Gładzie w Gołdapi

Porównaj oferty od Specjalistów od Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 410 952 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Gołdapi

Gładzie Gołdap

Dawid Urynowicz

5 opinii

Właśnie wybierasz dobrego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Dawid Urynowicz z Gołdapi będzie najszybszą drogą. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Jarosław Sujkowski - Fantastyczne Gładzenie Ścian Gołdap

Jarosław Sujkowski

Atrakcyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to główne zalety firmy Jarosław Sujkowski, której specjalnością jest gładzenie ścian. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

P.W. LUK-POL - Pierwszorzędne Gładzie Gipsowe Gołdap

Pierwszorzędne Gładzie Gipsowe Gołdap

W dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych? Skorzystaj z kwalifikacji P.W. LUK-POL. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Czeraszewski Wojciech Usługi Remontowo-Budowlane - Perfekcyjne Gładzenie Ścian Gołdap

Perfekcyjne Gładzenie Ścian

Konkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to główne atuty przedsiębiorcy, którego specjalnością jest gładzenie ścian. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Łukasz Wiszniewski "usługi glazurnicze " - Najlepsze Gładzenie Ścian Gołdap

Łukasz Wiszniewski "usługi glazurnicze "

Atrakcyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to główne walory firmy, której specjalnością jest gładzenie ścian. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby otrzymać ofertę.

GERsol Jarosław Girtler - Najlepsze Położenie Gładzi w Gołdapi

Najlepsze Położenie Gładzi w Gołdapi

Bez oporów zleć usługę najlepszego położenia gładzi fachowcom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Gołdapi i przyległych miast. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

konstruktor-pro - Doskonałej Jakości Gładzie Gipsowe Gołdap

Doskonałej Jakości Gładzie Gipsowe Gołdap

Jeżeli poszukujesz doskonałej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z konstruktor-pro perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Mix- Bud - Staranne Gładzie Gipsowe Gołdap

Staranne Gładzie Gipsowe

Wciąż szukasz profesjonalistów od gładzi gipsowych? Powierz tę kwestię specjalistom z Mix- Bud. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

Mariusz Sikorski - Profesjonalne Gładzenie Ścian Gołdap

Mariusz Sikorski

Zaoszczędź pieniądze i powierz twoje zadanie tym fachowcom od gładzenia ścian z miejscowości Gołdap. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

PRO-BUD - Świetne Gładzie Gipsowe Gołdap

PRO-BUD

Zaufaj fachowcom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij PRO-BUD. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najnowsze z 21 zleceń na kładzenie gładzi w Gołdapi

Zapotrzebowanie na szlifowanie ścian, sufitów, do 100m², Giżycko

Na wypadek jeśli jako dobra firma od gładzi szukasz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na szlifowanie ścian, sufitów, do 100m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca na pewno dowiedziesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Giżycko

2022-10-31 do 2022-11-08

Szukam firmy do kładzenia gładzi, 101-200m², Giżycko

Remontowany lokal: biuro Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 101-200m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj prac do wykonania: położenie gładzi Dodatkowe wymaga...

 • Giżycko

2022-07-28 do 2022-08-05

Pierwszorzędne Gładzenie Ścian Gołdap

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Giżycko

2022-08-15 do 2022-08-23

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m², Suwałki

Jako wieloletni specjalista, który świadczy usługi gładzenia ścian na wysokim poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest wiarygodny. Już nie trać czasu i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Suwałki

2023-01-13 do 2023-01-21

Perfekcyjne Kładzenie Gładzi Gołdap

Szukasz Zlecającego jako godny uwagi fachowiec z zakresu perfekcyjnego kładzenia gładzi z Ełku? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Ełk

2022-08-16 do 2022-08-24

Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: gładź gipsowa na ścianach w nowo budowanym domu Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Romany

2022-10-27 do 2022-11-04

Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-300m², Pasym

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Gładzie na tynku. Dom w stanie deweloperskim. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Pasym

2023-01-07 do 2023-01-15

Potrzebna ekipa na szpachlowanie, 50m², Tykocin

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: garaż lub budynek gospodarczy Powierzchnia prac: 50m² Informacje dodatkowe: Glefy okienne Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Tykocin

2022-09-28 do 2022-10-06

Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m², Łomża

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: tynki cementowo-wapienne Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łomża

2022-08-24 do 2022-09-01

Zapotrzebowanie na szpachlowanie, do 100m², Łomża

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Łomża

2022-09-23 do 2022-10-01

Pierwszorzędne Gładzie Gołdap

Na wypadek jeśli nadal jako dobra firma od gładzi poszukujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Szpachlowanie, 15m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca na pewno udowodnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Sokółka

2022-10-15 do 2022-10-23

Wysokiej Klasy Gładzenie Ścian

Bądź pewny, że Zleceniodawcy zlecający gładzenie ścian są dobrej jakości. Skontaktuj się z nim jako profesjonalista od gładzenia ścian. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Olsztyn

2022-09-22 do 2022-09-30

Perfekcyjne Kładzenie Gładzi

Poszukujesz pracy jako specjalista od perfekcyjnego kładzenia gładzi w miejscowości Olsztyn lub w rejonie powiatu? Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Olsztyn

2022-09-26 do 2022-10-04

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 380m², Jurowce

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 380m² Termin rozpoczęcia prac: 2023-03-01...

 • Jurowce

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 7 dni temu

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 104m², Stanisławowo

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 104m² Informacje dodatkowe: Gładź gipsowa start+ finisz + szlifowanie. Ściany i sufity Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesi...

 • Stanisławowo

2022-12-07 do 2022-12-15

Położenie Gładzi Gołdap

Zdecyduj się na prace dotyczące rewelacyjnego położenia gładzi od wiarygodnych Konsumentów zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Białegostoku lub okolicy. Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Białystok

2022-11-22 do 2022-11-30

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m², Białystok

Zleceniodawca szuka świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się już teraz - warto.

 • Białystok

2022-08-17 do 2022-08-25

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m², Ostrołęka

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: tynki cementowo wapienne Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Ostrołęka

2023-01-14 do 2023-01-22

Perfekcyjne Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: cementowo-wapienna Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Zambrów

2022-08-24 do 2022-09-01

Szukam firmy na szlifowanie ścian, sufitów, 501-1000m², Stepna-Michałki

Zleceniodawca napisał "Szukam firmy na szlifowanie ścian, sufitów, 501-1000m²". Wykonaj usługę wysokiej klasy położenia gładzi jako fachowiec w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do podjęcia prac z okolic Mazowieckiego i sąsiednich miast. Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Stepna-Michałki

2022-10-09 do 2022-10-17

Szukam firmy na położenie gładzi, 101-300m², Unieszewo

Zrealizowanie gładzi dla tego Klienta będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Szukam firmy na położenie gładzi, 101-300m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Unieszewo

2022-12-10 do 2022-12-18

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Gładzi