Roboty ziemne w Kozienicach

Porównaj oferty od Specjalistów od Robót Ziemnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 428 848 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 142 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Roboty ziemne polegają na usuwaniu naturalnego gruntu, a także na jego przemieszczaniu w ustalone miejsca oraz nadawaniu mu pożądanego kształtu. Wykonuje się je w celu przygotowania terenu do dalszych prac budowlanych lub kiedy wykonywane są instalacje podziemne. Zwykle wykonuje się je za pomocą maszyn, jednak czasami wykorzystuje się również pracę mięśni lub ładunki wybuchowe. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie są rodzaje robót ziemnych, a także na co należy przy nich zwrócić uwagę. Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Prace ziemne to prace niezbędne podczas stawiania budowli podziemnych, takich jak tunele, garaże podziemne lub schrony oraz kopania fundamentów zaplanowanych budowli nadziemnych. Wykonuje się je także w przypadku wykonywania instalacji pod ziemią, na przykład rurociągów, a także zawsze kiedy zachodzi potrzeba ukształtowania terenu. Przez wzgląd na charakter tych prac wykonuje się je na początku inwestycji, zaraz po pracach przygotowawczych oraz ewentualnej rozbiórce starych zabudowań.

Wszystkie prace ziemne dzielimy na trzy grupy, które wykonuje się po kolei, zgodnie z technologią robót ziemnych:

 1. Roboty ziemne przygotowawcze polegające głównie na przygotowaniu gleby poprzez jej spulchnienie i usunięcie z niej roślinności oraz odprowadzeniu nadmiaru wody z terenu.
 2. Roboty ziemne podstawowe, do których zalicza się między innymi makroniwelację, wykopy szerokoprzestrzenne i wąskoprzestrzenne pod rowy i instalacje, wykopy liniowe, a także wykonywanie nasypów, zasypów i podsypek z zagęszczeniem, niwelacji.
 3. Roboty ziemne wykończeniowe polegające na wyrównywaniu dna wykopów, a także realizowaniu wykopów pod fundamenty oraz wyrównywaniu i zagęszczaniu skarp, mikroniwelacji i profilowaniu nasypów, układaniu roślinności.
 4. Roboty ziemne porządkowe polegające na kształtowaniu terenu oraz układaniu roślinności.

Firmy zajmujące się tego typu pracami, podobnie jak firmy budowlane, wykonują zarówno roboty ziemne ręczne, jak i te przy użyciu maszyn. Standardowe maszyny do robót ziemnych w znacznym stopniu przyśpieszają prace i umożliwiają wykonanie jej w terminie. Do wydobywania i przenoszenia ziemi używa się ładowarek i koparek, które mogą być również wykorzystane do innych prac, po zamontowaniu do nich dodatkowych akcesoriów. Zagęszczanie terenu wykonuje się walcami, a grunt kształtuje równiarkami.

Cena robót ziemnych jest trudna do oszacowania i zależy od trudności prac oraz ukształtowania terenu. Na ostateczny kosztorys wpływa również konieczność zastosowania maszyn oraz wielkość całej inwestycji. Poszczególne ceny są zróżnicowane również w zależności od danego regionu i aktualnego zapotrzebowania na tego typu usługi. Przed zawarciem umowy z wybraną firmą warto więc zapoznać się najpierw z ostateczną wyceną całości usługi.

Jakie czynności budowlane zaliczają się do robót ziemnych?

Prace ziemne dzielą się na przygotowawcze, podstawowe, wykończeniowe oraz porządkowe. Pierwszy etap polega na usunięciu zbędnej roślinności i spulchnieniu gleby. Prace podstawowe polegają między innymi na wykonaniu wykopów szerokoprzestrzennych i wąskoprzestrzennych pod daną budowlę bądź drogę, czy instalację. W ich zakres zalicza się także wykonywanie podsypów i nasypów. Prace wykończeniowe obejmują wykopywanie dołów pod fundamenty, profilowanie nasypów, zagęszczanie skarp i wyrównywanie dna wykopów. Cały proces kończą prace porządkowe, podczas których układa się roślinność i kształtuje małą architekturę.

Ranking najlepszych specjalistów od prac ziemnych i wykopów w Kozienicach

Roboty ziemne Kozienice

Perfekcyjna Melioracja w Kozienicach

5 opinii

Król-Budowy oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Skupia się na Klientach z rejonu Kozienic i z sąsiednich miast. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Raf-Trans - Profesjonalne Wykopy Kozienice

Profesjonalne Wykopy Kozienice

2 opinie

Według Ciebie profesjonalne wykopy to nieprosty temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z Raf-Trans poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Przedzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Usługi Elektryczne - Rewelacyjna Melioracja Kozienice

Rewelacyjna Melioracja

3 opinie

Przygotowanie melioracji będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Usługi Elektryczne ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Usługi Transportowo Handlowe Stefan Chodyra - Wysokiej Klasy Niwelacja Terenu Kozienice

Usługi Transportowo Handlowe Stefan Chodyra

2 opinie

Zleć usługę niwelacji terenu fachowcom firmy Usługi Transportowo Handlowe Stefan Chodyra z miejscowości Kozienice. Zadziwią Cię swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Na terenie Kozienic są w ścisłej czołówce. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

DJK BUDOWNICTWO - Tanie Usługi Minikoparką Kozienice

Tanie Usługi Minikoparką

7 opinii

Od wielu lat pracownicy firmy DJK BUDOWNICTWO świadczą usługi z zakresu rewelacyjnego wiercenia studni, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego usługi minikoparką. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę i poznaj ofertę.

Zygmunt August - Najwyższej Klasy Wiercenie Studni Kozienice

Zygmunt August

3 opinie

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki solidnemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi wiercenia studni na bardzo dobrym poziomie. Przedzwoń i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

UTB Kutyła - Fantastyczna Niwelacja Terenu Kozienice

Fantastyczna Niwelacja Terenu Kozienice

Starasz się odnaleźć wartego uwagi profesjonalistę z zakresu fantastycznej niwelacji terenu do realizacji zaplanowanych działań? Firma UTB Kutyła jest gotowa Ci pomóc. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Roboty Ziemne Krzysztof Lechański - Pierwszorzędne Roboty Ziemne Kozienice

Pierwszorzędne Roboty Ziemne

Wciąż szukasz specjalisty od robót ziemnych? Skorzystaj z kwalifikacji Roboty Ziemne Krzysztof Lechański. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - skontaktuj się!

OLI-BUD - Solidny Drenaż Kozienice

OLI-BUD

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie drenażu i zatrudnij OLI-BUD. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Rap-Tor - Świetny Drenaż Kozienice

Rap-Tor

Uwierz fachowcom w dziedzinie drenażu i zatrudnij Rap-Tor. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Najnowsze z 29 zleceń na prace ziemne w Kozienicach

Wyrównanie terenu o pow. 1000m², Kozienice

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 1000m²) Informacje dodatkowe: Wyrównanie terenu na działce ( fundamenty są już wylane) Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Kozienice

2023-01-03 do 2023-01-11

Zapotrzebowanie na prace ziemne, Kozienice

Jeżeli wciąż jako ekspert od robót ziemnych szukasz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na prace ziemne. Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z miejscowości Kozienice bez wątpienia pokażesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Już nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Kozienice

2023-01-03 do 2023-01-11

Rewelacyjne Prace Ziemne Kozienice

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 9999m²) Informacje dodatkowe: Wykopanie karp wyrównanie terenu Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Kozienice

2022-10-12 do 2022-10-20

Szukam ekipy do prac ziemnych, Kozienice

Klient chce wynająć: koparko-ładowarkę Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 1 dni Operator maszyny: tak Termin realizacji: 2022-10-12 Dodatkowe informacje: Dzień dobry, bę...

 • Kozienice

2022-10-05 do 2022-10-13

Świetne Roboty Ziemne Kozienice

W dalszym ciągu możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Klienta jako dobra firma od robót ziemnych. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Nie trać czasu i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Sieciechów

2022-10-03 do 2022-10-11

Zlecę wykopanie stawu pow. 50m², Wólka Tarnowska Gmina Magnuszew Powiat Kozienice

Rodzaj prac: wykopanie stawu (powierzchnia 50m²) Informacje dodatkowe: Oczyszczenie i pogłębienie zbiornika wodnego Termin rozpoczęcia prac: 2023-02-10...

 • Wólka Tarnowska gmina Magnuszew powiat Kozienice

2022-09-18 do 2022-09-26

Roboty Ziemne

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 1000m²) Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Grabów nad Pilicą

2022-08-28 do 2022-09-05

Znakomite Roboty Ziemne

Klient napisał zgłoszenie o treści "Zlecenie na prace ziemne". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie robót ziemnych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Nie czekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Gniewoszów

2022-08-09 do 2022-08-17

Pierwszorzędne Wykop Kozienice

Wybranie tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który pisze - "Zapotrzebowanie na prace ziemne", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Dzięki temu, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Kozienice

2022-08-02 do 2022-08-10

Porządne Wykop

Rodzaj prac: utwardzenie drogi (powierzchnia 25m²) Informacje dodatkowe: wykonanie wylewki betonowej pod garaz blaszany 3,5-7,0 m,grub.0,10 m Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Maciejowice

2022-08-28 do 2022-09-05

Świetne Wykop

Rodzaj studni: abisyńska Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Chcę wykonać studnię wierconą chyba glębinową (abisynka) na działce w Starym Helenów koło Łaskarzewa. Nie z...

 • Stary helenów

2022-09-03 do 2022-09-11

Zlecenie na prace ziemne, Stromiec

W dalszym ciągu możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od wykopu. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twojego doświadczenia i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Dokładne informacje prześlij po kontakcie.

 • Stromiec

2022-12-27 do 2023-01-04

Solidne Roboty Ziemne

Rodzaj prac: Wywóz gruzu Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ksawerów stary

2023-01-24 do 2023-02-01

Zlecenie na wykonanie wykopu pod instalację dł. 400mb, Warka

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na doskonałe kopanie w rejonie Mazowieckiego i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zlecenie na wykonanie wykopu pod instalację dł. 400mb", jest gotowy skorzystać z usług Twojej niezawodnej firmy. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Warka

2022-08-25 do 2022-09-02

Zapytanie o wykopanie studni, Warka

Wybierz zapytanie dotyczące rewelacyjnego kopania od pewnych Klientów zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Mazowieckie lub sąsiednim mieście. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

 • Warka

2022-10-02 do 2022-10-10

Profesjonalne Roboty Ziemne

Rodzaj studni: kopana Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Warka

2022-09-15 do 2022-09-23

Szukam firmy na wykonanie drenażu dł. 100mb, Warka

Rodzaj prac: wykonanie drenażu (długość 100mb) Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Warka

2023-01-09 do 2023-01-17

Wykopanie stawu pow. 450m², Wilga

Zlecenie o treści - Wykopanie stawu pow. 450m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi oraz skupia się na Klientach z miejscowości Mazowieckie oraz przyległych powiatów. Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Wilga

2022-10-05 do 2022-10-13

Prace Ziemne

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 2000m²) Informacje dodatkowe: Potrzebuję usługi ciągnikiem rolniczym ok. 100 KM, koszenie trawy i krzaków kosiarką bijakowa lub mulczerem. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wy...

 • Dęblin

2022-08-11 do 2022-08-19

Kopanie Kozienice

Rodzaj prac: wykop pod instalację (długość 265mb) Informacje dodatkowe: Wykopy pod instalacje sanitarne (przyłącza CO, wodociągowe ), instalacje elektryczne. Głębokość układania przewodów sanitarnych ok 1,4m, elektrycznych - ok. ...

 • Zwoleń

2022-07-27 do 2022-08-04

Profesjonalne Wykop

Jeżeli jako ekspert od wykopu potrzebujesz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Wyrównanie terenu o pow. 1000m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Glina

2023-01-27 do 2023-02-02

Szukam firmy na wykonanie drenażu dł. 100mb, Zabieżki

Ten Klient myśli, że solidne wykop to skomplikowane zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Szukam firmy na wykonanie drenażu dł. 100mb". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec poradzisz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Zabieżki

2022-11-03 do 2022-11-11

Najlepsze Wykop

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który pisze - "Zlecę prace ziemne", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Wybierz numer jeszcze dzisiaj.

 • Celestynów

2022-07-31 do 2022-08-08

Profesjonalne Roboty Ziemne

Klient chce wynająć: podnośnik Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 1 dni Operator maszyny: tak Termin realizacji: 2022-08-26...

 • Ryki

2022-08-24 do 2022-09-01

Zlecę prace ziemne, Moszczanka

Ten Klient myśli, że doskonałe roboty ziemne to skomplikowany temat. Napisał zlecenie o treści "Zlecę prace ziemne". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista poradzisz mu i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Moszczanka

2022-10-16 do 2022-10-24

Wykop

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 2000m²) Informacje dodatkowe: wyrywanie korzeni wyrównanie działki Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • bielicha gm.zakrzew

2022-12-12 do 2022-12-20

Zlecę prace ziemne, Makowiec Gm. Skaryszew

Zapytanie o treści - Zlecę prace ziemne jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z Mazowieckiego i z sąsiednich miast. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Makowiec Gm. Skaryszew

2022-09-26 do 2022-10-04

Profesjonalne Kopanie

Rodzaj prac: ułożenie Chodnika Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Radom

2022-08-17 do 2022-08-25

Zapotrzebowanie na prace ziemne, Radom

Rodzaj prac: Odmulanie odkrzaczanie rowów Informacje dodatkowe: Ok 2200 m rowów Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Radom

2022-09-23 do 2022-10-01

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Robót Ziemnych

Najczęstsze pytania o robotach ziemnych

Jaki jest koszt poszczególnych robót ziemnych?

W przypadku robót ziemnych firmy nie stosują sztywnego cennika usług. Ostateczna kwota do zapłaty za pracę jest ustalana indywidualnie i zależy od warunków terenowych i związanych z nimi utrudnień. Wykonawca może również do ceny doliczyć usługi dodatkowe, które uzna za niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom. Z drugiej strony duże inwestycje mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Jak łatwo więc zauważyć nie można jednoznacznie określić cenyrobót ziemnych, jednak poniżej podajemy orientacyjne ceny za standardowy wykop.

Średnio wykop kosztuje:

 • 140-150 zł za roboty ziemne ręczne w postaci metru wykopu do głębokości 1,5 metra,
 • 170-200 zł za godzinę pracy koparko ładowarką (z operatorem),
 • 250-260 zł za godzinę pracy spycharką (w cenie spycharka i operator).

Jak wybrać najlepszą firmę zajmującą się robotami ziemnymi?

Solidnie i profesjonalnie wykonane prace ziemne są gwarancją trwałości wykonanych robót. Przed wybraniem odpowiedniej ekipy warto upewnić się, że świadczy usługi na odpowiednim poziomie. Godnych zaufania fachowców znajdziesz na pewno w naszym rankingu najlepszych specjalistów.

Cechy dobrej firmy zajmującej się robotami ziemnymi:

 • dobre opinie klientów o firmie,
 • zatrudnianie dobrze opłacanych fachowców z doświadczeniem,
 • przeprowadza szkolenia dla nowo zatrudnionych,
 • posiada niezbędne sprzęty i maszyny do robót ziemnych,
 • posiada udokumentowane realizacje zleceń.

Czy roboty ziemne można wykonywać przez cały rok?

Ze względu na miękkość gleby roboty ziemne najlepiej jest wykonywać w miesiącach ciepłych. Nie oznacza to jednak, że zimą prace związane z ziemią są niemożliwe. W warunkach niskich temperatur prace ziemne wykonuje się jednak jedynie w szczególnych okolicznościach i po wcześniejszym ich zaplanowaniu. Przez wzgląd na konieczność stosowania specjalnych technik i utrudnione warunki pracy nie każda firma podejmie się tego typu wyzwania. Znalezienie chętnego wykonawcy nie stanowi jednak wyzwania w żadnym regionie Polski.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Robót Ziemnych