Roboty ziemne we Włoszczowej

Porównaj oferty od Specjalistów od Robót Ziemnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 129 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 155 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Roboty ziemne polegają na usuwaniu naturalnego gruntu, a także na jego przemieszczaniu w ustalone miejsca oraz nadawaniu mu pożądanego kształtu. Wykonuje się je w celu przygotowania terenu do dalszych prac budowlanych lub kiedy wykonywane są instalacje podziemne. Zwykle wykonuje się je za pomocą maszyn, jednak czasami wykorzystuje się również pracę mięśni lub ładunki wybuchowe. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie są rodzaje robót ziemnych, a także na co należy przy nich zwrócić uwagę. Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Prace ziemne to prace niezbędne podczas stawiania budowli podziemnych, takich jak tunele, garaże podziemne lub schrony oraz kopania fundamentów zaplanowanych budowli nadziemnych. Wykonuje się je także w przypadku wykonywania instalacji pod ziemią, na przykład rurociągów, a także zawsze kiedy zachodzi potrzeba ukształtowania terenu. Przez wzgląd na charakter tych prac wykonuje się je na początku inwestycji, zaraz po pracach przygotowawczych oraz ewentualnej rozbiórce starych zabudowań.

Wszystkie prace ziemne dzielimy na trzy grupy, które wykonuje się po kolei, zgodnie z technologią robót ziemnych:

 1. Roboty ziemne przygotowawcze polegające głównie na przygotowaniu gleby poprzez jej spulchnienie i usunięcie z niej roślinności oraz odprowadzeniu nadmiaru wody z terenu.
 2. Roboty ziemne podstawowe, do których zalicza się między innymi makroniwelację, wykopy szerokoprzestrzenne i wąskoprzestrzenne pod rowy i instalacje, wykopy liniowe, a także wykonywanie nasypów, zasypów i podsypek z zagęszczeniem, niwelacji.
 3. Roboty ziemne wykończeniowe polegające na wyrównywaniu dna wykopów, a także realizowaniu wykopów pod fundamenty oraz wyrównywaniu i zagęszczaniu skarp, mikroniwelacji i profilowaniu nasypów, układaniu roślinności.
 4. Roboty ziemne porządkowe polegające na kształtowaniu terenu oraz układaniu roślinności.

Firmy zajmujące się tego typu pracami, podobnie jak firmy budowlane, wykonują zarówno roboty ziemne ręczne, jak i te przy użyciu maszyn. Standardowe maszyny do robót ziemnych w znacznym stopniu przyśpieszają prace i umożliwiają wykonanie jej w terminie. Do wydobywania i przenoszenia ziemi używa się ładowarek i koparek, które mogą być również wykorzystane do innych prac, po zamontowaniu do nich dodatkowych akcesoriów. Zagęszczanie terenu wykonuje się walcami, a grunt kształtuje równiarkami.

Cena robót ziemnych jest trudna do oszacowania i zależy od trudności prac oraz ukształtowania terenu. Na ostateczny kosztorys wpływa również konieczność zastosowania maszyn oraz wielkość całej inwestycji. Poszczególne ceny są zróżnicowane również w zależności od danego regionu i aktualnego zapotrzebowania na tego typu usługi. Przed zawarciem umowy z wybraną firmą warto więc zapoznać się najpierw z ostateczną wyceną całości usługi.

Jakie czynności budowlane zaliczają się do robót ziemnych?

Prace ziemne dzielą się na przygotowawcze, podstawowe, wykończeniowe oraz porządkowe. Pierwszy etap polega na usunięciu zbędnej roślinności i spulchnieniu gleby. Prace podstawowe polegają między innymi na wykonaniu wykopów szerokoprzestrzennych i wąskoprzestrzennych pod daną budowlę bądź drogę, czy instalację. W ich zakres zalicza się także wykonywanie podsypów i nasypów. Prace wykończeniowe obejmują wykopywanie dołów pod fundamenty, profilowanie nasypów, zagęszczanie skarp i wyrównywanie dna wykopów. Cały proces kończą prace porządkowe, podczas których układa się roślinność i kształtuje małą architekturę.

Ranking najlepszych specjalistów od prac ziemnych i wykopów we Włoszczowej

Roboty ziemne Włoszczowa

Świetne Roboty Ziemne Włoszczowa

4 opinie

W przypadku, gdy potrzebujesz świetnej usługi koparko ładowarką w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do realizacji zleceń z dziedziny robót ziemnych. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie.

ECOGLOBKOP - Fantastyczne Kopanie Stawów Włoszczowa

ECOGLOBKOP

Wybierz firmę ECOGLOBKOP jeśli szukasz właściwych ludzi do fantastycznego kopania stawów na terenie Włoszczowy. Ażeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

F.H.U.sever-land - Solidne Roboty Ziemne Włoszczowa

F.H.U.sever-land

Wciąż szukasz specjalisty od robót ziemnych? Trafiłeś w dobre miejsce - F.H.U.sever-land jest do Twoich usług. Dłużej nie czekaj i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

BartłomiejŻmuda - Perfekcyjne Wykopy Włoszczowa

BartłomiejŻmuda

Uwierz fachowcom w dziedzinie wykopów i zatrudnij BartłomiejŻmuda. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

BOR-KOP - Fachowe Usługi Minikoparką Włoszczowa

BOR-KOP

BOR-KOP pracuje w branży usług minikoparką od wielu lat, przede wszystkich na obszarze Włoszczowy, ale także pobliskich powiatów. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Mat-Bruk - Profesjonalne Roboty Ziemne Włoszczowa

Mat-Bruk

Chcesz znaleźć sprawdzonego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Mat-Bruk z Włoszczowy jest na to skuteczną metodą. Aby poznać ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

BARTWIT - Doskonałej Jakości Wykopy Włoszczowa

BARTWIT

Nadal potrzebujesz dobrej firmy od wykopów? Wykorzystaj doświadczenie BARTWIT. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

Tomasz Krawczyk - Najlepsze Kopanie Stawów Włoszczowa

Najlepsze Kopanie Stawów Włoszczowa

Powierz prace dotyczące kopania stawów profesjonalistom firmy Tomasz Krawczyk z miejscowości Włoszczowa. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. Na terenie Włoszczowy są w ścisłej czołówce. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

WA-KAR BUD - Fantastyczna Niwelacja Terenu Włoszczowa

WA-KAR BUD

Od wielu lat pracownicy firmy WA-KAR BUD realizują usługi z zakresu fantastycznej niwelacji terenu, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Zapytaj o wycenę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Przedsiębiorstwo Elementów Betonowych Elbet Zenon Matuszewski - Solidne Usługi Koparko Ładowarką we Włoszczowej

Solidne Usługi Koparko Ładowarką we Włoszczowej

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi koparko ładowarką Przedsiębiorstwo Elementów Betonowych Elbet Zenon Matuszewski wybija się w branży. Renomę tworzą opinie zachwyconych Klientów. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Najnowsze z 30 zleceń na prace ziemne we Włoszczowej

Świetne Wykop Włoszczowa

Rodzaj prac: wykop pod instalację (długość 100mb) Informacje dodatkowe: Wykop pod instalacje niskoprądową głębokość około 30 cm z zasypaniem. Lokalizacja Wola Wiśniowa. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wola wiśniowa

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 3 dni temu

Fantastyczne Kopanie Włoszczowa

Klient napisał "Zlecę prace ziemne". Wykonaj usługę fantastycznego kopania jako ekspert w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia prac z okolic Świętokrzyskiego i sąsiednich powiatów. Nie czekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Kluczewsko

2023-01-21 do 2023-01-29

Najlepsze Kopanie

Rodzaj prac: wykop pod instalację (długość 40mb) Informacje dodatkowe: Doprowadzenie pradu w ziemi i wody od studni do budynku.Wykopanie i zamontowanie szamba. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Chlewska wola

2023-01-10 do 2023-01-18

Roboty Ziemne Włoszczowa

Rodzaj prac: wykonanie drenażu (długość 150mb) Informacje dodatkowe: wykop 2,5 m- głębokośc, wyrównanie działki 500 m2. wywiezienie/ rozplantowanie ziemi, usunięcie 2 drzew o średnicy pni 20 i 40 cm Termin rozpoczęcia prac: do u...

 • Secemin

2022-11-24 do 2022-12-02

Zapytanie o wyrównanie terenu o pow. 300m², Nieznanowice

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 300m²) Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Nieznanowice

2022-08-25 do 2022-09-02

Zapotrzebowanie na prace ziemne, Rędziny

Klient chce wynająć: podnośnik Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 2 godz. Operator maszyny: tak Termin realizacji: możliwe od zaraz...

 • Rędziny

2022-10-13 do 2022-10-21

Znakomite Roboty Ziemne

Klient napisał zgłoszenie o treści "Zlecenie na prace ziemne". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie robót ziemnych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Nie czekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Koniecpol

2022-10-10 do 2022-10-18

Dam zlecenie na wykonanie drenażu dł. 200mb, Łopuszno

Rodzaj prac: wykonanie drenażu (długość 200mb) Informacje dodatkowe: Pracę polegają na odprowadzenie deszczówki z domu i budynku garażowego do zbiornika. Wykonanie kanalizcji z domu do szamba. Osadzenie szamba i zbiornika na desz...

 • Łopuszno

2022-11-13 do 2022-11-21

Wyjątkowe Kopanie

Potrzebujesz zleceniodawcy jako fachowiec od wyjątkowego kopania w miejscowości Łódzkie lub w przyległych miastach? Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Pukarzów

2022-07-27 do 2022-08-04

Wykonanie wykopu pod instalację dł. 50mb, Sędziszów

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Wykonanie wykopu pod instalację dł. 50mb". Przyjmij usługę solidnego kopania jako fachowiec w tej branży. Zawiadom o gotowości do realizacji zleceń z Świętokrzyskiego i przyległych powiatów. Dzięki temu, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Sędziszów

2022-12-20 do 2022-12-28

Doskonałej Jakości Wykop

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 80m²) Informacje dodatkowe: - wyrównanie terenu po rozbiórce domu, - wykonanie wykopu pod płytę fundamentową. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Jędrzejów

2022-10-14 do 2022-10-22

Rewelacyjne Prace Ziemne Włoszczowa

Ten Klient uważa, że rewelacyjne prace ziemne to trudny temat. Napisał zgłoszenie o treści "Szukam firmy na wykonanie drenażu dł. 1000mb". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec posłużysz mu radą i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Jędrzejów

2022-10-12 do 2022-10-12

Wykop

Ten Zleceniodawca nadal poszukuje profesjonalistów od wykopu. Napisał zlecenie o treści - Zapytanie o prace ziemne, chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Jędrzejów

2022-09-28 do 2022-10-06

Wyjątkowe Kopanie

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako godny uwagi specjalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Małogoskie

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 8 dni temu

Wykop

Zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na prace ziemne jest skierowane do fachowca, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z miejscowości Świętokrzyskie oraz przyległych powiatów. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Radoszyce

2022-09-07 do 2022-09-15

Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu o pow. 25m², Woźniki

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 25m²) Informacje dodatkowe: Utwardzenie terenu pod wiatę śmietnikową Termin rozpoczęcia prac: 2023-03-10...

 • Woźniki

2022-09-27 do 2022-10-05

Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu o pow. 200m², Chęciny

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 200m²) Informacje dodatkowe: Potrzebuję utwardzić teren przed domem Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Chęciny

2022-12-21 do 2022-12-29

Szukam firmy na wykonanie drenażu dł. 50mb, Chęciny

Rodzaj prac: wykonanie drenażu (długość 50mb) Informacje dodatkowe: Szukam usługi odwodnienia domu z rynien oraz podłączenia domu do kanalizacji Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Chęciny

2022-12-21 do 2022-12-29

Świetne Roboty Ziemne

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 50m²) Termin rozpoczęcia prac: 2023-03-01...

 • Piekoszów

2022-12-23 do 2022-12-31

Pierwszorzędne Prace Ziemne

Przygotowanie prac ziemnych dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na utwardzenie drogi o pow. 100m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Piekoszów

2022-07-26 do 2022-08-03

Świetne Prace Ziemne

Rodzaj prac: wykop pod fundament (powierzchnia 120m²) Termin rozpoczęcia prac: Klient jeszcze nie wie...

 • Mzurowa

2022-12-26 do 2023-01-03

Zapytanie o wykopanie stawu pow. 200m², Ludwinów

Zleceniodawca szuka dobrej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zapytanie o wykopanie stawu pow. 200m². To zlecenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Przedstaw ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Ludwinów

2022-07-23 do 2022-07-31

Zlecę prace ziemne, Wyszyna Fałkowska

Rodzaj prac: Ziemianka piwniczka Informacje dodatkowe: Ziemianka piwniczka Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wyszyna fałkowska

2022-07-24 do 2022-08-01

Zlecenie na wykonanie wykopu pod instalację dł. 10mb, Sitkówka-Nowiny

Rodzaj prac: wykop pod instalację (długość 10mb) Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Sitkówka-Nowiny

2022-11-29 do 2022-12-07

Zlecenie na prace ziemne, Miedziana Góra

Rodzaj prac: odwierty ziemne Informacje dodatkowe: średnica 40cm, głębokość 120cm Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Miedziana Góra

2022-07-23 do 2022-07-31

Doskonałej Jakości Prace Ziemne

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 1200m²) Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Miedziana Góra

2022-09-11 do 2022-09-19

Zapytanie o wykopanie stawu pow. 200m², Ćmińsk

Rodzaj prac: wykopanie stawu (powierzchnia 200m²) Informacje dodatkowe: Zlecę prace związane z wykonaniem zbiornika wodnego ok. 200 m2 polegające na skarpowaniu brzegów, wyłożeniu brzegów kamieniami, wyrównanie działki (całość dz...

 • Ćmińsk

2022-07-18 do 2022-07-26

Solidne Wykop

W dalszym ciągu jesteś w stanie odpowiedzieć na ogłoszenie Zleceniodawcy jako profesjonalista od wykopu. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Żeby poznać więcej informacji skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Kroczyce

2022-11-13 do 2022-11-21

Świetne Roboty Ziemne

Jeżeli w dalszym ciągu jako dobra firma od robót ziemnych szukasz pracy to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapytanie o prace ziemne. Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca bez wątpienia dowiedziesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Umów się na rozmowę już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Kroczyce

2023-01-09 do 2023-01-17

Świetne Wykop

Rodzaj prac: wykop pod instalację (długość 20mb) Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Kielce

2022-08-20 do 2022-08-28

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Robót Ziemnych

Najczęstsze pytania o robotach ziemnych

Jaki jest koszt poszczególnych robót ziemnych?

W przypadku robót ziemnych firmy nie stosują sztywnego cennika usług. Ostateczna kwota do zapłaty za pracę jest ustalana indywidualnie i zależy od warunków terenowych i związanych z nimi utrudnień. Wykonawca może również do ceny doliczyć usługi dodatkowe, które uzna za niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom. Z drugiej strony duże inwestycje mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Jak łatwo więc zauważyć nie można jednoznacznie określić cenyrobót ziemnych, jednak poniżej podajemy orientacyjne ceny za standardowy wykop.

Średnio wykop kosztuje:

 • 140-150 zł za roboty ziemne ręczne w postaci metru wykopu do głębokości 1,5 metra,
 • 170-200 zł za godzinę pracy koparko ładowarką (z operatorem),
 • 250-260 zł za godzinę pracy spycharką (w cenie spycharka i operator).

Jak wybrać najlepszą firmę zajmującą się robotami ziemnymi?

Solidnie i profesjonalnie wykonane prace ziemne są gwarancją trwałości wykonanych robót. Przed wybraniem odpowiedniej ekipy warto upewnić się, że świadczy usługi na odpowiednim poziomie. Godnych zaufania fachowców znajdziesz na pewno w naszym rankingu najlepszych specjalistów.

Cechy dobrej firmy zajmującej się robotami ziemnymi:

 • dobre opinie klientów o firmie,
 • zatrudnianie dobrze opłacanych fachowców z doświadczeniem,
 • przeprowadza szkolenia dla nowo zatrudnionych,
 • posiada niezbędne sprzęty i maszyny do robót ziemnych,
 • posiada udokumentowane realizacje zleceń.

Czy roboty ziemne można wykonywać przez cały rok?

Ze względu na miękkość gleby roboty ziemne najlepiej jest wykonywać w miesiącach ciepłych. Nie oznacza to jednak, że zimą prace związane z ziemią są niemożliwe. W warunkach niskich temperatur prace ziemne wykonuje się jednak jedynie w szczególnych okolicznościach i po wcześniejszym ich zaplanowaniu. Przez wzgląd na konieczność stosowania specjalnych technik i utrudnione warunki pracy nie każda firma podejmie się tego typu wyzwania. Znalezienie chętnego wykonawcy nie stanowi jednak wyzwania w żadnym regionie Polski.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Robót Ziemnych