2025-11-05 do
2025-11-13
dodano 3 godziny temu
Rodzaj budynku: mieszkanie
Powierzchnia łazienki: 6-10m²
Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, układanie płytek o dużych rozmiarach, malowanie, montaż innej armatury, montaż kabiny prysznicowej, układanie płytek o standardowych rozmiarach, remont instalacji hydraulicznej, montaż sufitu podwieszanego, remont instalacji elektrycznej
Projekt wykończenia łazienki: Klient posiada projekt i poszukuje firmy do jego realizacji
Informacje dodatkowe: Do wykonania remont pełny łazienki w bloku z wielkiej płyty na 6 piętrze z windą. Rozmiar pomieszczenia to 230x140 i wysokości 260 [cm]. W zakresie demontaż i utylizacja starych płytek i terrakoty, wanny, umywalki, toalety, szafki, pawlacza oraz likwidacja grzejnika. Obecny stan łazienki na załączonych zdjęciach.
Do wymiany i dostosowania instalacja wodna, dla nowej pozycji pralki jest wyprowadzenie wody brak kanalizacji i zasilania elektrycznego.
Do wykonania glazura na trzech ścianach 60x120 i na jednej imitacja deski drewnianej, terakota, montaż i podłączenie geberitu, miski ustępowej, brodzika i kabiny prysznicowej wraz z deszczownicą, wykonanie zabudowy rur przy podłodze z gk, sufitu podwieszanego częściowego nad umywalką i geberitu. Szafki, lampy i umywalka poza zakresem. Wszystkie prace jak wyrównanie powierzchni, gruntowanie, wykonanie izolacji przeciwwodnych, wywóz śmieci własnym kontenerem, sprzątanie po pracach w zakresie wykonawcy. Do wykonania w 2025 r.
Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin