Wymiana dachu w Jarocinie

Porównaj oferty od Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 397 436 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 566 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Dach jest głównym elementem konstrukcyjnym każdego domu, od którego zależy wiele parametrów całego budynku. Jednocześnie, pokrycie dachowe jest narażone na mnóstwo niekorzystnych czynników pogodowych, takich jak śnieg, deszcze czy mocny wiatr. Mocne wytężenie poszczególnych elementów może spowodować przeciekanie wody oraz pojawianie się grzybów lub owadów. Może to oznaczać, że konieczna będzie naprawa lub wymiana dachu. O tym dlaczego warto rozważyć takie działanie oraz na co zwrócić uwagę dowiesz się z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Na naszej stronie znajdziesz też ranking najlepszych specjalistów od wymiany pokrycia dachowego.

W przypadku niewielkich uszkodzeń i dobrego stanu dachu, możliwe jest przeprowadzenie jedynie remontu dachu bez wymiany całej powierzchni. Usługa taka najczęściej jest dużo tańsza i trwa krócej, niż wymiana pokrycia dachowego na zupełnie nowe. Mimo to, do takich zadań warto zatrudnić dobrego fachowca, który oceni stan dachu i stwierdzi, czy naprawa będzie ekonomicznie uzasadniona. Być może sam dach jest już na tyle stary, że w najbliższym czasie i tak konieczna będzie jego wymiana.

W przypadku wymiany dachu na zupełnie nowy, liczyć się trzeba z dużo większymi kosztami. Przede wszystkim, ekipa budowlana będzie musiała zdemontować starą powierzchnię dachową, jednocześnie nie uszkadzając więźby dachowej. Następnie konieczny jest montaż pokrycia dachowego. Wszystko to przeprowadzane jest na dużej wysokości, często pod presją czasu i pogody.

Tania wymiana dachu często generuje większe koszty, niż wynajęcie doświadczonych specjalistów. Jest to spowodowane słabą jakością wykonania, która spowoduje szybsze zużycie się elementów dachu oraz potrzebę jego naprawy. O wiele lepiej finansowo wychodzi zatrudnienie dobrej ekipy budowlanej do budowy dachu lub jego wymiany. Dobrze wykonana usługa zapewni większą wytrzymałość i żywotność pokrycia dachowego. Dodatkowo, można zadbać także o częste mycie dachów oraz ich konserwację. Częsta kontrola stanu pokrycia dachowego pozwala na szybką naprawę elementów, gdy tylko pojawi się problem. Dzięki temu, nie doprowadza się do pojawienia dużych i kosztownych awarii.

Wymiana dachu jest drogim przedsięwzięciem, dlatego wiele osób interesuje się tematem zdobycia dofinansowania. Aktualnie prowadzone są takie działania, jednak najczęściej są one przeznaczone dla osób, które mają dom pokryty azbestem. Materiał ten, stosowany kiedyś chętnie do pokrywania dachów, dziś jest uznawany za silnie trujący. Z tego powodu, osoby chętne na wymianę tego typu dachów mogą liczyć nawet na spore dofinansowania. Nie oznacza to jednak, że nie ma możliwości uzyskania wsparcia finansowego przy wymianie dachu. Koszt takiej inwestycji można bowiem odliczyć od podatku w ramach ulgi termomodernizacyjnej, pod warunkiem że wymiana dachu będzie obejmować również jego docieplenie.

Ranking najlepszych specjalistów od wymiany pokrycia dachowego w Jarocinie

Wymiana dachu Jarocin

DACH-KAR Karol Kusyk

5 opinii
Dach-bud Dariusz matecki - Wymiana dachu Jarocin

Dach-bud Dariusz matecki

3 opinie
DAR-MAR - Wymiana dachu Jarocin

DAR-MAR

19 opinii
GREG-POL - Wymiana dachu Jarocin

GREG-POL

4 opinie
PHU DACH-SYSTEM TOMASZ WOŹNICZKA - Wymiana dachu Jarocin

PHU DACH-SYSTEM TOMASZ WOŹNICZKA

10 opinii
Mdach - Wymiana dachu Jarocin

Mdach

1 opinia
Antum Antoni Filipowicz - Wymiana dachu Jarocin

Antum Antoni Filipowicz

2 opinie
Miron Wyduba "Mirbud" Firma Remontowo-Budowlana - Wymiana dachu Jarocin

Miron Wyduba "Mirbud" Firma Remontowo-Budowlana

3 opinie
J-BRAT - Wymiana dachu Jarocin

J-BRAT

1 opinia
DAM-BUD - Wymiana dachu Jarocin

DAM-BUD

1 opinia

Najnowsze z 27 zleceń na wymiany pokryć dachowych w Jarocinie

Fantastyczne Usługi Dekarskie Jarocin

Klient, który planuje kupno usługi dekarskiej powinien niezwłocznie zgłosić się do cieśli takiego, jak Ty i poznać niskie ceny oraz oferowaną jakość. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Jarocin

2023-01-15 do 2023-01-23

Profesjonalna Wymiana Pokrycia Dachowego Jarocin

Zrealizuj zadanie profesjonalnej wymiany pokrycia dachowego o treści "Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, do 150m²", jako ekspert z miejscowości Jarocin. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Pokaż, że na terenie Jarocina nie masz sobie równych. Skontaktuj się, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Jarocin

2023-01-15 do 2023-01-16

Fantastyczna Wymiana Pokrycia Dachowego

Musisz koniecznie zaproponować współpracę jeśli Twoja firma została założona z pasji do dekarstwa i oferuje fantastyczna wymiana pokrycia dachowego na terenie miejscowości Wielkopolskie, a także pobliskich miast i powiatów. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Chrzan

2023-01-06 do 2023-01-14

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 301-500m², Jarocin

Szukane są znakomite usługi dekarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 301-500m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca niezbędne przygotowanie do sprostania oczekiwaniom Klientów z dziedziny remontu dachu, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Jarocin

2022-11-03 do 2022-11-11

Solidna Naprawa Dachów Jarocin

Jeśli konkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zadań to Twoje główne cechy jako specjalisty od naprawy dachów to zrealizuj zlecenie - Zapotrzebowanie na kładzenie Eirofala, 301-500m². Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Potarzyca

2022-11-02 do 2022-11-10

Najwyższej Klasy Cieśla Jarocin

Klient poszukuje doskonałej współpracy i pisze - Zapotrzebowanie na kładzenie blachy trapezowej, do 150m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Jarocin

2022-09-17 do 2022-09-25

Świetne Usługi Dekarskie

Dzięki precyzji wykonania usługi dekarskiej Twoja firma prześciga konkurentów. Reputacja, którą budujesz powoduje, że jesteś w stanie spełnić oczekiwania odbiorców. Już nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Jarocin

2022-09-09 do 2022-09-16

Firma Dekarska Jarocin

Wpraw w zachwyt Klienta sprawnym działaniem w rejonie Wielkopolskiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma dekarska podejmij się zlecenia o treści "Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 151-200m²" i dowiedź, że realizacja remontu dachu zostanie zakończona dokładnie. Zadzwoń i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

 • Kotlin

2022-08-19 do 2022-08-27

Zapotrzebowanie na kładzenie blachy trapezowej, 151-200m², Jarocin

Jeśli dekarstwo w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten Klient napisał "Zapotrzebowanie na kładzenie blachy trapezowej, 151-200m²". Przedłóż wyjątkową propozycję temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Jarocin

2022-08-12 do 2022-08-20

Zapytanie o prace na dachu, budynek pow. ok. 200m², Żerków

Poszukujesz pracy jako fachowiec od wyjątkowej naprawy dachów w miejscowości Wielkopolskie lub w przyległych powiatach? Zadzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Żerków

2022-08-08 do 2022-08-16

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Koźmin Wielkopolski

Szukasz idealnego dla Twojej firmy zapytania? Jako rzetelny specjalista realizujący usługi dekarskie i cieśla pierwszej klasy na terenie Wielkopolskiego poznaj szczegóły zapytania o treści "Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, do 150m²". Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Koźmin Wielkopolski

2022-11-23 do 2022-11-25

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 500m² , Koźmin Wielkopolski

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 500m² Rodzaj budynku: budynki gospodarcze Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: nie dotyczy Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prace: w...

 • Koźmin Wielkopolski

2022-10-25 do 2022-11-02

Pierwszorzędna Wymiana Pokrycia Dachowego

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe pra...

 • Konarzyce

2023-01-22 do 2023-01-30
dodano 7 dni temu

Zapytanie o położenie papy, budynek pow. ok. 20m², Chrząstowo

Klient szuka dobrego cieśli i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Zapytanie o położenie papy, budynek pow. ok. 20m². Jeśli wykonujesz szeroki zakres usług dekarskich w konkurencyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Chrząstowo

2022-10-30 do 2022-11-07

Zapytanie o położenie blachy trapezowej, 201-300m², Pleszew

Zleceniodawca napisał "Zapytanie o położenie blachy trapezowej, 201-300m²". Odpowiedz na chęć zatrudnienia najlepszego cieśli z zakresu remontowania dachów. Przekonaj Klienta, że dobrze trafił, a wybór Twojej firmy jest najlepszą decyzją. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Pleszew

2022-11-06 do 2022-11-14

Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Zaniemyśl

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: gont bitumiczny Materiały zapewnia: do uzgodnienia Informacje dod...

 • Zaniemyśl

2022-08-08 do 2022-08-16

Fachowe Usługi Dekarskie

Klient szuka doskonałego cieśli dla siebie i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Zapytanie o położenie blachodachówki, do 150m². Jeśli realizujesz wszechstronne spektrum usług dekarskich w dobrych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Koryta

2022-12-15 do 2022-12-23

Najlepsza Naprawa Dachów

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe pr...

 • Rychnów

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 5 dni temu

Perfekcyjny Cieśla

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: prace na budynku o pow. ok. 40m² Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy lub magazynowy Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały...

 • Września

2022-07-24 do 2022-08-01

Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, 500m² , Września

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 500m² Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy lub magazynowy Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: Eternit Materiały zapewnia: materiał po stronie zlec...

 • Września

2022-10-25 do 2022-11-02

Wyjątkowa Wymiana Pokrycia Dachowego

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatkowe prace...

 • Września

2022-08-15 do 2022-08-23

Najlepsze Remontowanie Dachów

Usługi dekarskie w wykonaniu Twojej firmy to istny majstersztyk? Jako idealny partner do powierzenia remontowania dachów poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecę wymianę pokrycia dachowego, do 150m². Ustal pasujący termin od razu!

 • Września

2022-08-18 do 2022-08-26

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 151-200m², Września

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi wymiany pokrycia dachowego na bardzo wysokim poziomie pomóż osiągnąć cele Klientowi, który jest sprawdzony. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Września

2023-01-12 do 2023-01-20

Firma Dekarska

Wpraw w zachwyt Zlecającego sprawnym działaniem w miejscowości Gostyń. Jako znana firma dekarska wykonaj zlecenie "Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, budynek pow. ok. 100m²" i pokaż, że jego realizacja zostanie wykonana szybko i z dokładnością. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Gostyń

2022-10-18 do 2022-10-26

Naprawa Dachów

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatkowe prace: ob...

 • Gostyń

2022-07-25 do 2022-08-02

Najwyższej Klasy Naprawa Dachów

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: prace na budynku o pow. ok. 100m² Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy lub magazynowy Rodzaj dachu: jednospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materi...

 • Kobylin

2023-01-07 do 2023-01-15

Pierwszorzędna Naprawa Dachów

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: płaski Rodzaj pokrycia dachowego: guma w plynie Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatkowe prace: ocieplen...

 • Pępowo

2023-01-08 do 2023-01-16

Otrzymaj zlecenia dla Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe

Najczęstsze pytania o wymianie dachu

Co ile lat należy wymieniać pokrycie dachowe?

O ile dach jest prawidłowo konserwowany i zadbany – może on wytrzymać od 30 do nawet 100 lat. Dużo zależy od materiału, z jakiego wykonane jest pokrycie dachowe. Najtrwalsze są: dachówka ceramiczna, blacha miedziana, czy blacha cynkowo-tytanowa.

Czy warto zdecydować się na kompleksowe odświeżenie dachu?

Zamiast wymiany pokrycia dachowego czasem warto zastanowić się nad jego odświeżeniem. Polega to na umyciu dachu wodą pod ciśnieniem oraz ewentualnym pomalowaniu. Ta druga operacja możliwa jest w przypadku dachówki, płyty cementowej, blachy lub dachówki ceramicznej. Czy jednak tego typu zabiegi wraz z niewielkimi pracami remontami wystarczą? Może to być dobry sposób przy takich oznakach jak:

 • brud,
 • nalot,
 • blaknięcie,
 • niewielkie pęknięcia,
 • nierówności pokrycia dachowego (wgięcia i załamania powierzchni),
 • początki korozji, w przypadku dachów blaszanych.

Wymiana dachu jest konieczna z kolei, w przypadku występowania przecieków i poważnych uszkodzeń pokrycia dachowego. Warto zawsze poradzić się specjalisty, czy odświeżenie dachu przyniesie pożądane efekty.

Jaki jest koszt całkowitej wymiany dachu?

Konieczna jest wymiana dachu? Koszt takiej usługi zależny jest od wielu aspektów – między innymi materiału pokrycia dachowego, stanu więźby dachowej oraz wielkości i złożoności samego dachu. Na ceny wpływa także lokalizacja domu – na przykład w Warszawie ceny bywają kilkukrotnie wyższe, niż na wschodzie kraju. Jednak uśredniona cena w całej Polsce wynosi około od 4 do 20 zł za metr kwadratowy. Należy wziąć pod uwagę wysoki poziom inflacji, który wpływa na dynamiczne zmiany cen.

Jeśli posiadasz dach z eternitu, możesz jednak skorzystać z dofinansowania nawet do 20 tys. zł. Inną okazją do taniej wymiany dachu może być skorzystanie z ulgi termomodernizacyjnej. Jeśli przy okazji wymiany pokrycia dachowego ocieplisz swój dach, koszt takiej inwestycji będziesz mógł odliczyć od podatku.

Gdzie szukać profesjonalistów zajmujących się wymianą dachu?

Wymiana dachu to niełatwe zadanie. Na szczęście w naszym rankingu najlepszych specjalistów możesz znaleźć oferty prawdziwych fachowców w tej dziedzinie. Mają oni pozwolenie na pracę na wysokości, dzięki temu nie będzie stanowiło to dla nich problemu. Natomiast duże doświadczenie pozwala im na błyskawiczną wymianę pokrycia dachowego. Aby uniknąć problemów z pogodą, potrafią oni takie zadanie wykonać w ciągu kilku dni. Jednak tak błyskawiczne tempo wymaga odpowiedniego przygotowania wszystkich potrzebnych materiałów, które będą potrzebne do wymiany dachu. Dlatego przygotuj się na poniesienie dużych kosztów zakupu pokrycia dachowego jeszcze przed przybyciem ekipy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe