Wymiana dachu w Policach

Porównaj oferty od Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 401 637 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 789 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Dach jest głównym elementem konstrukcyjnym każdego domu, od którego zależy wiele parametrów całego budynku. Jednocześnie, pokrycie dachowe jest narażone na mnóstwo niekorzystnych czynników pogodowych, takich jak śnieg, deszcze czy mocny wiatr. Mocne wytężenie poszczególnych elementów może spowodować przeciekanie wody oraz pojawianie się grzybów lub owadów. Może to oznaczać, że konieczna będzie naprawa lub wymiana dachu. O tym dlaczego warto rozważyć takie działanie oraz na co zwrócić uwagę dowiesz się z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Na naszej stronie znajdziesz też ranking najlepszych specjalistów od wymiany pokrycia dachowego.

W przypadku niewielkich uszkodzeń i dobrego stanu dachu, możliwe jest przeprowadzenie jedynie remontu dachu bez wymiany całej powierzchni. Usługa taka najczęściej jest dużo tańsza i trwa krócej, niż wymiana pokrycia dachowego na zupełnie nowe. Mimo to, do takich zadań warto zatrudnić dobrego fachowca, który oceni stan dachu i stwierdzi, czy naprawa będzie ekonomicznie uzasadniona. Być może sam dach jest już na tyle stary, że w najbliższym czasie i tak konieczna będzie jego wymiana.

W przypadku wymiany dachu na zupełnie nowy, liczyć się trzeba z dużo większymi kosztami. Przede wszystkim, ekipa budowlana będzie musiała zdemontować starą powierzchnię dachową, jednocześnie nie uszkadzając więźby dachowej. Następnie konieczny jest montaż pokrycia dachowego. Wszystko to przeprowadzane jest na dużej wysokości, często pod presją czasu i pogody.

Tania wymiana dachu często generuje większe koszty, niż wynajęcie doświadczonych specjalistów. Jest to spowodowane słabą jakością wykonania, która spowoduje szybsze zużycie się elementów dachu oraz potrzebę jego naprawy. O wiele lepiej finansowo wychodzi zatrudnienie dobrej ekipy budowlanej do budowy dachu lub jego wymiany. Dobrze wykonana usługa zapewni większą wytrzymałość i żywotność pokrycia dachowego. Dodatkowo, można zadbać także o częste mycie dachów oraz ich konserwację. Częsta kontrola stanu pokrycia dachowego pozwala na szybką naprawę elementów, gdy tylko pojawi się problem. Dzięki temu, nie doprowadza się do pojawienia dużych i kosztownych awarii.

Wymiana dachu jest drogim przedsięwzięciem, dlatego wiele osób interesuje się tematem zdobycia dofinansowania. Aktualnie prowadzone są takie działania, jednak najczęściej są one przeznaczone dla osób, które mają dom pokryty azbestem. Materiał ten, stosowany kiedyś chętnie do pokrywania dachów, dziś jest uznawany za silnie trujący. Z tego powodu, osoby chętne na wymianę tego typu dachów mogą liczyć nawet na spore dofinansowania. Nie oznacza to jednak, że nie ma możliwości uzyskania wsparcia finansowego przy wymianie dachu. Koszt takiej inwestycji można bowiem odliczyć od podatku w ramach ulgi termomodernizacyjnej, pod warunkiem że wymiana dachu będzie obejmować również jego docieplenie.

Ranking najlepszych specjalistów od wymiany pokrycia dachowego w Policach

Wymiana dachu Police

Roofers Folding Group

22 opinie
Michał / Dachy i Elewacje - Wymiana dachu Police

Michał / Dachy i Elewacje

1 opinia
Bogacki sp. z o.o. - Wymiana dachu Police

Bogacki sp. z o.o.

9 opinii
USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE - Wymiana dachu Police

USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE

1 opinia
Polmar - Wymiana dachu Police

Polmar

1 opinia
OS-BUD - Wymiana dachu Police

OS-BUD

2 opinie
Viking Bud SC. - Wymiana dachu Police

Viking Bud SC.

5 opinii
Extraroof - Wymiana dachu Police

Extraroof

7 opinii
Andrzej Strugała - Wymiana dachu Police

Andrzej Strugała

1 opinia
Dach System Izolację - Wymiana dachu Police

Dach System Izolację

3 opinie

Najnowsze z 28 zleceń na wymiany pokryć dachowych w Policach

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Mierzyn

Szukasz idealnego dla Twojej firmy zapytania? Jako rzetelny specjalista realizujący usługi dekarskie i cieśla pierwszej klasy na terenie Zachodniopomorskiego poznaj szczegóły zapytania o treści "Zlecę wymianę pokrycia dachowego, do 150m²". Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Mierzyn

2022-10-03 do 2022-10-11

Profesjonalna Naprawa Dachów Police

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: kopertowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatkowe prace:...

 • Kołbaskowo

2022-09-26 do 2022-10-04

Solidna Firma Dekarska Police

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: prace na budynku o pow. ok. 250m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka, dachówka ceramiczna Mater...

 • Dobra

2022-09-22 do 2022-09-30

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Kołbaskowo

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: kopertowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatkowe prace:...

 • Kołbaskowo

2022-09-21 do 2022-09-29

Najwyższej Klasy Cieśla Police

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: prace na budynku o pow. ok. 55m² Rodzaj budynku: wiata przy budynku Rodzaj dachu: jednospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: korzystne cenowo Materiały zapewnia: do...

 • Sielsko

2022-08-31 do 2022-09-01

Znakomity Remont Dachu Police

Oczaruj Klienta profesjonalnym działaniem na terenie Zachodniopomorskiego. Jako znana firma dekarska wykonaj zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na kładzenie blachy trapezowej, papy, do 150m²" i dowiedź, że realizacja remontu dachu zostanie zakończona szybko. Zaprezentuj dobrą propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Przecław

2022-08-23 do 2022-08-31

Profesjonalne Usługi Dekarskie Police

Będąc w branży usług dekarskich od kilkunastu lat, przede wszystkim na obszarze miejscowości Police, ale także pobliskich miast możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Police

2022-08-22 do 2022-08-30

Zapytanie o położenie blachodachówki, 100m² , Mierzyn

Klient szuka dobrego cieśli dla siebie i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Zapytanie o położenie blachodachówki, 100m² . Jeśli świadczysz całe spektrum usług dekarskich w bezkonkurencyjnych cenach odpowiedz na to zlecenie. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Mierzyn

2022-08-11 do 2022-08-19

Zapytanie o położenie papy, 30m² , Police

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 30m² Rodzaj budynku: domek ogrodowy Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: papa Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatkowe prace: położenie papy Ter...

 • Police

2022-07-31 do 2022-08-08

Zapotrzebowanie na kładzenie blachodachówki, do 150m², Pilchowo

Jako nieprzeciętny cieśla z olbrzymim doświadczeniem i specjalista zawsze przygotowany do współpracy przy nowym zleceniu odpowiedz na zapytanie. Ten Klient zgłosił potrzebę "Zapotrzebowanie na kładzenie blachodachówki, do 150m²". Zaproponuj termin już teraz!

 • Pilchowo

2022-07-29 do 2022-08-06

Zapytanie o położenie dachówki ceramicznej, 151-200m², Police

Zleceniodawca napisał "Zapytanie o położenie dachówki ceramicznej, 151-200m²". Odpowiedz na chęć zatrudnienia najlepszego cieśli z zakresu remontowania dachów. Przekonaj Klienta, że dobrze trafił, a wybór Twojej firmy jest najlepszą decyzją. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Police

2022-07-28 do 2022-08-05

Dekarstwo

Szukane są perfekcyjne usługi dekarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 151-200m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca odpowiednie kwalifikacje do realizacji zleceń z dziedziny dekarstwa, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Police

2022-07-28 do 2022-08-05

Remont Dachu

Nadal masz możliwość odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zlecającego jako dobra firma od remontu dachu. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Szczecin pomorzany

2022-10-17 do 2022-10-25

Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, 72m² , Szczecin

Wybierz zapytanie dotyczące doskonałej wymiany pokrycia dachowego od pewnych Zleceniodawców zainteresowanych daniem pracy na terenie Szczecina lub okolicy. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Szczecin

2022-07-19 do 2022-07-20

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 301-500m², Szczecin

Przekonaj się, że Zleceniodawcy zlecający naprawa dachów są rzetelni. Skontaktuj się z nim jako ekspert od naprawy dachów. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Szczecin

2022-10-12 do 2022-10-20

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Szczecin

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu naprawy dachów wykonaj zlecenie na naprawa dachów. Poznaj szczegóły zapytania - Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, do 150m². Przedłóż wyjątkową propozycję temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś.

 • Szczecin

2022-11-01 do 2022-11-09

Wyjątkowa Naprawa Dachów

Zdecyduj się na zlecenie dotyczące wyjątkowej naprawy dachów od rzetelnych Zleceniodawców zainteresowanych daniem pracy na terenie Szczecina. Wybierz numer, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Szczecin

2022-12-30 do 2023-01-07

Doskonałe Dekarstwo

Zakres zlecenia: remont Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom szeregowy Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prace: obróbki blacharskie d...

 • Szczecin

2022-12-26 do 2023-01-03

Doskonałe Remontowanie Dachów

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prac...

 • Szczecin

2022-11-23 do 2022-12-01

Zapytanie o położenie blachodachówki, 170m² , Szczecin

Zleceniodawca napisał "Zapytanie o położenie blachodachówki, 170m² ". Odpowiedz na chęć zatrudnienia cieśli do realizacji usług z zakresu remontowania dachów. Udowodnij Klientowi, że dobrze trafił i Twoja firma to najlepsze rozwiązanie. Wybierz numer natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Szczecin

2023-01-18 do 2023-01-26

Dekarstwo

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka, dachówka ceramiczna Materiały zapewnia: do uzgodni...

 • Szczecin

2022-08-01 do 2022-08-09

Fantastyczny Cieśla

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: Altana ogrodowa Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prace: ...

 • Szczecin

2022-08-06 do 2022-08-14

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, budynek pow. ok. 30m², Szczecin

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: prace na budynku o pow. ok. 30m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: płaski Rodzaj pokrycia dachowego: papa Materiały zapewnia: do uzgodnienia Infor...

 • Szczecin

2022-08-16 do 2022-08-24

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, budynek pow. ok. 160m², Szczecin

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: prace na budynku o pow. ok. 160m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzg...

 • Szczecin

2022-09-12 do 2022-09-20

Doskonała Naprawa Dachów

Warto by było przeanalizować to zlecenie jeśli Twoja firma jest stworzona z zamiłowania do dekarstwa i oferuje doskonała naprawa dachów na obszarze Szczecina, a także pobliskich miast i powiatów. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Szczecin

2022-09-11 do 2022-09-19

Zlecę prace na dachu, budynek pow. ok. 1m², Szczecin

Jako niezawodna firma dekarska, która nie ma sobie równych w regionie Szczecina - złóż ofertę i pozwól sprawdzić mu samodzielnie, że jesteś profesjonalny! Przedstaw ofertę temu Klientowi - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Szczecin

2022-10-28 do 2022-11-05

Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Szczecin

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: wielospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe pra...

 • Szczecin

2022-10-01 do 2022-10-09

Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, 151-200m², Szczecin

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Rodzaj dachu: wielospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna Materiały zapewnia: materiał po stronie...

 • Szczecin

2022-09-28 do 2022-10-06

Otrzymaj zlecenia dla Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe

Najczęstsze pytania o wymianie dachu

Co ile lat należy wymieniać pokrycie dachowe?

O ile dach jest prawidłowo konserwowany i zadbany – może on wytrzymać od 30 do nawet 100 lat. Dużo zależy od materiału, z jakiego wykonane jest pokrycie dachowe. Najtrwalsze są: dachówka ceramiczna, blacha miedziana, czy blacha cynkowo-tytanowa.

Czy warto zdecydować się na kompleksowe odświeżenie dachu?

Zamiast wymiany pokrycia dachowego czasem warto zastanowić się nad jego odświeżeniem. Polega to na umyciu dachu wodą pod ciśnieniem oraz ewentualnym pomalowaniu. Ta druga operacja możliwa jest w przypadku dachówki, płyty cementowej, blachy lub dachówki ceramicznej. Czy jednak tego typu zabiegi wraz z niewielkimi pracami remontami wystarczą? Może to być dobry sposób przy takich oznakach jak:

 • brud,
 • nalot,
 • blaknięcie,
 • niewielkie pęknięcia,
 • nierówności pokrycia dachowego (wgięcia i załamania powierzchni),
 • początki korozji, w przypadku dachów blaszanych.

Wymiana dachu jest konieczna z kolei, w przypadku występowania przecieków i poważnych uszkodzeń pokrycia dachowego. Warto zawsze poradzić się specjalisty, czy odświeżenie dachu przyniesie pożądane efekty.

Jaki jest koszt całkowitej wymiany dachu?

Konieczna jest wymiana dachu? Koszt takiej usługi zależny jest od wielu aspektów – między innymi materiału pokrycia dachowego, stanu więźby dachowej oraz wielkości i złożoności samego dachu. Na ceny wpływa także lokalizacja domu – na przykład w Warszawie ceny bywają kilkukrotnie wyższe, niż na wschodzie kraju. Jednak uśredniona cena w całej Polsce wynosi około od 4 do 20 zł za metr kwadratowy. Należy wziąć pod uwagę wysoki poziom inflacji, który wpływa na dynamiczne zmiany cen.

Jeśli posiadasz dach z eternitu, możesz jednak skorzystać z dofinansowania nawet do 20 tys. zł. Inną okazją do taniej wymiany dachu może być skorzystanie z ulgi termomodernizacyjnej. Jeśli przy okazji wymiany pokrycia dachowego ocieplisz swój dach, koszt takiej inwestycji będziesz mógł odliczyć od podatku.

Gdzie szukać profesjonalistów zajmujących się wymianą dachu?

Wymiana dachu to niełatwe zadanie. Na szczęście w naszym rankingu najlepszych specjalistów możesz znaleźć oferty prawdziwych fachowców w tej dziedzinie. Mają oni pozwolenie na pracę na wysokości, dzięki temu nie będzie stanowiło to dla nich problemu. Natomiast duże doświadczenie pozwala im na błyskawiczną wymianę pokrycia dachowego. Aby uniknąć problemów z pogodą, potrafią oni takie zadanie wykonać w ciągu kilku dni. Jednak tak błyskawiczne tempo wymaga odpowiedniego przygotowania wszystkich potrzebnych materiałów, które będą potrzebne do wymiany dachu. Dlatego przygotuj się na poniesienie dużych kosztów zakupu pokrycia dachowego jeszcze przed przybyciem ekipy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe