Wyburzenia w Policach

Porównaj oferty od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 396 186 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 504 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzeniarozbiórki są bardzo skomplikowanymi procesami, który czasami jest nawet trudniejszy, aniżeli sama budowa danego budynku. Jak dokonuje się rozbiórek budynków, jakie materiały wykorzystuje się do tego procesu? Jaki jest przeciętny koszt wyburzenia domu? Tego dowiesz się po przeczytaniu naszego artykułu, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczących rozbiórek budynków. Chcesz wybrać najlepszą firmę do wykonania danej usługi? Sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia.

Wyburzenia budynków są procesami skomplikowanymi, stosowanymi, gdy: nieruchomość jest złej kondycji, koszt remontu jest współmierny do postawienia nowego budynku, a także, gdy dalsze korzystanie z niego powoduje zagrożenie zdrowia i życia. Należy zasadniczo wyróżnić trzy metody wyburzenia budynków:

 • metoda ręczna – sposób ten stosowany jest w przypadku niemożliwości użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Jest to preferowana metoda w przypadkach występowania danych zagrożeń, jak: bardzo zły stan techniczny budynku, czy sąsiedztwo zabytkowej infrastruktury,
 • metoda mechaniczna – w tym przypadku wykorzystuje się ciężki sprzęt budowlany. Sposób ten bazuje na grawitacji, bowiem rozbiórka odbywa się na wysokościach – od szczytu budynku do gruntu.
 • metoda z wykorzystaniem materiałów wybuchowych – nazywana także minerską. Wykorzystywany jest w rozbiórce wysokich budynków. Jest to sposób, w którym umieszcza się materiały wybuchowe na główne podpory budynku.

W przypadku, gdy planujemy wyburzenie domu, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Upewniamy się, żeby rozbiórka nie uszkodziła instalacji oraz systemów, takich jak studnia głębinowa. Przed rozpoczęciem prac należy odłączyć wszystkie urządzenia instalacyjne, a także oznakować teren. Samą rozbiórkę zaczyna się od dachu, następnie stopniowo schodzi się coraz niżej, aż do gruntu. Po rozebraniu pokrycia należy wymontować okna i drzwi, a następnie ściany działowe i nośne. Nie możemy podkopywać ścian ani ich podcinać. Podczas demontażu podłogi, parkiety i panele trzeba zerwać. Pod koniec piwnica jest rozbierana, po czym wykonujemy roboty ziemne – wyrównujemy oraz utwardzamy cały teren.

Czasami zdarza się, że wcale nie mamy tak destrukcyjnych planów i chcemy po prostu przeprowadzić remont, lecz przeszkadza nam ściana nośna. Czy wyburzenie ściany nośnej jest możliwe? Tak, lecz musimy poprosić najpierw o zgodę ze strony architekta.

W przypadku prac związanych z wyburzaniem i rozbiórkami, możemy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Specjaliści wykonają zadanie kompleksowo przy użyciu takich narzędzi jak: koparka do wyburzeń, dźwig, spychacz, czy kula wyburzeniowa. Firma taka przeprowadzi również niezbędne kosztorysy i ekspertyzy związane z realizacją danego zlecenia.

Ranking najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w Policach

Wyburzenia Police

Rewelacyjne Kruszenie Betonu w Policach

1 opinia

Kusząca cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to główne atuty firmy, której specjalnością jest kruszenie betonu. Dłużej nie zwlekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

EKOMIN - Pierwszorzędne Usuwanie Azbestu Police

EKOMIN

1 opinia

Po prostu zleć usługę usuwania azbestu fachowcom z miejscowości Police. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Na terenie Polic nie mają sobie równych. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Edwin Stankiewicz - Perfekcyjna Firma Wyburzeniowa Police

Edwin Stankiewicz

18 opinii

Właśnie wybierasz solidnego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Edwin Stankiewicz będzie najszybszą drogą. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Spark Garden - Doskonałej Jakości Wyburzenia Police

Spark Garden

2 opinie

Chcesz znaleźć wartego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Spark Garden jest na to najlepszym rozwiązaniem. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

WMT SP. Z O.O. - Pierwszorzędna Rozbiórka Budynków Police

Pierwszorzędna Rozbiórka Budynków Police

1 opinia

Zleć usługę kruszenia betonu fachowcom z miejscowości Police. Zadziwią Cię swoimi kompetencjami i fachowością. W okolicy Polic nie mają sobie równych. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Instalacje elektryczne - Alan Bożejko - Najlepsze Wyburzanie Ścian Police

Instalacje elektryczne - Alan Bożejko

4 opinie

Wiele długich lat pracownicy Instalacje elektryczne - Alan Bożejko świadczą usługi z zakresu wyburzania ścian, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE KRZYSZTOF BANACH - Porządne Rozbiórki Police

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE KRZYSZTOF BANACH

1 opinia

Podekscytuje Cię profesjonalne działanie USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE KRZYSZTOF BANACH w rejonie Polic. Ta firma wyburzeniowa ma wykwalifikowanych pracowników, dlatego też możesz być pewny, że realizację rozbiórek wykonają szybko i z dokładnością. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

AB-BRUK.PL - Najlepsze Kucie Betonu Police

AB-BRUK.PL

2 opinie

Dokonaj najlepszego wyboru i zleć prace tym zawodowcom w kwestii kucia betonu z Polic. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz ofertę.

Przedsiebiorstwo Remontowo Budowlane JOANNA - Niezawodna Firma Wyburzeniowa Police

Niezawodna Firma Wyburzeniowa Police

1 opinia

Namierzenie niezawodnej firmy wyburzeniowej nie należy do najprostszych, dlatego polecamy Ci Przedsiebiorstwo Remontowo Budowlane JOANNA - to prawdziwi profesjonaliści w kwestii rozbiórki budynków działający w rejonie Polic, którzy znają się na swojej pracy. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - skontaktuj się!

J.L Górscy sp. Jawna - Pierwszorzędne Kruszenie Betonu Police

J.L Górscy sp. Jawna

1 opinia

Bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to główne zalety firmy, której specjalnością jest kruszenie betonu. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Najnowsze z 30 zleceń na wyburzenia w Policach

Sumienna Firma Wyburzeniowa Police

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: obiekt handlowy lub usługowy Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Roboty rozbiórkowe, roboty murowe, przeróbki konstruk...

 • Dobra

2022-08-03 do 2022-08-11

Zlecę wyburzenie ścian, 35m², Police Zachodniopomorskie

Ten Zleceniodawca poszukuje profesjonalistów od wyburzań budynków. Napisał zlecenie o treści - Zlecę wyburzenie ścian, 35m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Police zachodniopomorskie

2022-07-26 do 2022-08-03

Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, do 100m², Trzebież

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Komórki drewniane do likwidacji z odzyskaniem desek które posłu...

 • Trzebież

2022-07-16 do 2022-07-24

Dam zlecenie na rozbiórkę fundamentu, do 100m², Szczecin-Klucz

Jeśli wciąż jako dobra firma od wyburzeń, rozbiórek poszukujesz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Dam zlecenie na rozbiórkę fundamentu, do 100m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z pewnością uzasadnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Szczecin-Klucz

2022-09-13 do 2022-09-21

Solidne Rozbiórki Police

Zrealizowanie rozbiórek dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Dam zlecenie na wyburzenie ścian, 42m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Szczecin

2022-08-15 do 2022-08-23

Doskonała Rozbiórka Budynków Police

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Zlecę prace rozbiórkowe i porządkowe wewnątrz i ...

 • Szczecin

2022-07-14 do 2022-07-18

Zapytanie o wyburzenie ścian, 10m², Szczecin

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 10m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Dodatkowe informacje: Witam, do rozbioru jest ściana ceglana w budynku mieszkalnym. Ściana jest na dr...

 • Szczecin

2022-09-04 do 2022-09-12

Profesjonalna Firma Wyburzeniowa

Zleceniodawca szuka rewelacyjnej współpracy, pisząc - Zlecę rozbiórkę stropodachu, do 100m². To zlecenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Szczecin

2022-07-19 do 2022-07-19

Profesjonalna Firma Wyburzeniowa

Dla Klienta wyszukanie profesjonalnej firmy wyburzeniowej to nie jest prosta sprawa, dlatego warto zainteresować się i zapoznać się ze szczegółami zapytania, samodzielnie jako prawdziwy profesjonalista w kwestii rozbiórki budynków działający na terenie Szczecina, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Szczecin

2022-11-28 do 2022-11-28

Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, 101-200m², Szczecin

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Szczecin

2022-12-23 do 2022-12-31

Zlecę wyburzenie obiektu, 101-200m², Szczecin

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Szczecin

2023-01-18 do 2023-01-18

Zapytanie o wyburzenie ścian, 40m², Szczecin

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 40m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Scianka z cegły 3na3m,cegła,piętro Termin rozpoczęcia prac: do uzgo...

 • Szczecin

2023-01-09 do 2023-01-17

Wyburzania Budynków Police

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 800m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: budynek parterowy w technologii murowanej, wraz z wykopem pod...

 • Szczecin

2023-01-09 do 2023-01-17

Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, do 100m², Szczecin

Oferując usługi z zakresu rozbiórki budynków od wielu lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Szczecin, ale także przyległych miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Szczecin

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 2 dni temu

Świetne Wyburzania Budynków

Próbujesz znaleźć Klienta jako warty zaufania partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Szczecin

2022-09-29 do 2022-09-30

Prace rozbiórkowe, 75m², Szczecin

Rodzaj prac: Posadzka Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 75m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Dom jednorodzinny, kontener podstawiony, posadzka do skucia okolo 6-8 cm z przyziemia, ...

 • Szczecin

2022-09-05 do 2022-09-13

Profesjonalne Wyburzenia, Rozbiórki Police

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Zapytanie o wyburzenie obiektu, 301-500m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Szczecin

2022-07-18 do 2022-07-26

Zapotrzebowanie na wyburzenie ścian, 201-300m², Szczecin

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 201-300m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Szczecin

2022-08-10 do 2022-08-18

Zlecę wyburzenie obiektu, 16m², Szczecin

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: domek działkowy Powierzchnia obiektu: 16m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Domek parterowy, murowany z sylikatów, + mała ilość cegły , o wymiara...

 • Szczecin

2022-11-05 do 2022-11-13

Zlecę rozbiórkę fundamentu, 1400m², Szczecin

Rodzaj prac: rozbiórka fundamentu Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 1400m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: wyburzenie 2 garaży z lat 70-tych uzywanych przez wojsko. ...

 • Szczecin

2022-11-04 do 2022-11-12

Dam zlecenie na wyburzenie ścian, 301-500m², Szczecin

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: obiekt handlowy lub usługowy Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Zlecę prace rozbiórkowe i porządkowe wewnątrz i na ze...

 • Szczecin

2022-11-16 do 2022-11-24

Najwyższej Klasy Firma Wyburzeniowa

Dla Klienta wyszukanie najwyższej klasy firmy wyburzeniowej nie jest proste, dlatego warto zainteresować się i poznać szczegóły zlecenia, z własnej inicjatywy jako prawdziwy profesjonalista w kwestii rozbiórki budynków działający w rejonie Szczecina, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Szczecin

2022-09-20 do 2022-09-28

Perfekcyjna Rozbiórka Budynków

Dla Klienta namierzenie perfekcyjnej firmy wyburzeniowej nie jest łatwe, dlatego polecamy Ci nawiązać współpracę, z własnej inicjatywy jako prawdziwy profesjonalista w kwestii rozbiórki budynków działający w rejonie Szczecina, którzy znają się na swojej robocie. Przez to, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Szczecin

2022-11-27 do 2022-12-05

Dobra Firma Wyburzeniowa

Klient zgłosił "Szukam ekipy do prac rozbiórkowych, 301-500m²". Jako dobra firma wyburzeniowa, która jest gotowa pomóc w otrzymaniu najlepiej dopasowanej oferty, musisz tylko wyrazić zainteresowanie nawiązaniem współpracy, a Klienci przekonają się o profesjonalnej obsłudze. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Szczecin

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 2 dni temu

Zapotrzebowanie na rozbiórkę obiektu, 101-200m², Szczecin

Chcesz znaleźć zlecenia jako warty zaufania partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania. Przyczyń się do realizacji jego celów. Aby poznać informacje o budżecie skontaktuj się - warto.

 • Szczecin

2022-09-26 do 2022-10-04

Pierwszorzędne Wyburzenia

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Dodatkowe informacje: Zlecę prace rozbiórkowe i porządkowe wewnątrz i na zewnątrz...

 • Szczecin

2022-11-25 do 2022-12-03

Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, 50m², Szczecin

W dalszym ciągu możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zlecającego jako profesjonalista od rozbiórek. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę.

 • Szczecin

2023-01-04 do 2023-01-12

Prace rozbiórkowe, 65m², Szczecin

Oczaruj Zleceniodawcę fachowym działaniem w rejonie Szczecina. Jako znana firma wyburzeniowa podejmij się zlecenia "Prace rozbiórkowe, 65m²" i dowiedź, że jego realizacja zostanie wykonana z należytą uwagą. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Szczecin

2022-08-19 do 2022-08-19

Zapytanie o wyburzenie obiektu, do 100m², Szczecin

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: stara altanka w rodzinnym ogródku działkowym Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Szczecin

2022-07-24 do 2022-07-24

Prace rozbiórkowe, do 100m², Szczecin

Rodzaj prac: Skucie posadzki Rodzaj obiektu: dom, piwnica Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: 70m2 posadzki Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Szczecin

2022-08-25 do 2022-09-02

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Zobacz specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w dużych miastach

Najczęstsze pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy trzeba posiadać pozwolenie na wyburzenie budynku?

Tak, w większości wykonywanych prac związanych z rozbiórkami, potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na wyburzenie budynku. Istnieją jednak przypadki, w których zezwolenie nie będzie wymagane. W pozostałych przypadkach należy zgłosić wyburzanie budynku. W jakich sytuacjach wystarczy poinformować starostwo powiatowe lub urząd miasta? Zdarza się tak w przypadku, gdy:

 • budynek nie przekracza wysokości 8 metrów,
 • nie jest wpisany do rejestru zabytków oraz nie jest objęty ochroną konserwatora,
 • jego odległość od granicy działki jest nie mniejsza niż połowa jego wysokości.

Należy pamiętać, że pewne obiekty można wyburzyć bez zgody. Do nich można zaliczyć: wiaty śmietnikowe, ogrodzenia, czy wiaty.

Jaki jest koszt wyburzenia i rozbiórki?

Koszt wyburzenia domu jest zależny od wybranej metody. W przypadku ręcznej metody rozbiórki, koszt ten będzie znacząco mniejszy. Dużą rolę odgrywa też materiał, z którego wykonany był dany budynek. Jeżeli mamy do czynienia z ciężkimi żelbetowymi ścianami, jedyną metodą wyburzenia będzie użycie maszyn, co przekłada się na ostateczną cenę. Do końcowego rachunku musimy także doliczyć koszt wywozu gruzu.

Uśredniony koszt rozbiórki lub wyburzeniadomu oscyluje wokół kwoty 50 złotych za metr sześcienny wyburzanego bądź rozbieranego materiału. Do tych kosztów należy doliczyć także wywóz z placu budowy nagromadzonego gruzu. Usługa ta oscyluje w granicach 50 złotych za metr sześcienny.

Przyjmując założenie, że wyburzany dom liczy 100 metrów kwadratowych, średni koszt rozbiórki wyniósłby około 20 tysięcy złotych. Na wydatki te składają się przede wszystkim: opłaty za wyburzenie budynku, koszt usunięcia materiałów z placu rozbiórki, a także opłatę za ich składowanie.

Gdzie szukać specjalistów zajmujących się wyburzaniem i rozbiórką?

Poszukiwanie specjalistów najłatwiej oprzeć o Internet, w którym możemy odwiedzić portale branżowe i ogłoszeniowe. Na nich znajdziemy oferty oraz cenniki firm budowlanych, które zajmują się usługami rozbiórkowymi. Koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia. Przed zatrudnieniem profesjonalistów warto zapoznać się z opiniami wystawionymi przez poprzednich klientów, a także z poprzednimi realizacjami. Dzięki temu będziemy pewni, że usługa zostanie wykonana należycie.

Jakie maszyny potrzebne są do przeprowadzenia rozbiórki?

Do najczęściej używanych maszyn wykorzystywanych dowyburzeń należą: koparki, dźwigi, spychacze oraz kule. Często zdarza się, że buldożery wyposażone są w specjalny osprzęt, którego zadaniem jest kucie i kruszenie materiałów. Do nich można zaliczyć można szczęki i nożyce.

Podczas maszynowej rozbiórki, na jej terenie nie ma pracowników. Strefa przeprowadzanego wyburzenia musi być oddzielona. Niezbędne jest spełnienie procedur, które zapewniają bezpieczeństwo budowlańców.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek