Wyburzenia w Żninie

Porównaj oferty od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 445 073 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 954 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzeniarozbiórki są bardzo skomplikowanymi procesami, który czasami jest nawet trudniejszy, aniżeli sama budowa danego budynku. Jak dokonuje się rozbiórek budynków, jakie materiały wykorzystuje się do tego procesu? Jaki jest przeciętny koszt wyburzenia domu? Tego dowiesz się po przeczytaniu naszego artykułu, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczących rozbiórek budynków. Chcesz wybrać najlepszą firmę do wykonania danej usługi? Sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia.

Wyburzenia budynków są procesami skomplikowanymi, stosowanymi, gdy: nieruchomość jest złej kondycji, koszt remontu jest współmierny do postawienia nowego budynku, a także, gdy dalsze korzystanie z niego powoduje zagrożenie zdrowia i życia. Należy zasadniczo wyróżnić trzy metody wyburzenia budynków:

 • metoda ręczna – sposób ten stosowany jest w przypadku niemożliwości użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Jest to preferowana metoda w przypadkach występowania danych zagrożeń, jak: bardzo zły stan techniczny budynku, czy sąsiedztwo zabytkowej infrastruktury,
 • metoda mechaniczna – w tym przypadku wykorzystuje się ciężki sprzęt budowlany. Sposób ten bazuje na grawitacji, bowiem rozbiórka odbywa się na wysokościach – od szczytu budynku do gruntu.
 • metoda z wykorzystaniem materiałów wybuchowych – nazywana także minerską. Wykorzystywany jest w rozbiórce wysokich budynków. Jest to sposób, w którym umieszcza się materiały wybuchowe na główne podpory budynku.

W przypadku, gdy planujemy wyburzenie domu, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Upewniamy się, żeby rozbiórka nie uszkodziła instalacji oraz systemów, takich jak studnia głębinowa. Przed rozpoczęciem prac należy odłączyć wszystkie urządzenia instalacyjne, a także oznakować teren. Samą rozbiórkę zaczyna się od dachu, następnie stopniowo schodzi się coraz niżej, aż do gruntu. Po rozebraniu pokrycia należy wymontować okna i drzwi, a następnie ściany działowe i nośne. Nie możemy podkopywać ścian ani ich podcinać. Podczas demontażu podłogi, parkiety i panele trzeba zerwać. Pod koniec piwnica jest rozbierana, po czym wykonujemy roboty ziemne – wyrównujemy oraz utwardzamy cały teren.

Czasami zdarza się, że wcale nie mamy tak destrukcyjnych planów i chcemy po prostu przeprowadzić remont, lecz przeszkadza nam ściana nośna. Czy wyburzenie ściany nośnej jest możliwe? Tak, lecz musimy poprosić najpierw o zgodę ze strony architekta.

W przypadku prac związanych z wyburzaniem i rozbiórkami, możemy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Specjaliści wykonają zadanie kompleksowo przy użyciu takich narzędzi jak: koparka do wyburzeń, dźwig, spychacz, czy kula wyburzeniowa. Firma taka przeprowadzi również niezbędne kosztorysy i ekspertyzy związane z realizacją danego zlecenia.

Ranking najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w Żninie

Wyburzenia Żnin

Konkret

121 opinii

Właśnie wybierasz rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Konkret jest na to najlepszym rozwiązaniem. Ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

KBR Invest sp. z o.o. - Pierwszorzędna Firma Wyburzeniowa w Żninie

Pierwszorzędna Firma Wyburzeniowa w Żninie

19 opinii

Pierwszorzędna firma wyburzeniowa świadcząca swoje usługi w miejscowości Żnin i w pobliskich miastach. Zarezerwuj termin już teraz!

OLI CONSTRUCT Tomasz Brzykcy - Staranne Wyburzenia Żnin

OLI CONSTRUCT Tomasz Brzykcy

8 opinii

Zrealizowanie wyburzeń będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. OLI CONSTRUCT Tomasz Brzykcy ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi.

Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Budowlane - Fenomenalna Firma Wyburzeniowa Żnin

Fenomenalna Firma Wyburzeniowa Żnin

1 opinia

Oszołomi Cię sprawne działanie Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Budowlane w miejscowości Żnin. Ta firma wyburzeniowa ma wykwalifikowanych pracowników, dlatego też możesz być pewny, że realizację wyburzeń, rozbiórek wykonają błyskawicznie. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Firma Wielbobranżowa Szymon Swacha - Solidne Rozbiórki Żnin

Firma Wielbobranżowa Szymon Swacha

3 opinie

Na wypadek jeśli jeszcze potrzebujesz profesjonalistów od rozbiórek to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Firma Wielbobranżowa Szymon Swacha. Żnin to teren, na którym koncentrują swoje działania. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Sebastian Ziętkiewicz Zakład ogólnobudowlany - Najwyższej Klasy Wyburzanie Ścian Żnin

Sebastian Ziętkiewicz Zakład ogólnobudowlany

1 opinia

Kusząca cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze atuty firmy, której specjalnością jest wyburzanie ścian. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

ZUB Sławoj Łukaszewski - Rewelacyjne Wyburzenia Żnin

ZUB Sławoj Łukaszewski

1 opinia

Jeśli nadal poszukujesz profesjonalistów od wyburzeń to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia ZUB Sławoj Łukaszewski. Żnin i okolice to główny obszar ich działania. Ażeby uzyskać ofertę skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

USŁUGI REMONTOWE - Doskonałe Wyburzanie Budynków Żnin

USŁUGI REMONTOWE

3 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie wyburzania budynków i zatrudnij USŁUGI REMONTOWE. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Usługi koparkowe Szulc Bartłomiej - Porządne Wyburzenia Żnin

Usługi koparkowe Szulc Bartłomiej

2 opinie

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie wyburzeń i zatrudnij Usługi koparkowe Szulc Bartłomiej. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Gospodarstwo Rolne Ewa Gotowska - Porządne Wyburzanie Budynków Żnin

Porządne Wyburzanie Budynków Żnin

1 opinia

Przygotowanie wyburzania budynków będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Gospodarstwo Rolne Ewa Gotowska ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Nie zwlekaj i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

Najnowsze z 25 zleceń na wyburzenia w Żninie

Świetne Wyburzenia Żnin

Na wypadek jeśli jeszcze jako ekspert od wyburzeń potrzebujesz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecę wyburzenie obiektu, do 100m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Kujawsko-pomorskiego bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zaproponuj termin od razu!

 • Chomiąża szlachecka

2023-01-27 do 2023-02-04

Solidne Wyburzenia

Ten Klient myśli, że solidne wyburzenia to nieprosty temat. Napisał zgłoszenie o treści "Potrzebna ekipa na wyburzenie ścian, 10m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec pomożesz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Redczyce

2023-01-21 do 2023-01-29

Zapytanie o rozbiórkę fundamentu, 25m², Żnin

Rodzaj prac: rozbiórka fundamentu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 25m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Żnin

2022-09-10 do 2022-09-18

Potrzebna ekipa na rozbiórkę obiektu, do 100m², Wolwark

Ten Zlecający wciąż potrzebuje specjalisty od wyburzeń. Napisał zlecenie o treści - Potrzebna ekipa na rozbiórkę obiektu, do 100m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Wolwark

2022-08-18 do 2022-08-26

Rozbiórka Budynków Żnin

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Konieczna wizja lokalna w obiekcie, ponieważ są to dwa ide...

 • Kołaczkowo

2022-09-26 do 2022-10-04

Pierwszorzędne Rozbiórki Żnin

To zapytanie o treści - Zlecę prace rozbiórkowe, 101-200m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi oraz skupia się na Klientach z miejscowości Mogilno i z sąsiednich miast. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Mogilno

2022-10-10 do 2022-10-18

Potrzebna ekipa na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 8000m², Kcynia

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 8000m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Kcynia

2022-08-06 do 2022-08-14

Pierwszorzędne Wyburzenia

Zlecający napisał zlecenie o treści "Zlecę rozbiórkę obiektu, 30m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie wyburzeń wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie.

 • Nowa Wieś Wielka

2022-11-10 do 2022-11-18

Rzetelna Firma Wyburzeniowa Żnin

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 25m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Prądocin

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 7 dni temu

Rozbiórki

Rodzaj prac: Powiększenie 4 otworów okiennych w poziomie bez naruszania belek Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 45m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Wyższy parter Termi...

 • Nowa Wieś Wielka

2023-01-15 do 2023-01-23

Potrzebna ekipa na rozbiórkę fundamentu, 201-300m², Kłecko

Nadal możesz odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako specjalista od wyburzań budynków. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Ustal pasujący termin!

 • Kłecko

2023-02-04 do 2023-02-12
dodano 3 dni temu

Wyburzenia, Rozbiórki Żnin

Ten Zlecający jeszcze potrzebuje profesjonalistów od wyburzeń, rozbiórek. Napisał ogłoszenie o treści - Prace rozbiórkowe, do 100m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Umów się na rozmowę już teraz.

 • Gniezno

2023-01-08 do 2023-01-16

Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 101-200m², Inowrocław

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: Kamienica Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Możliwa do pozyskania stara pożarna cegła Termin rozpoczęcia prac: do...

 • Inowrocław

2022-11-28 do 2022-12-06

Niezawodna Firma Wyburzeniowa

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: Stara kamienica Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Stara cegła , piętro , możliwa cegła do odzyskania Termin rozpoc...

 • Inowrocław

2023-02-04 do 2023-02-12
dodano 3 dni temu

Znakomite Wyburzenia, Rozbiórki

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: Stara kamienica Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Stara cegła , piętro , odzyskana cegła w ranach rozliczenia . Te...

 • Inowrocław

2022-11-03 do 2022-11-11

Doskonała Rozbiórka Budynków

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 36m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Cegła ściana działowa 5 piętro Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykon...

 • Inowrocław

2022-11-06 do 2022-11-14

Doskonałe Wyburzenia

Rodzaj prac: kruszenie gruzu, betonu lub in. materiałów Rodzaj obiektu: Gruz Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Inowrocław

2023-01-01 do 2023-01-09

Zlecę kruszenie materiałów, 301-500m², Wągrowiec

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj prac: kruszenie gruzu, betonu lub in. materiałów Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Dodat...

 • Wągrowiec

2022-09-23 do 2022-10-01

Perfekcyjna Rozbiórka Budynków

Zlecenie o treści - Potrzebna ekipa na kruszenie materiałów, 45m² jest skierowane do fachowca, który świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z miejscowości Nakło nad Notecią i okolic. Zadzwoń i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Nakło nad Notecią

2022-08-18 do 2022-08-26

Pierwszorzędne Rozbiórki

Zapytanie o treści - Zapytanie o wyburzenie obiektu, 101-200m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Bydgoszcz i okolic. Już teraz zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Bydgoszcz

2022-08-18 do 2022-08-26

Prace rozbiórkowe, 15m², Bydgoszcz

Rodzaj prac: Edmund Gutknecht Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 15m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Bydgoszcz

2022-10-31 do 2022-11-08

Rozbiórka Budynków

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 201-300m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bydgoszcz

2022-11-01 do 2022-11-09

Zapytanie o wyburzenie ścian, 101-200m², Bydgoszcz

To zlecenie o treści - Zapytanie o wyburzenie ścian, 101-200m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz skupia się na Klientach z Bydgoszczy oraz przyległych powiatów. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Bydgoszcz

2022-11-23 do 2022-11-23

Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, 201-300m², Bydgoszcz

Jeśli rozbiórka budynków to obszar działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Klient napisał "Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, 201-300m²". Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Bydgoszcz

2022-10-04 do 2022-10-12

Znakomita Firma Wyburzeniowa

Rodzaj prac: usunięcie warstwy betonu Rodzaj obiektu: obiekt handlowy lub usługowy Powierzchnia obiektu: 16m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: usunięcie 20cm warstwy betonu przy budynku i wywiezienie. Te...

 • Bydgoszcz

2022-08-27 do 2022-09-04

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Zobacz specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w dużych miastach

Najczęstsze pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy trzeba posiadać pozwolenie na wyburzenie budynku?

Tak, w większości wykonywanych prac związanych z rozbiórkami, potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na wyburzenie budynku. Istnieją jednak przypadki, w których zezwolenie nie będzie wymagane. W pozostałych przypadkach należy zgłosić wyburzanie budynku. W jakich sytuacjach wystarczy poinformować starostwo powiatowe lub urząd miasta? Zdarza się tak w przypadku, gdy:

 • budynek nie przekracza wysokości 8 metrów,
 • nie jest wpisany do rejestru zabytków oraz nie jest objęty ochroną konserwatora,
 • jego odległość od granicy działki jest nie mniejsza niż połowa jego wysokości.

Należy pamiętać, że pewne obiekty można wyburzyć bez zgody. Do nich można zaliczyć: wiaty śmietnikowe, ogrodzenia, czy wiaty.

Jaki jest koszt wyburzenia i rozbiórki?

Koszt wyburzenia domu jest zależny od wybranej metody. W przypadku ręcznej metody rozbiórki, koszt ten będzie znacząco mniejszy. Dużą rolę odgrywa też materiał, z którego wykonany był dany budynek. Jeżeli mamy do czynienia z ciężkimi żelbetowymi ścianami, jedyną metodą wyburzenia będzie użycie maszyn, co przekłada się na ostateczną cenę. Do końcowego rachunku musimy także doliczyć koszt wywozu gruzu.

Uśredniony koszt rozbiórki lub wyburzeniadomu oscyluje wokół kwoty 50 złotych za metr sześcienny wyburzanego bądź rozbieranego materiału. Do tych kosztów należy doliczyć także wywóz z placu budowy nagromadzonego gruzu. Usługa ta oscyluje w granicach 50 złotych za metr sześcienny.

Przyjmując założenie, że wyburzany dom liczy 100 metrów kwadratowych, średni koszt rozbiórki wyniósłby około 20 tysięcy złotych. Na wydatki te składają się przede wszystkim: opłaty za wyburzenie budynku, koszt usunięcia materiałów z placu rozbiórki, a także opłatę za ich składowanie.

Gdzie szukać specjalistów zajmujących się wyburzaniem i rozbiórką?

Poszukiwanie specjalistów najłatwiej oprzeć o Internet, w którym możemy odwiedzić portale branżowe i ogłoszeniowe. Na nich znajdziemy oferty oraz cenniki firm budowlanych, które zajmują się usługami rozbiórkowymi. Koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia. Przed zatrudnieniem profesjonalistów warto zapoznać się z opiniami wystawionymi przez poprzednich klientów, a także z poprzednimi realizacjami. Dzięki temu będziemy pewni, że usługa zostanie wykonana należycie.

Jakie maszyny potrzebne są do przeprowadzenia rozbiórki?

Do najczęściej używanych maszyn wykorzystywanych dowyburzeń należą: koparki, dźwigi, spychacze oraz kule. Często zdarza się, że buldożery wyposażone są w specjalny osprzęt, którego zadaniem jest kucie i kruszenie materiałów. Do nich można zaliczyć można szczęki i nożyce.

Podczas maszynowej rozbiórki, na jej terenie nie ma pracowników. Strefa przeprowadzanego wyburzenia musi być oddzielona. Niezbędne jest spełnienie procedur, które zapewniają bezpieczeństwo budowlańców.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek