Wyburzenia w Pruszczu Gdańskim

Porównaj oferty od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 215 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzeniarozbiórki są bardzo skomplikowanymi procesami, który czasami jest nawet trudniejszy, aniżeli sama budowa danego budynku. Jak dokonuje się rozbiórek budynków, jakie materiały wykorzystuje się do tego procesu? Jaki jest przeciętny koszt wyburzenia domu? Tego dowiesz się po przeczytaniu naszego artykułu, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczących rozbiórek budynków. Chcesz wybrać najlepszą firmę do wykonania danej usługi? Sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia.

Wyburzenia budynków są procesami skomplikowanymi, stosowanymi, gdy: nieruchomość jest złej kondycji, koszt remontu jest współmierny do postawienia nowego budynku, a także, gdy dalsze korzystanie z niego powoduje zagrożenie zdrowia i życia. Należy zasadniczo wyróżnić trzy metody wyburzenia budynków:

 • metoda ręczna – sposób ten stosowany jest w przypadku niemożliwości użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Jest to preferowana metoda w przypadkach występowania danych zagrożeń, jak: bardzo zły stan techniczny budynku, czy sąsiedztwo zabytkowej infrastruktury,
 • metoda mechaniczna – w tym przypadku wykorzystuje się ciężki sprzęt budowlany. Sposób ten bazuje na grawitacji, bowiem rozbiórka odbywa się na wysokościach – od szczytu budynku do gruntu.
 • metoda z wykorzystaniem materiałów wybuchowych – nazywana także minerską. Wykorzystywany jest w rozbiórce wysokich budynków. Jest to sposób, w którym umieszcza się materiały wybuchowe na główne podpory budynku.

W przypadku, gdy planujemy wyburzenie domu, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Upewniamy się, żeby rozbiórka nie uszkodziła instalacji oraz systemów, takich jak studnia głębinowa. Przed rozpoczęciem prac należy odłączyć wszystkie urządzenia instalacyjne, a także oznakować teren. Samą rozbiórkę zaczyna się od dachu, następnie stopniowo schodzi się coraz niżej, aż do gruntu. Po rozebraniu pokrycia należy wymontować okna i drzwi, a następnie ściany działowe i nośne. Nie możemy podkopywać ścian ani ich podcinać. Podczas demontażu podłogi, parkiety i panele trzeba zerwać. Pod koniec piwnica jest rozbierana, po czym wykonujemy roboty ziemne – wyrównujemy oraz utwardzamy cały teren.

Czasami zdarza się, że wcale nie mamy tak destrukcyjnych planów i chcemy po prostu przeprowadzić remont, lecz przeszkadza nam ściana nośna. Czy wyburzenie ściany nośnej jest możliwe? Tak, lecz musimy poprosić najpierw o zgodę ze strony architekta.

W przypadku prac związanych z wyburzaniem i rozbiórkami, możemy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Specjaliści wykonają zadanie kompleksowo przy użyciu takich narzędzi jak: koparka do wyburzeń, dźwig, spychacz, czy kula wyburzeniowa. Firma taka przeprowadzi również niezbędne kosztorysy i ekspertyzy związane z realizacją danego zlecenia.

Ranking najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w Pruszczu Gdańskim

Wyburzenia Pruszcz Gdański

Zwar-Bud Sp. z o.o.

4 opinie

Wciąż szukasz dobrej firmy od wyburzeń? Trafiłeś w dobre miejsce - Zwar-Bud Sp. z o.o. jest do Twoich usług. Jeśli chcesz uzyskać wycenę skontaktuj się od razu - warto.

DAN-REX - Rewelacyjne Rozbiórki Pruszcz Gdański

Rewelacyjne Rozbiórki Pruszcz Gdański

4 opinie

Jeżeli w dalszym ciągu szukasz dobrej firmy od rozbiórek to skorzystaj z doświadczenia DAN-REX. Pruszcz Gdański i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Firma uslugowa - Rewelacyjne Wyburzenia Pruszcz Gdański

Rewelacyjne Wyburzenia

5 opinii

Jeszcze szukasz specjalisty od wyburzeń? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Firma uslugowa. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

H&R PROJEKT SP. Z O.O. - Pierwszorzędne Wyburzenia Pruszcz Gdański

H&R PROJEKT SP. Z O.O.

7 opinii

Jesteś zdania, że pierwszorzędne wyburzenia to skomplikowane zagadnienie? Nic bardziej mylnego - specjaliści z tej firmy doradzą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

KZ Zdanpol Sp. z o.o. - Solidne Kucie Betonu Pruszcz Gdański

Solidne Kucie Betonu Pruszcz Gdański

3 opinie

Uniknij problemów i zleć prace specjalistom od kucia betonu z Pruszcza Gdańskiego. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Usługi Koparko-Ładowarką - Pierwszorzędna Firma Wyburzeniowa w Pruszczu Gdańskim

Pierwszorzędna Firma Wyburzeniowa w Pruszczu Gdańskim

1 opinia

Pierwszorzędna firma wyburzeniowa świadcząca swoje usługi w miejscowości Pruszcz Gdański i w pobliskich miastach. Zarezerwuj termin już teraz!

FEBO RUTYNA - Profesjonalne Wyburzanie Budynków Pruszcz Gdański

FEBO RUTYNA

7 opinii

Wciąż szukasz profesjonalistów od wyburzania budynków? Skorzystaj z doświadczenia FEBO RUTYNA. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

Kamilo Kamil Hubrich - Solidne Wyburzanie Ścian Pruszcz Gdański

Kamilo Kamil Hubrich

23 opinie

Powierz usługę wyburzania ścian ekspertom firmy Kamilo Kamil Hubrich z miejscowości Pruszcz Gdański. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Pruszcza Gdańskiego są w ścisłej czołówce. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

POMORSKIE ZRZESZENIE BUDOWLANE MARCIN RYCHERT - Świetne Rozbiórki Pruszcz Gdański

POMORSKIE ZRZESZENIE BUDOWLANE MARCIN RYCHERT

1 opinia

Nadal szukasz specjalisty od rozbiórek? Powierz tę kwestię specjalistom z POMORSKIE ZRZESZENIE BUDOWLANE MARCIN RYCHERT. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

ASTL BALTIC Firma Brukarska Ogólnobudowlana - Znakomite Wyburzenia Pruszcz Gdański

ASTL BALTIC Firma Brukarska Ogólnobudowlana

7 opinii

Przygotowanie wyburzeń będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. ASTL BALTIC Firma Brukarska Ogólnobudowlana ma doświadczenie w branży, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Najnowsze z 27 zleceń na wyburzenia w Pruszczu Gdańskim

Staranne Rozbiórki Pruszcz Gdański

Klient poszukuje doskonałej jakości wykonywanych usług i pisze - Prace rozbiórkowe, 10m². To ogłoszenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Bystra k. Gdańska

2022-12-31 do 2023-01-08

Perfekcyjna Firma Wyburzeniowa Pruszcz Gdański

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Potencjalnie cegła rozbiórkowa do rozliczenia Termi...

 • Pruszcz Gdański

2022-10-25 do 2022-11-02

Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, 101-200m², Marszewska Góra

Jeżeli jeszcze jako ekspert od wyburzeń poszukujesz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, 101-200m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z Pomorskiego bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Marszewska góra

2022-10-14 do 2022-10-22

Perfekcyjna Rozbiórka Budynków Pruszcz Gdański

Oferując usługi z zakresu rozbiórki budynków od kilku lat, przede wszystkim na obszarze Pruszcza Gdańskiego, ale także pobliskich powiatów możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Przedstaw wyjątkową ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt już dziś.

 • Pruszcz Gdański

2022-08-24 do 2022-09-01

Dam zlecenie na wyburzenie ścian, do 100m², Pruszcz Gdański

Składający zapytanie napisał "Dam zlecenie na wyburzenie ścian, do 100m²". Jako solidna firma wyburzeniowa, która jest gotowa pomóc w otrzymaniu najlepiej dopasowanej oferty, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie wykonaniem zlecenia, a Zleceniodawcy przekonają się o doskonałej obsłudze. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

 • Pruszcz Gdański

2022-08-21 do 2022-08-29

Rozbiórka Budynków

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Dodatkowe informacje: Stary Barakowóz, rozbiórka i zabranie,około 20m3 Termin ro...

 • Przywidz

2022-07-25 do 2022-08-02

Porządne Wyburzenia, Rozbiórki Pruszcz Gdański

Olśnij Klienta profesjonalnym działaniem na terenie Pomorskiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma wyburzeniowa wykonaj zlecenie "Potrzebna ekipa na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 160m²" i udowodnij, że realizacja wyburzeń, rozbiórek zostanie zakończona szybko i z dokładnością. Przedzwoń, aby przedstawić ofertę - nie pożałujesz.

 • Przyjaźń

2023-01-14 do 2023-01-22

Rewelacyjne Rozbiórki

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Potrzebna ekipa na wyburzenie ścian, do 100m²". Jako zaufany specjalista w dziedzinie rozbiórek daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Gdańsk

2022-08-21 do 2022-08-29

Zapotrzebowanie na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 40m², Gdańsk

Ten Klient myśli, że solidne wyburzenia to niełatwe zagadnienie. Wysłał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 40m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec posłużysz mu radą i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej informacji.

 • Gdańsk

2022-08-13 do 2022-08-21

Zlecę wyburzenie obiektu, 101-200m², Gdańsk

Jeszcze masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako specjalista od wyburzeń. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Umów się na rozmowę od razu.

 • Gdańsk

2022-09-26 do 2022-10-04

Najlepsze Wyburzenia Pruszcz Gdański

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Do zburzenia scianka dzialowa w starym budownictwie oraz wykonan...

 • Gdańsk

2022-10-03 do 2022-10-11

Doskonałej Jakości Wyburzenia, Rozbiórki

Rodzaj prac: Rozbiórka komina Rodzaj obiektu: Stalowy komin Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Mam do rozbiórki stalowy komin o łącznej wysokości 62m. Komin składa...

 • Gdańsk

2022-12-05 do 2022-12-13

Zapotrzebowanie na wyburzenie obiektu, 12m², Gdańsk

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 12m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Gdańsk

2022-07-15 do 2022-07-23

Profesjonalne Wyburzania Budynków

Zleceniodawca szuka dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Potrzebna ekipa na rozbiórkę obiektu, 10m². To ogłoszenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Umów się na rozmowę już teraz.

 • Gdańsk

2023-01-10 do 2023-01-18

Zapytanie o wyburzenie ścian, 101-200m², Gdańsk

Zlecający szuka dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zapytanie o wyburzenie ścian, 101-200m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

 • Gdańsk

2022-12-28 do 2023-01-05

Szukam ekipy do prac rozbiórkowych, 55m², Gdańsk

Wykonanie wyburzań budynków z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Szukam ekipy do prac rozbiórkowych, 55m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zaproponuj termin już teraz!

 • Gdańsk

2023-01-15 do 2023-01-23

Staranne Wyburzania Budynków

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Dodatkowe informacje: Obiekt parterowy, częściowo podpiwniczony. Powierzchnia budynku 80m2. Rozb...

 • Gdańsk

2022-10-26 do 2022-11-03

Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, 301-500m², Gdańsk

Ten Klient myśli, że znakomite wyburzania budynków to nieproste zagadnienie. Wysłał zapytanie o treści "Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, 301-500m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista dasz mu wskazówki i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby przesłać wycenę.

 • Gdańsk

2022-11-13 do 2022-11-13

Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, do 100m², Gdańsk

Jeżeli w dalszym ciągu jako dobra firma od wyburzeń, rozbiórek potrzebujesz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, do 100m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z Gdańska na pewno dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Gdańsk

2022-10-18 do 2022-10-26

Pierwszorzędna Firma Wyburzeniowa

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: Altanka Powierzchnia obiektu: 30m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Azbest około 35m kw Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmo...

 • Gdańsk

2022-09-22 do 2022-09-30

Najlepsze Rozbiórki

Zrealizowanie rozbiórek dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Dam zlecenie na wyburzenie ścian, 1100m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Gdańsk

2022-12-15 do 2022-12-23

Świetna Firma Wyburzeniowa

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Ściana nośna w mieszkaniu w kamienicy. Mur pruski. Termin rozp...

 • Gdańsk

2023-01-10 do 2023-01-12

Zlecę rozbiórkę obiektu, 101-200m², Gdańsk

Jako fachowiec działający na obszarze miejscowości Gdańsk i świadczący różnorodne usługi z zakresu perfekcyjnej rozbiórki budynków zapoznaj się z potrzebami Klienta, który pisze zapytanie o treści "Zlecę rozbiórkę obiektu, 101-200m²". Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Gdańsk

2023-01-05 do 2023-01-13

Zapytanie o wyburzenie ścian, 12m², Gdańsk

Jeszcze masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako profesjonalista od wyburzeń, rozbiórek. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twoich usług oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Już nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

 • Gdańsk

2023-01-18 do 2023-01-26

Zapotrzebowanie na rozbiórkę obiektu, 201-300m², Gdańsk

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 201-300m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Gruz betonowy Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Gdańsk

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 7 dni temu

Porządne Wyburzania Budynków

Rodzaj prac: kruszenie gruzu, betonu lub in. materiałów Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 700m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Dodatkowe informacje: Mam do skuszenie ok. 500t czestego gr...

 • Gdańsk

2022-07-20 do 2022-07-28

Rozbiórki

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: obiekt handlowy lub usługowy Powierzchnia obiektu: 201-300m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Wyburzenia istniejących ścian z GK, gr. 15cm(podwójna płyta obus...

 • Gdańsk

2022-08-03 do 2022-08-11

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Zobacz specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w dużych miastach

Najczęstsze pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy trzeba posiadać pozwolenie na wyburzenie budynku?

Tak, w większości wykonywanych prac związanych z rozbiórkami, potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na wyburzenie budynku. Istnieją jednak przypadki, w których zezwolenie nie będzie wymagane. W pozostałych przypadkach należy zgłosić wyburzanie budynku. W jakich sytuacjach wystarczy poinformować starostwo powiatowe lub urząd miasta? Zdarza się tak w przypadku, gdy:

 • budynek nie przekracza wysokości 8 metrów,
 • nie jest wpisany do rejestru zabytków oraz nie jest objęty ochroną konserwatora,
 • jego odległość od granicy działki jest nie mniejsza niż połowa jego wysokości.

Należy pamiętać, że pewne obiekty można wyburzyć bez zgody. Do nich można zaliczyć: wiaty śmietnikowe, ogrodzenia, czy wiaty.

Jaki jest koszt wyburzenia i rozbiórki?

Koszt wyburzenia domu jest zależny od wybranej metody. W przypadku ręcznej metody rozbiórki, koszt ten będzie znacząco mniejszy. Dużą rolę odgrywa też materiał, z którego wykonany był dany budynek. Jeżeli mamy do czynienia z ciężkimi żelbetowymi ścianami, jedyną metodą wyburzenia będzie użycie maszyn, co przekłada się na ostateczną cenę. Do końcowego rachunku musimy także doliczyć koszt wywozu gruzu.

Uśredniony koszt rozbiórki lub wyburzeniadomu oscyluje wokół kwoty 50 złotych za metr sześcienny wyburzanego bądź rozbieranego materiału. Do tych kosztów należy doliczyć także wywóz z placu budowy nagromadzonego gruzu. Usługa ta oscyluje w granicach 50 złotych za metr sześcienny.

Przyjmując założenie, że wyburzany dom liczy 100 metrów kwadratowych, średni koszt rozbiórki wyniósłby około 20 tysięcy złotych. Na wydatki te składają się przede wszystkim: opłaty za wyburzenie budynku, koszt usunięcia materiałów z placu rozbiórki, a także opłatę za ich składowanie.

Gdzie szukać specjalistów zajmujących się wyburzaniem i rozbiórką?

Poszukiwanie specjalistów najłatwiej oprzeć o Internet, w którym możemy odwiedzić portale branżowe i ogłoszeniowe. Na nich znajdziemy oferty oraz cenniki firm budowlanych, które zajmują się usługami rozbiórkowymi. Koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia. Przed zatrudnieniem profesjonalistów warto zapoznać się z opiniami wystawionymi przez poprzednich klientów, a także z poprzednimi realizacjami. Dzięki temu będziemy pewni, że usługa zostanie wykonana należycie.

Jakie maszyny potrzebne są do przeprowadzenia rozbiórki?

Do najczęściej używanych maszyn wykorzystywanych dowyburzeń należą: koparki, dźwigi, spychacze oraz kule. Często zdarza się, że buldożery wyposażone są w specjalny osprzęt, którego zadaniem jest kucie i kruszenie materiałów. Do nich można zaliczyć można szczęki i nożyce.

Podczas maszynowej rozbiórki, na jej terenie nie ma pracowników. Strefa przeprowadzanego wyburzenia musi być oddzielona. Niezbędne jest spełnienie procedur, które zapewniają bezpieczeństwo budowlańców.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek