Wyburzenia w Sandomierzu

Porównaj oferty od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 430 145 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 215 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzeniarozbiórki są bardzo skomplikowanymi procesami, który czasami jest nawet trudniejszy, aniżeli sama budowa danego budynku. Jak dokonuje się rozbiórek budynków, jakie materiały wykorzystuje się do tego procesu? Jaki jest przeciętny koszt wyburzenia domu? Tego dowiesz się po przeczytaniu naszego artykułu, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczących rozbiórek budynków. Chcesz wybrać najlepszą firmę do wykonania danej usługi? Sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia.

Wyburzenia budynków są procesami skomplikowanymi, stosowanymi, gdy: nieruchomość jest złej kondycji, koszt remontu jest współmierny do postawienia nowego budynku, a także, gdy dalsze korzystanie z niego powoduje zagrożenie zdrowia i życia. Należy zasadniczo wyróżnić trzy metody wyburzenia budynków:

 • metoda ręczna – sposób ten stosowany jest w przypadku niemożliwości użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Jest to preferowana metoda w przypadkach występowania danych zagrożeń, jak: bardzo zły stan techniczny budynku, czy sąsiedztwo zabytkowej infrastruktury,
 • metoda mechaniczna – w tym przypadku wykorzystuje się ciężki sprzęt budowlany. Sposób ten bazuje na grawitacji, bowiem rozbiórka odbywa się na wysokościach – od szczytu budynku do gruntu.
 • metoda z wykorzystaniem materiałów wybuchowych – nazywana także minerską. Wykorzystywany jest w rozbiórce wysokich budynków. Jest to sposób, w którym umieszcza się materiały wybuchowe na główne podpory budynku.

W przypadku, gdy planujemy wyburzenie domu, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Upewniamy się, żeby rozbiórka nie uszkodziła instalacji oraz systemów, takich jak studnia głębinowa. Przed rozpoczęciem prac należy odłączyć wszystkie urządzenia instalacyjne, a także oznakować teren. Samą rozbiórkę zaczyna się od dachu, następnie stopniowo schodzi się coraz niżej, aż do gruntu. Po rozebraniu pokrycia należy wymontować okna i drzwi, a następnie ściany działowe i nośne. Nie możemy podkopywać ścian ani ich podcinać. Podczas demontażu podłogi, parkiety i panele trzeba zerwać. Pod koniec piwnica jest rozbierana, po czym wykonujemy roboty ziemne – wyrównujemy oraz utwardzamy cały teren.

Czasami zdarza się, że wcale nie mamy tak destrukcyjnych planów i chcemy po prostu przeprowadzić remont, lecz przeszkadza nam ściana nośna. Czy wyburzenie ściany nośnej jest możliwe? Tak, lecz musimy poprosić najpierw o zgodę ze strony architekta.

W przypadku prac związanych z wyburzaniem i rozbiórkami, możemy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Specjaliści wykonają zadanie kompleksowo przy użyciu takich narzędzi jak: koparka do wyburzeń, dźwig, spychacz, czy kula wyburzeniowa. Firma taka przeprowadzi również niezbędne kosztorysy i ekspertyzy związane z realizacją danego zlecenia.

Ranking najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w Sandomierzu

Wyburzenia Sandomierz

Firma Usługowa Dominik Bregisz

7 opinii

Już od kilku lat pracownicy firmy Firma Usługowa Dominik Bregisz świadczą usługi z zakresu kruszenia betonu, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać ofertę.

KUL-BRUK - Doskonałe Wyburzenia Sandomierz

KUL-BRUK

5 opinii

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie wyburzeń i zatrudnij KUL-BRUK. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

firma usługowa - Pierwszorzędne Rozbiórki Sandomierz

firma usługowa

1 opinia

Wciąż potrzebujesz profesjonalistów od rozbiórek? Wykorzystaj doświadczenie firma usługowa. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Nygus Scaffolding Robert Slowik - Solidne Usuwanie Azbestu Sandomierz

Solidne Usuwanie Azbestu Sandomierz

11 opinii

Dokonaj najlepszego wyboru i zleć swoje zadanie specjalistom od usuwania azbestu z Sandomierza. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Renoblastsystem - Najlepsze Wyburzanie Ścian Sandomierz

Renoblastsystem

1 opinia

W przypadku, gdy potrzebujesz najlepszego wyburzania ścian w rejonie Sandomierza i wymagasz wysokiej jakości w korzystnej cenie to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Renoblastsystem. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

Łukasz Kępa Łabędź - Porządne Wyburzenia Sandomierz

Łukasz Kępa Łabędź

1 opinia

Jeżeli nadal potrzebujesz ekspertów od wyburzeń to wykorzystaj doświadczenie Łukasz Kępa Łabędź. Sandomierz i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się - to Ci się opłaci.

F.U. Jan Rawiak - Profesjonalne Wyburzenia w Sandomierzu

Profesjonalne Wyburzenia w Sandomierzu

1 opinia

Na wypadek jeśli poszukujesz dobrej firmy od wyburzeń to zaufaj doświadczeniu F.U. Jan Rawiak. Sandomierz i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Trans kop - Staranne Wyburzenia Sandomierz

Staranne Wyburzenia Sandomierz

Zrealizowanie wyburzeń będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Trans kop ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę.

Dom-mur - Profesjonalne Wyburzenia, Rozbiórki Sandomierz

Dom-mur

Jesteś zdania, że profesjonalne wyburzenia, rozbiórki to nieprosty temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z Dom-mur poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Artur - Solidne Kruszenie Betonu Sandomierz

Artur

Po prostu zleć zadanie kruszenia betonu profesjonalistom firmy Artur z miejscowości Sandomierz. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. W okolicy Sandomierza nie mają sobie równych. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - zadzwoń!

Najnowsze z 31 zleceń na wyburzenia w Sandomierzu

Rozbiórka Budynków Sandomierz

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Sandomierz

2023-01-23 do 2023-01-31

Staranne Wyburzania Budynków Sandomierz

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 150m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Sandomierz

2022-12-21 do 2022-12-29

Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 101-200m², Sandomierz

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Sandomierz

2022-11-21 do 2022-11-29

Zlecę prace rozbiórkowe, 10m², Dwikozy

Jeśli Rozbiórka budynków nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zapytanie jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Jeśli chcesz otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Dwikozy

2022-11-16 do 2022-11-24

Dam zlecenie na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 50m², Szczytniki

Jeżeli w dalszym ciągu jako ekspert od wyburzeń potrzebujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Dam zlecenie na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 50m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Świętokrzyskie na pewno dasz dowód Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Szczytniki

2022-09-07 do 2022-09-15

Porządne Wyburzenia, Rozbiórki Sandomierz

Ten Klient myśli, że porządne wyburzenia, rozbiórki to skomplikowane zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Potrzebna ekipa na rozbiórkę fundamentu, 101-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista udzielisz mu rad i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Wybierz numer teraz i wyślij ofertę - nie będziesz żałować.

 • Sandomierz

2022-08-06 do 2022-08-14

Wyburzenia Sandomierz

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako godny zaufania profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Tarnobrzeg

2022-08-08 do 2022-08-16

Zlecę prace rozbiórkowe, 60m², Tarnobrzeg

Rodzaj prac: wyburzenie budynek gospodarczy Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 60m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: cegła, pustak Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 mies...

 • Tarnobrzeg

2023-01-20 do 2023-01-28

Potrzebna ekipa na wyburzenie ścian, do 100m², Tarnobrzeg

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który pisze - "Potrzebna ekipa na wyburzenie ścian, do 100m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Tarnobrzeg

2022-07-21 do 2022-07-29

Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, 750m², Jasice

Jeśli jeszcze jako ekspert od rozbiórek szukasz Klientów to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, 750m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z Świętokrzyskiego z pewnością pokażesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Jasice

2022-12-07 do 2022-12-15

Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 70m², Stodoły-Kolonie

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 70m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Dodatkowe informacje: Drewniany dom z dwoma murowanymi ścianami Termin rozpoczęcia prac: do uzgodn...

 • Stodoły-Kolonie

2022-08-12 do 2022-08-20

Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 301-500m², Jasice

Poszukiwana jest wiarygodna firma wyburzeniowa obsługująca Twój rejon. Zapoznaj się zgłoszenia o treści - Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 301-500m². Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Jasice

2022-12-19 do 2022-12-27

Staranne Wyburzenia

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako solidny fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Zaleszany

2022-12-27 do 2022-12-27

Zapotrzebowanie na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 301-500m², Opatów

Przygotowanie rozbiórek dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Zapotrzebowanie na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 301-500m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Opatów

2022-11-07 do 2022-11-15

Zapotrzebowanie na wyburzenie obiektu, 301-500m², Baranów Sandomierski

Ten Zlecający nadal poszukuje specjalisty od rozbiórek. Napisał ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na wyburzenie obiektu, 301-500m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Baranów Sandomierski

2022-07-23 do 2022-07-31

Dobra Firma Wyburzeniowa Sandomierz

Zlecenie o treści - Zapytanie o rozbiórkę obiektu, 116m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Podkarpackiego oraz przyległych powiatów. Zaproponuj termin już teraz!

 • Dąbrowa rzeczycka

2022-07-24 do 2022-08-01

Firma Wyburzeniowa

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: peron Powierzchnia obiektu: 1200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Nasza firma zajmuję się budową peronów w woj. Świętokrzyskim. Poszukujemy firmy / ekipy b...

 • Ćmielów

2022-12-07 do 2022-12-15

Rewelacyjne Rozbiórki

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Ćmielów

2022-10-24 do 2022-11-01

Prace rozbiórkowe, 301-500m², Ćmielów

Rodzaj prac: Rozbiórka peronu Rodzaj obiektu: peron Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Dzień dobry , nasza firma jest wykonawca peronów na linii kolejowej nr 25 w województw...

 • Ćmielów

2022-12-13 do 2022-12-21

Rzetelna Firma Wyburzeniowa

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Budynek mieszkalny 5x11m. Ściany z piaskowca na wapnie. Powała drewniana. ...

 • Bogoria

2022-11-13 do 2022-11-14

Najlepsze Rozbiórki

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 30m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Nowa Dęba

2023-01-17 do 2023-01-17

Profesjonalne Wyburzenia

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 10m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Stalowa Wola

2022-07-29 do 2022-08-06

Zapytanie o rozbiórkę obiektu, do 100m², Stalowa Wola

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Dom drewniany z przybudówka murowana, Termin rozpoczęcia prac:...

 • Stalowa Wola

2022-09-05 do 2022-09-13

Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, do 100m², Stalowa Wola

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Stalowa Wola

2022-09-16 do 2022-09-24

Zapotrzebowanie na wyburzenie obiektu, 101-200m², Stalowa Wola

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Zapotrzebowanie na wyburzenie obiektu, 101-200m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Stalowa Wola

2022-12-30 do 2023-01-07

Wyburzania Budynków

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 50m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Budynek drewniany murowany parterowy wymiary 5/10 dach dachówka cementowa Te...

 • Podszkodzie

2022-08-28 do 2022-09-05

Zlecę rozbiórkę obiektu, 101-200m², Staszów

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Staszów

2022-09-21 do 2022-09-29

Porządne Wyburzania Budynków

Rodzaj prac: kruszenie gruzu, betonu lub in. materiałów Rodzaj obiektu: obiekt handlowy lub usługowy Powierzchnia obiektu: 900m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Zlecę skuwanie tynku i inne prace rozbiórk...

 • Staszów

2022-09-15 do 2022-09-23

Solidne Wyburzenia

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: Stodoła drewnoana Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Deski do odzysku Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Ostrowiec Świętokrzyski

2022-09-10 do 2022-09-18

Zapotrzebowanie na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 101-200m², Ostrowiec Świętokrzyski

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Ostrowiec Świętokrzyski

2022-07-27 do 2022-08-04

Zlecę rozbiórkę obiektu, 60m², Ostrowiec Świętokrzyski

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Zlecę rozbiórkę obiektu, 60m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Ostrowiec Świętokrzyski

2022-09-19 do 2022-09-27

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Zobacz specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w dużych miastach

Najczęstsze pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy trzeba posiadać pozwolenie na wyburzenie budynku?

Tak, w większości wykonywanych prac związanych z rozbiórkami, potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na wyburzenie budynku. Istnieją jednak przypadki, w których zezwolenie nie będzie wymagane. W pozostałych przypadkach należy zgłosić wyburzanie budynku. W jakich sytuacjach wystarczy poinformować starostwo powiatowe lub urząd miasta? Zdarza się tak w przypadku, gdy:

 • budynek nie przekracza wysokości 8 metrów,
 • nie jest wpisany do rejestru zabytków oraz nie jest objęty ochroną konserwatora,
 • jego odległość od granicy działki jest nie mniejsza niż połowa jego wysokości.

Należy pamiętać, że pewne obiekty można wyburzyć bez zgody. Do nich można zaliczyć: wiaty śmietnikowe, ogrodzenia, czy wiaty.

Jaki jest koszt wyburzenia i rozbiórki?

Koszt wyburzenia domu jest zależny od wybranej metody. W przypadku ręcznej metody rozbiórki, koszt ten będzie znacząco mniejszy. Dużą rolę odgrywa też materiał, z którego wykonany był dany budynek. Jeżeli mamy do czynienia z ciężkimi żelbetowymi ścianami, jedyną metodą wyburzenia będzie użycie maszyn, co przekłada się na ostateczną cenę. Do końcowego rachunku musimy także doliczyć koszt wywozu gruzu.

Uśredniony koszt rozbiórki lub wyburzeniadomu oscyluje wokół kwoty 50 złotych za metr sześcienny wyburzanego bądź rozbieranego materiału. Do tych kosztów należy doliczyć także wywóz z placu budowy nagromadzonego gruzu. Usługa ta oscyluje w granicach 50 złotych za metr sześcienny.

Przyjmując założenie, że wyburzany dom liczy 100 metrów kwadratowych, średni koszt rozbiórki wyniósłby około 20 tysięcy złotych. Na wydatki te składają się przede wszystkim: opłaty za wyburzenie budynku, koszt usunięcia materiałów z placu rozbiórki, a także opłatę za ich składowanie.

Gdzie szukać specjalistów zajmujących się wyburzaniem i rozbiórką?

Poszukiwanie specjalistów najłatwiej oprzeć o Internet, w którym możemy odwiedzić portale branżowe i ogłoszeniowe. Na nich znajdziemy oferty oraz cenniki firm budowlanych, które zajmują się usługami rozbiórkowymi. Koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia. Przed zatrudnieniem profesjonalistów warto zapoznać się z opiniami wystawionymi przez poprzednich klientów, a także z poprzednimi realizacjami. Dzięki temu będziemy pewni, że usługa zostanie wykonana należycie.

Jakie maszyny potrzebne są do przeprowadzenia rozbiórki?

Do najczęściej używanych maszyn wykorzystywanych dowyburzeń należą: koparki, dźwigi, spychacze oraz kule. Często zdarza się, że buldożery wyposażone są w specjalny osprzęt, którego zadaniem jest kucie i kruszenie materiałów. Do nich można zaliczyć można szczęki i nożyce.

Podczas maszynowej rozbiórki, na jej terenie nie ma pracowników. Strefa przeprowadzanego wyburzenia musi być oddzielona. Niezbędne jest spełnienie procedur, które zapewniają bezpieczeństwo budowlańców.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek