Roboty ziemne w Gostyninie

Porównaj oferty od Specjalistów od Robót Ziemnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 428 958 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 147 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Roboty ziemne polegają na usuwaniu naturalnego gruntu, a także na jego przemieszczaniu w ustalone miejsca oraz nadawaniu mu pożądanego kształtu. Wykonuje się je w celu przygotowania terenu do dalszych prac budowlanych lub kiedy wykonywane są instalacje podziemne. Zwykle wykonuje się je za pomocą maszyn, jednak czasami wykorzystuje się również pracę mięśni lub ładunki wybuchowe. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie są rodzaje robót ziemnych, a także na co należy przy nich zwrócić uwagę. Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Prace ziemne to prace niezbędne podczas stawiania budowli podziemnych, takich jak tunele, garaże podziemne lub schrony oraz kopania fundamentów zaplanowanych budowli nadziemnych. Wykonuje się je także w przypadku wykonywania instalacji pod ziemią, na przykład rurociągów, a także zawsze kiedy zachodzi potrzeba ukształtowania terenu. Przez wzgląd na charakter tych prac wykonuje się je na początku inwestycji, zaraz po pracach przygotowawczych oraz ewentualnej rozbiórce starych zabudowań.

Wszystkie prace ziemne dzielimy na trzy grupy, które wykonuje się po kolei, zgodnie z technologią robót ziemnych:

 1. Roboty ziemne przygotowawcze polegające głównie na przygotowaniu gleby poprzez jej spulchnienie i usunięcie z niej roślinności oraz odprowadzeniu nadmiaru wody z terenu.
 2. Roboty ziemne podstawowe, do których zalicza się między innymi makroniwelację, wykopy szerokoprzestrzenne i wąskoprzestrzenne pod rowy i instalacje, wykopy liniowe, a także wykonywanie nasypów, zasypów i podsypek z zagęszczeniem, niwelacji.
 3. Roboty ziemne wykończeniowe polegające na wyrównywaniu dna wykopów, a także realizowaniu wykopów pod fundamenty oraz wyrównywaniu i zagęszczaniu skarp, mikroniwelacji i profilowaniu nasypów, układaniu roślinności.
 4. Roboty ziemne porządkowe polegające na kształtowaniu terenu oraz układaniu roślinności.

Firmy zajmujące się tego typu pracami, podobnie jak firmy budowlane, wykonują zarówno roboty ziemne ręczne, jak i te przy użyciu maszyn. Standardowe maszyny do robót ziemnych w znacznym stopniu przyśpieszają prace i umożliwiają wykonanie jej w terminie. Do wydobywania i przenoszenia ziemi używa się ładowarek i koparek, które mogą być również wykorzystane do innych prac, po zamontowaniu do nich dodatkowych akcesoriów. Zagęszczanie terenu wykonuje się walcami, a grunt kształtuje równiarkami.

Cena robót ziemnych jest trudna do oszacowania i zależy od trudności prac oraz ukształtowania terenu. Na ostateczny kosztorys wpływa również konieczność zastosowania maszyn oraz wielkość całej inwestycji. Poszczególne ceny są zróżnicowane również w zależności od danego regionu i aktualnego zapotrzebowania na tego typu usługi. Przed zawarciem umowy z wybraną firmą warto więc zapoznać się najpierw z ostateczną wyceną całości usługi.

Jakie czynności budowlane zaliczają się do robót ziemnych?

Prace ziemne dzielą się na przygotowawcze, podstawowe, wykończeniowe oraz porządkowe. Pierwszy etap polega na usunięciu zbędnej roślinności i spulchnieniu gleby. Prace podstawowe polegają między innymi na wykonaniu wykopów szerokoprzestrzennych i wąskoprzestrzennych pod daną budowlę bądź drogę, czy instalację. W ich zakres zalicza się także wykonywanie podsypów i nasypów. Prace wykończeniowe obejmują wykopywanie dołów pod fundamenty, profilowanie nasypów, zagęszczanie skarp i wyrównywanie dna wykopów. Cały proces kończą prace porządkowe, podczas których układa się roślinność i kształtuje małą architekturę.

Ranking najlepszych specjalistów od prac ziemnych i wykopów w Gostyninie

Roboty ziemne Gostynin

OSBUD LESZEK OSIK

1 opinia

Zaufaj specjalistom w dziedzinie robót ziemnych i zatrudnij OSBUD LESZEK OSIK. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Jeśli chcesz poznać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

SPEC-BUD Alfred Felczak - Doskonałe Roboty Ziemne Gostynin

SPEC-BUD Alfred Felczak

1 opinia

Nadal potrzebujesz dobrej firmy od robót ziemnych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia SPEC-BUD Alfred Felczak. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś.

Moderntech Sp. z o.o. - Perfekcyjne Usługi Koparko Ładowarką w Gostyninie

Perfekcyjne Usługi Koparko Ładowarką w Gostyninie

1 opinia

Poprzez dbałość o jakość usługi koparko ładowarką Moderntech Sp. z o.o. wybija się w branży. Renomę budują polecenia szczęśliwych Klientów. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

Polbagger Konrad Kowalski - Rewelacyjne Wiercenie Studni Gostynin

Rewelacyjne Wiercenie Studni Gostynin

Starasz się odnaleźć godnego uwagi fachowca z zakresu rewelacyjnego wiercenia studni z Twojego rejonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Polbagger Konrad Kowalski jest do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

BUD-KOP - Najlepsze Wiercenie Studni Gostynin

Najlepsze Wiercenie Studni Gostynin

Chesz znaleźć wartego zaufania profesjonalistę z zakresu najlepszego wiercenia studni z Twojego rejonu, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma BUD-KOP jest gotowa Ci pomóc. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

SAO - Rewelacyjne Wykopy Gostynin

Rewelacyjne Wykopy

Firma SAO oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Gostynin oraz przyległych powiatów. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - warto.

Kop-mi - Pierwszorzędny Drenaż Gostynin

Pierwszorzędny Drenaż

Jeszcze poszukujesz dobrej firmy od drenażu? Zaufaj doświadczeniu Kop-mi. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

ZIELONA PRACOWNIA - Doskonałe Prace Ziemne Gostynin

ZIELONA PRACOWNIA

ZIELONA PRACOWNIA świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Skupia się na Klientach z Gostynina i z sąsiednich miast. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Bartłomiej Stelmaszczyk - Doskonałej Jakości Roboty Ziemne Gostynin

Doskonałej Jakości Roboty Ziemne

Jeśli szukasz doskonałej współpracy to profesjonaliści z Bartłomiej Stelmaszczyk są dla Ciebie idealni. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Uslugi Koparkami - Wyjątkowe Usługi Minikoparką Gostynin

Uslugi Koparkami

Wyjątkowe usługi minikoparką to ich pasja, dlatego są zawsze gotowi do owocnej współpracy. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Najnowsze z 26 zleceń na prace ziemne w Gostyninie

Potrzebuję wykopać studnię, Gostynin

Rodzaj studni: kopana Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Gostynin

2023-01-15 do 2023-01-23

Szukam firmy na wyrównanie terenu o pow. 500m², Gostynin

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który zleca - "Szukam firmy na wyrównanie terenu o pow. 500m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Gostynin

2022-10-10 do 2022-10-18

Szukam firmy na wykonanie wykopu pod fundament 600m², Gostynin

Rodzaj prac: wykop pod fundament (powierzchnia 600m²) Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Gostynin

2022-10-03 do 2022-10-11

Szukam firmy na wyrównanie terenu o pow. 1700m², Gostynin

Jeszcze możesz odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zlecającego jako profesjonalista od wykopu. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Gostynin

2022-08-05 do 2022-08-13

Kopanie Gostynin

Rodzaj prac: korytowanie pod podjazd Informacje dodatkowe: korytowanie na głebokosc około 37 cm,pod podjazd około 60 m2 Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Grabina

2022-10-10 do 2022-10-18

Dam zlecenie na wykopanie studni, Gąbin

Wciąż masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako profesjonalista od wykopu. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Gąbin

2022-07-20 do 2022-07-28

Dam zlecenie na wyrównanie terenu o pow. 1020m², Brwilno

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 1020m²) Informacje dodatkowe: Wyrównanie terenu Termin rozpoczęcia prac: 2022-07-21...

 • Brwilno

2022-07-19 do 2022-07-27

Pierwszorzędne Kopanie

Rodzaj prac: utwardzenie drogi (powierzchnia 5000m²) Informacje dodatkowe: Wykonanie ścieżki rowerowej Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kutno

2022-09-06 do 2022-09-14

Profesjonalne Prace Ziemne Gostynin

Zleceniodawca napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na prace ziemne". Jako rzetelny ekspert w dziedzinie prac ziemnych daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Kutno

2022-10-21 do 2022-10-29

Kopanie

Rodzaj prac: Wykonanie zbiornika retencyjno rozsączającego ok430m3 Informacje dodatkowe: Zbiornik usytuowany w Kutnie na strefie ekonomicznej Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Kutno

2022-10-13 do 2022-10-21

Rewelacyjne Prace Ziemne

Klient poszukuje doskonałej jakości wykonywanych usług i pisze - Wynajmę minikoparkę na 1-3 dni. To zlecenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Kutno

2022-11-07 do 2022-11-15

Zapytanie o prace ziemne, Kutno

Jako wieloletni specjalista, który świadczy usługi kopania na bardzo dobrym poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest rzetelny. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Kutno

2022-10-21 do 2022-10-29

Potrzebuję wykopać studnię, Płock

Rodzaj studni: do uzgodnienia Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: Działka na której powstanie dom Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Płock

2022-08-13 do 2022-08-21

Znakomite Prace Ziemne

Wykonanie prac ziemnych dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Zlecę wyrównanie terenu o pow. 9999m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Złóż dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Płock

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 4 dni temu

Doskonałe Kopanie

Rodzaj prac: pranie pościeli hotelowej Informacje dodatkowe: cena za kg prania przy założeniu ok 4000 osób Termin rozpoczęcia prac: 2023-02-01...

 • Płock

2022-09-22 do 2022-09-30

Rewelacyjne Prace Ziemne

Zleceniodawca napisał zlecenie o treści "Zlecę prace ziemne". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie prac ziemnych daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Płock

2022-12-01 do 2022-12-09

Potrzebne wykonanie wykopu pod fundament 700m², Płock

Rodzaj prac: wykop pod fundament (powierzchnia 700m²) Informacje dodatkowe: Wygraliśmy przetarg na realizację boiska w Płocku, w zakresie: - 660m2 wykonania podbudowy -700m2 usunięcia starego asfaltu - 80 mb ułożenie odwodnienia ...

 • Płock

2022-08-05 do 2022-08-13

Staranne Prace Ziemne

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 150m²) Informacje dodatkowe: Utwardzenie około 150m2 działki budowlanej w Słupnie Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Płock

2023-01-23 do 2023-01-31

Zlecę prace ziemne, Płock

Klient chce wynająć: podnośnik Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 3-7 dni Operator maszyny: tak Termin realizacji: do uzgodnienia w rozmowie Dodatkowe informacje: Praca ...

 • Płock

2022-08-05 do 2022-08-13

Wyrównanie terenu o pow. 650m², Płock

To zapytanie o treści - Wyrównanie terenu o pow. 650m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z Płocka i okolic. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Płock

2022-08-12 do 2022-08-20

Zapytanie o wykonanie wykopu pod instalację dł. 100mb, Płock

Rodzaj prac: wykop pod instalację (długość 100mb) Informacje dodatkowe: kierownik budowy w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci ,instalacji urządzeń , elektrycznych i elektroenergetycznych - w zakresie montaż lamp hybrydow...

 • Płock

2022-08-11 do 2022-08-19

Pierwszorzędne Prace Ziemne

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj prac: wykop pod fundament (powierzchnia 5200m²) Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Płock

2022-12-06 do 2022-12-14

Znakomite Wykop Gostynin

Nadal możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako dobra firma od wykopu. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Słupno

2022-10-01 do 2022-10-09

Szukam ekipy do wykopania studni, Wola Brwileńska

Zrealizuj usługę pierwszorzędnego kopania o treści "Szukam ekipy do wykopania studni", jako specjalista z miejscowości Mazowieckie. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Mazowieckiego jesteś w ścisłej czołówce. Umów odpowiedni dla Ciebie termin!

 • Wola brwileńska

2022-10-30 do 2022-11-07

Zlecenie na prace ziemne, Słubice

Rodzaj prac: Oczyszczanie rowu Informacje dodatkowe: Usunięcie zarośli z rowu Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Słubice

2022-08-01 do 2022-08-09

Prace Ziemne

Zapytanie o treści - Zlecenie na prace ziemne jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz skupia się na Klientach z Łódzkiego i okolic. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Ostrowy

2022-09-09 do 2022-09-09

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Robót Ziemnych

Najczęstsze pytania o robotach ziemnych

Jaki jest koszt poszczególnych robót ziemnych?

W przypadku robót ziemnych firmy nie stosują sztywnego cennika usług. Ostateczna kwota do zapłaty za pracę jest ustalana indywidualnie i zależy od warunków terenowych i związanych z nimi utrudnień. Wykonawca może również do ceny doliczyć usługi dodatkowe, które uzna za niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom. Z drugiej strony duże inwestycje mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Jak łatwo więc zauważyć nie można jednoznacznie określić cenyrobót ziemnych, jednak poniżej podajemy orientacyjne ceny za standardowy wykop.

Średnio wykop kosztuje:

 • 140-150 zł za roboty ziemne ręczne w postaci metru wykopu do głębokości 1,5 metra,
 • 170-200 zł za godzinę pracy koparko ładowarką (z operatorem),
 • 250-260 zł za godzinę pracy spycharką (w cenie spycharka i operator).

Jak wybrać najlepszą firmę zajmującą się robotami ziemnymi?

Solidnie i profesjonalnie wykonane prace ziemne są gwarancją trwałości wykonanych robót. Przed wybraniem odpowiedniej ekipy warto upewnić się, że świadczy usługi na odpowiednim poziomie. Godnych zaufania fachowców znajdziesz na pewno w naszym rankingu najlepszych specjalistów.

Cechy dobrej firmy zajmującej się robotami ziemnymi:

 • dobre opinie klientów o firmie,
 • zatrudnianie dobrze opłacanych fachowców z doświadczeniem,
 • przeprowadza szkolenia dla nowo zatrudnionych,
 • posiada niezbędne sprzęty i maszyny do robót ziemnych,
 • posiada udokumentowane realizacje zleceń.

Czy roboty ziemne można wykonywać przez cały rok?

Ze względu na miękkość gleby roboty ziemne najlepiej jest wykonywać w miesiącach ciepłych. Nie oznacza to jednak, że zimą prace związane z ziemią są niemożliwe. W warunkach niskich temperatur prace ziemne wykonuje się jednak jedynie w szczególnych okolicznościach i po wcześniejszym ich zaplanowaniu. Przez wzgląd na konieczność stosowania specjalnych technik i utrudnione warunki pracy nie każda firma podejmie się tego typu wyzwania. Znalezienie chętnego wykonawcy nie stanowi jednak wyzwania w żadnym regionie Polski.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Robót Ziemnych