalowe

Zakres zlecenia: montaż konstrukcji stalowej i obudowy hali Powierzchnia obiektu: ok. 600m2 Zakres i ilość prac: - montaż konstrukcji stalowej - ok. 9100kg, - montaż obudowy dachu (hala + biuro) w układzie - blacha trapez...

 • Kołobrzeg

2022-08-12 do 2022-08-20

Zlecę wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 850m², Kołobrzeg

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 850m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: zleceniodawca Zl...

 • Kołobrzeg

2022-09-27 do 2022-10-05

Solidne Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Aktualizacja 26.07.2022r.: Zakres zlecenia: montaż konstrukcji stalowej Zakres prac: schody, lambrekin, stężenia itp. Ilość: ok. 20t Termin: możliwy od zaraz...

 • Kołobrzeg

2022-07-25 do 2022-08-02

Zapytanie o montaż konstrukcji, do 100m², Łysinin

Rodzaj konstrukcji: konstrukcja kratowa Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Informacje doda...

 • Łysinin

2022-12-30 do 2023-01-07

Perfekcyjne Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 600m² Zakres prac: Hala murowana Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: osoby prywatnej Termin skor...

 • Trzebiatów

2022-10-27 do 2022-11-04

Idealny Montaż Konstrukcji Stalowych

Dla Zlecającego, który napisał - Zapytanie o wykonanie projektu i montaż dachu, 301-500m², znalezienie idealnego montażu konstrukcji stalowych może być skomplikowane, jednak Twoja firma będzie na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Jeśli chcesz poznać Klienta skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Szczecinek

2022-11-03 do 2022-11-11

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż dachu, 301-500m², Szczecinek

Rodzaj konstrukcji: dach Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy In...

 • Szczecinek

2022-11-03 do 2022-11-11

Solidne Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca ...

 • Szczecinek

2022-10-25 do 2022-11-02

Szukam firmy nawykonanie podkonstrukcji stalowych, 12 ton, Drawsko Pomorskie

Ten Zlecający wciąż potrzebuje specjalisty od konstrukcji inżynierskich. Napisał zlecenie o treści - Szukam firmy nawykonanie podkonstrukcji stalowych, 12 ton, chcąc doświadczonych specjalistów. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Drawsko Pomorskie

2022-08-12 do 2022-08-20

Pierwszorzędne Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Rodzaj konstrukcji: konstrukcja pomostu Powierzchnia konstrukcji: 150m² Zakres prac: DEMONTAŻ KONSTRUKCJI , oraz ponowny montaż częśći konstrukcji - schodów Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zap...

 • Rogowo

2022-11-08 do 2022-11-16

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 101-200m², Gryfice

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 101-200m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Zl...

 • Gryfice

2022-12-13 do 2022-12-21

Zapotrzebowanie na wykonanie konstrukcji stalowej, 2000m², Gryfice

Rodzaj konstrukcji: stelaż pod budynek lub maszynę Powierzchnia konstrukcji: 2000m² Zakres prac: wykonanie i montaż konstrukcji stalowej Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: ge...

 • Gryfice

2022-10-13 do 2022-10-21

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 101-200m², Linówko

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 101-200m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Żeby poznać Klienta skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Linówko

2022-12-04 do 2022-12-12

Zlecę wykonanie projektu i montaż dachu, 301-500m², Jarosławiec

Przygotowanie konstrukcji stalowych dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Zlecę wykonanie projektu i montaż dachu, 301-500m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Jarosławiec

2022-07-29 do 2022-08-06

Odpowiedni Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 101-200m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy I...

 • Golczewo

2022-09-28 do 2022-10-06

Zlecenie na wykonanie konstrukcji stalowych, 2 obiekty, 600m2 i 800m2, Wałcz

Zakres zlecenia: wykonanie konstrukcji stalowych Powierzchnia: 2 budynki (600m2 i 800m2) Termin skorzystania z oferty: do ustalenia z Wykonawcą Oferty: preferowane oferty z okolicy...

 • Wałcz

2022-10-18 do 2022-10-26

Dam zlecenie na wykonanie konstrukcji stalowych, 2 obiekty, 600m2 i 800m2, Wałcz

Zakres zlecenia: wykonanie konstrukcji stalowych Powierzchnia: 2 budynki (600m2 i 800m2) Termin skorzystania z oferty: do ustalenia z Wykonawcą Oferty: preferowane oferty z okolicy...

 • Wałcz

2022-11-29 do 2022-12-07

Profesjonalne Konstrukcje Stalowe

W dalszym ciągu masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Zlecającego jako dobra firma od konstrukcji stalowych. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

 • Człuchów

2022-11-03 do 2022-11-11

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Konstrukcji Stalowych

Najczęstsze pytania o konstrukcjach stalowych

Jak wybrać firmę do wykonania konstrukcji stalowych?

Zlecenie wykonania konstrukcji stalowej warto powierzyć firmie, która:

 • posiada bogate doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji stalowych, a tym samym bogate portfolio;
 • jest w stałym kontakcie z klientem, potrafi doradzić i znaleźć optymalne rozwiązanie;
 • ma dobrą pozycję i opinię na rynku;
 • posiada śrutownię i lakiernię;
 • jest w stanie zapewnić transport, sprzęt budowany i zaplecze technologiczne;
 • oferuje kompleksową usługę - wykonanie i montaż hali stalowej, hali magazynowej lub innej konstrukcji stalowej.

Jakie są rodzaje konstrukcji stalowych?

Podział konstrukcji stalowych obejmuje:

 1. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowe, płaskie i przestrzenne - wykorzystywane w budynkach żelbetowych i instalacjach przemysłowych (w elementach w formie kratowej lub pełnościennej).
 2. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowo-ciągowe - znaleźć je można w projektach wielkogabarytowych, dachach o dużych rozpiętościach i mostach wiszących.

Konstrukcje stalowe powierzchniowe - stosowane w zbiornikach, w których elementem nośnym jest jego powierzchnia.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych