Piece i kotły CO w Kole

Porównaj oferty od Dostawców Pieców CO z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 387 994 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 094 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Piec centralnego ogrzewania jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego domu. Mimo rozwijającej się świadomości, która dotyczy ekologii, a także rozpoczęciu sprzedaży pomp ciepła, kotły oraz piece na paliwa stałe i ciekłe nadal są używane w większości polskich domów. Obecnie istnieje kilka paliw używanych do ogrzewania domów jednorodzinnych – każde z nich niesie za sobą inne zalety oraz wady. Każdy rodzaj pieca charakteryzuje się również innym mechanizmem działania. Poznaj bliżej najważniejsze z nich sprawdzając nasz artykuł oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Przy wyborze odpowiedniego fachowca na pewno pomoże Ci nasz ranking najlepszych specjalistów od prac z piecem CO.

Podejmując decyzję o wyborze kotła, należy wziąć pod uwagę sposób zasilania, moc oraz zakres jego działania (kotły jedno lub dwufunkcyjne). Zarówno nowe budownictwo, jak i stare domy muszą posiadać świadectwo energetyczne, które mówi o ich zapotrzebowaniu na energię cieplną. W zależności od wielkości budynku oraz ocieplenia elewacji, należy do niego dostosować moc pieca. Wyróżniamy kilka popularnych rodzajów kotłów na różne paliwa opałowe:

 • Piece na ekogroszek - kotły tego rodzaju są bardziej ekologiczne od tradycyjnych pieców węglowych, ponieważ przy spalaniu tworzy się bardzo mała ilość szkodliwej siarki. W piecach tego typu powstaje również bardzo mało popiołu, a ekogroszek możliwy jest do zakupu w workach, dzięki czemu nie powoduje zabrudzeń. W zależności od wybranego pieca, może on posiadać inny rodzaj palnika i wymiennik ciepła. Piece na ekogroszek różnią się także mocą, podajnikiem i typem sterowników.
 • Piece na pellet - jest to doskonałe rozwiązanie dla domów jednorodzinnych. Sam pellet jest paliwem ekologicznym pozyskiwanym z trocin, drzew, a czasami z bardziej egzotycznych roślin. Jeśli posiadamy piecpodajnikiem, może on bezobsługowo ogrzewać nasz dom nawet do tygodnia czasu! Piece na pellet wyposażone są w podajnik ślimakowy lub pneumatyczny i oba świetnie sprawdzą się w każdym typie budownictwa.
 • Piece węglowe - piec CO na drewnoiwęgiel to tradycyjne i najbardziej popularne rozwiązanie w naszym kraju. Kotły węglowe są najtańsze w zakupie, jednak niekoniecznie w użytkowaniu. Należy pamiętać, że piece tego typu wymagają częstej obsługi i tworzą duże ilości popiołu oraz sadzy. Możliwe jest niewielkie zautomatyzowanie procesu ogrzewania domu poprzez wybór pieca węglowego z systemem nadmuchowym, który dłużej utrzymuje pożądaną temperaturę.
 • Piece gazowe - są bardzo popularnym rozwiązaniem zarówno pod względem ogrzewania budynku, jak i podgrzewania wody. Na rynku dostępne są modele jednofunkcyjne oraz dwufunkcyjne. Piec gazowy CO jest całkowicie bezobsługowym rozwiązaniem podobnie jak piec CO elektryczny oraz piec indukcyjny CO, jednak ich wydajność nie jest wysoka. Przy jednoczesnym poborze wody w dwóch łazienkach ich moc może nie być wystarczająca. Rozwiązanie to świetnie nada się do podpięcia pod instalację fotowoltaiczną.

Przed wyborem pieca CO, warto również zapoznać się z wszystkimi niezbędnymi materiałami instalacyjnymi oraz narzędziami, które będą niezbędne podczas prac. Alternatywą dla piecy mogą być, coraz częściej wykorzystywane, klimatyzatory z funkcją dogrzewania mieszkania zimą.

Ranking najlepszych dostawców pieców CO w Kole

Piece i kotły CO Koło

Tanie Kotły Na Pellet Koło

Gdy poszukujesz najlepszej oferty kotłów na pellet w okolicy Koła, skorzystaj z pomocy fachowców w branży. Łopiński Piotr wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i złoży Ci zacną propozycję. Żeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

SKUP-BET Sp. z o.o. - Najwyższej Klasy Piece Dwufunkcyjny Koło

Najwyższej Klasy Piece Dwufunkcyjny Koło

Kupno najwyższej klasy pieców dwufunkcyjny może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale producent kotłów CO SKUP-BET Sp. z o.o. na sto procent pomoże Tobie w znalezieniu właściwego produktu. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

TYNK-BUD Firma Remontowo Budowlana Jacek Strzeliński - Rewelacyjne Kotły Na Ekogroszek w Kole

Rewelacyjne Kotły Na Ekogroszek w Kole

Wykonanie kotłów na ekogroszek będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. TYNK-BUD Firma Remontowo Budowlana Jacek Strzeliński ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Wybierz ich numer, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

Najnowsze z 29 zleceń na piece CO w Kole

Pierwszorzędne Kotły CO Koło

Zakres oferty: zakup pieca (bez montażu) Rodzaj pieca: kondensacyjny Rodzaj paliwa: stałe Piec z podajnikiem: tak Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia ogrzewania: 101-150m² Dostawa: tak Informacje dodatkowe: Piec ...

 • Kościelec

2022-11-04 do 2022-11-12

Tanie Piece Koło

Dla Twojej firmy tanie piece z przewozem pod drzwi to normalna usługa jako producenta kotłów CO? Poznaj szczegóły zlecenia o treści "Kupię piec z montażem, kondensacyjny gazowy, 101-150m²", a Klient będzie stuprocentowo rad. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Koło

2022-10-08 do 2022-10-16

Zapotrzebowanie na piec z montażem gazowy, 106m², Koło

Przygotowanie kotłów CO z tego zlecenia będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Zapotrzebowanie na piec z montażem gazowy, 106m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Aby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - warto.

 • Koło

2022-09-27 do 2022-10-05

Potrzebny piec z montażem, kondensacyjny gazowy, 101-150m², Koło

Zakres oferty: zakup oraz montaż pieca Rodzaj pieca: kondensacyjny Rodzaj paliwa: gazowe Piec z podajnikiem: Klient prosi o poradę Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia ogrzewania: 101-150m² Dostawa: tak Termin sko...

 • Koło

2022-09-20 do 2022-09-28

Kupię piec z montażem, kondensacyjny gazowy, 101-150m², Waki

Zakres oferty: zakup oraz montaż pieca Rodzaj pieca: kondensacyjny Rodzaj paliwa: gazowe Piec z podajnikiem: nie Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia ogrzewania: 101-150m² Dostawa: tak Termin skorzystania z oferty...

 • Waki

2022-09-02 do 2022-09-02

Piec z montażem, na paliwo ciekłe, 70m², Babiak

Dla Twojej firmy markowe piece CO z dowozem pod drzwi Klienta to zwyczajna usługa jako producenta kotłów CO? Poznaj szczegóły zlecenia o treści "Piec z montażem, na paliwo ciekłe, 70m²", a Zleceniodawca będzie w pełni kontent. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Babiak

2022-08-08 do 2022-08-08

Piec z montażem gazowy, do 100m², Dąbrówka

Ogłoszenie od Klienta, który planuje zakup pieców CO i nie wybrał jeszcze dostawcy. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Dąbrówka

2022-08-23 do 2022-08-31

Szukam piecy CO na drewno, 9-25kW, woj. wielkopolskie

Wybierz Zleceniodawcę w rejonie Konina, który napisał zlecenie o treści - Szukam piecy CO na drewno, 9-25kW. Doradź mu konkretne oferty jako producent kotłów CO, podchodząc indywidualnie do zlecenia i elastycznie dopasowując się do odbiorcy. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Konin

2022-08-12 do 2022-08-20

Wysokiej Jakości Piece CO Koło

Zakres oferty: zakup oraz montaż pieca Rodzaj pieca: Pellet Rodzaj paliwa: stałe Piec z podajnikiem: tak Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia ogrzewania: do 100m² Dostawa: tak Termin skorzystania z oferty: w ciągu...

 • Uniejów

2022-07-20 do 2022-07-28

Dobre Piece

Zakres oferty: zakup oraz montaż pieca Rodzaj pieca: Na pellet Rodzaj paliwa: stałe Piec z podajnikiem: tak Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia ogrzewania: do 100m² Dostawa: tak Informacje dodatkowe: Montaż pieca...

 • Uniejów

2022-07-20 do 2022-07-28

Potrzebny piec z montażem, klasyczny, na paliwo stałe, do 100m², Konin

Dla Zleceniodawcy dotarcie do dobrych pieców CO może być skomplikowane, ale zapoznając się ze zleceniem jako producent kotłów CO na sto procent możesz pomóc mu w znalezieniu najlepszego towaru. Ten Zleceniodawca napisał - Potrzebny piec z montażem, klasyczny, na paliwo stałe, do 100m². Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Konin

2022-07-11 do 2022-07-19

Najwyższej Klasy Piece CO

Zakres oferty: zakup oraz montaż pieca Rodzaj pieca: Ekogroszek Rodzaj paliwa: nie dotyczy Piec z podajnikiem: tak Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia ogrzewania: do 100m² Dostawa: tak Informacje dodatkowe: Piec ...

 • Konin

2022-09-19 do 2022-09-27

Dobre Piece CO

Zlecający, który planuje zakup dobrych pieców CO napisał - Potrzebny piec z montażem, klasyczny, na paliwo stałe, 151-200m². Winien on już dziś dostać ofertę od Ciebie jako producenta kotłów CO i zobaczyć Twoje świetne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Konin

2022-10-02 do 2022-10-10

Porządne Kotły CO

Jeśli w dalszym ciągu jako ekspert od kotłów CO poszukujesz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Potrzebny piec z montażem, do 100m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z Konina bez wątpienia uzasadnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Dłużej nie zwlekaj i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Konin

2022-11-08 do 2022-11-16

Producent Kotłów CO Koło

Zakres oferty: zakup oraz montaż pieca Rodzaj pieca: kondensacyjny Rodzaj paliwa: gazowe Piec z podajnikiem: nie Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia ogrzewania: 151-200m² Dostawa: tak Termin skorzystania z oferty...

 • Konin

2022-11-30 do 2022-12-08

Zapotrzebowanie na piec z montażem gazowy, 151-200m², Konin

Ten Klient wciąż nie znalazł odpowiedniego dostawcy pieców, pomimo że poszukuje go od kilku tygodni. Masz szansę zakończyć problem dla tego Klienta. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Konin

2022-07-13 do 2022-07-21

Piec z montażem, klasyczny, na paliwo stałe, 101-150m², Konin

Zakres oferty: zakup oraz montaż pieca Rodzaj pieca: klasyczny Rodzaj paliwa: stałe Piec z podajnikiem: Klient prosi o poradę Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia ogrzewania: 101-150m² Dostawa: tak I...

 • Konin

2022-12-27 do 2023-01-04

Porządny Producent Kotłów CO

Jako producent kotłów CO z rejonu Wielkopolskiego masz rewelacyjne ceny, niezwykle bogaty wybór pieców CO oraz doskonałą obsługę? Nawiąż współpracę z tym Klientem. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • malanow

2022-07-26 do 2022-07-27

Piec z montażem, na paliwo stałe, 151-200m², Łążki

Zleceniodawca szuka świetnej współpracy, pisząc - Piec z montażem, na paliwo stałe, 151-200m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Łążki

2022-11-15 do 2022-11-23

Rewelacyjne Kotły CO

Zakres oferty: zakup oraz montaż pieca Rodzaj pieca: klasyczny Rodzaj paliwa: stałe Piec z podajnikiem: nie Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia ogrzewania: 201-250m² Dostawa: tak Termin skorzystania z oferty: moż...

 • Piotrków Kujawski

2022-12-19 do 2022-12-27

Doskonałej Jakości Piece CO

Złóż ofertę temu Klientowi jako doskonały producent kotłów CO. Zapewnij piece CO najwyższej klasy i w korzystnej cenie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Ozorków

2022-07-17 do 2022-07-25

Zapytanie o piec z montażem, kondensacyjny, 101-150m², Włocławek

Zakres oferty: zakup oraz montaż pieca Rodzaj pieca: kondensacyjny Rodzaj paliwa: gazowe Piec z podajnikiem: nie Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia ogrzewania: 101-150m² Dostawa: tak Informacje dodatkowe: Wymian...

 • Włocławek

2022-10-31 do 2022-11-08

Solidny Producent Kotłów CO

Wybierz Klienta w miejscowości Włocławek, który okazał zainteresowanie o treści - Kupię piec, do 100m². Doradź mu kompetentne propozycje jako producent kotłów CO, podchodząc indywidualnie do Klienta i elastycznie dostosowując się do odbiorcy. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Włocławek

2022-12-08 do 2022-12-16

Piec, do 100m², Włocławek

Zakres oferty: zakup pieca (bez montażu) Rodzaj pieca: klasyczny Rodzaj paliwa: nie dotyczy Piec z podajnikiem: nie Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia ogrzewania: do 100m² Dostawa: tak Informacje dodatkowe: Ile ...

 • Włocławek

2022-12-08 do 2022-12-16

Zapytanie o piec z montażem, klasyczny, 46m², Włocławek

Wciąż możesz odpowiedzieć na zapytanie Zleceniodawcy jako specjalista od kotłów CO. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Złóż dobrą ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Włocławek

2022-11-06 do 2022-11-06

Solidne Kotły CO

Zakres oferty: zakup oraz montaż pieca Rodzaj pieca: kondensacyjny Rodzaj paliwa: gazowe Piec z podajnikiem: nie Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia ogrzewania: do 100m² Dostawa: tak Termin skorzystania z oferty:...

 • Włocławek

2022-11-21 do 2022-11-29

Doskonałej Jakości Kotły CO

Zakres oferty: zakup oraz montaż pieca Rodzaj pieca: klasyczny Rodzaj paliwa: gazowe Piec z podajnikiem: nie Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia ogrzewania: 101-150m² Dostawa: tak Termin skorzystania z oferty: mo...

 • Włocławek

2022-07-23 do 2022-07-31

Bezkonkurencyjne Piece

Zakres oferty: zakup oraz montaż pieca Rodzaj pieca: klasyczny Rodzaj paliwa: stałe Piec z podajnikiem: nie Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia ogrzewania: 101-150m² Dostawa: tak Termin skorzystania z oferty: moż...

 • Włocławek

2022-11-07 do 2022-11-15

Piece

Zakres oferty: zakup oraz montaż pieca Rodzaj pieca: kondensacyjny Rodzaj paliwa: gazowe Piec z podajnikiem: nie Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia ogrzewania: 60m² Dostawa: tak Termin skorzystania z oferty: Klient jes...

 • Włocławek

2022-09-23 do 2022-10-01

Otrzymaj zlecenia dla Dostawców Pieców CO

Najczęstsze pytania o piecach i kotłach CO

Jakie są rodzaje pieców CO?

Na rynku dostępne jest kilka typów pieców CO, a podzielić je można według zastosowanych paliw. Wyróżniamy:

 • piece na paliwa ciekłe,
 • piece na paliwa stałe,
 • piece elektryczne,
 • piece gazowe.

Poza rodzajem paliwa zastosowanego w kotle wyróżnia się kilka podstawowych klas ich sprawności. Piece najtańsze o najniższej jakości należą do klasy trzeciej. Piece droższe o wyższej sprawności zaliczają się do klasy czwartej, natomiast najlepszy sprzęt określa się mianem klasy piątej. Warto wspomnieć, że od 2018 roku wprowadzono zakaz sprzedaży pieców o niskiej sprawności poniżej klasy piątej. Przed decyzją o zakupie pieca gazowego należy zastanowić się, czy ma służyć on jedynie do podgrzewania wody, czy także jako centralne ogrzewanie.

Na jakie koszty trzeba się przygotować przy montażu pieca CO?

Zdecydowanie największym wydatkiem jest zakup kotła, który w zależności od rodzaju może kosztować średnio od 5 do 20 tys. zł. Warto wspomnieć, że wymiana instalacji centralnego ogrzewania przeważnie nie kończy się na wymianie samego kotła. Poza piecem, musimy zadbać o rurociąg poprowadzony w naszym domu oraz odpowiednie kaloryfery. Koszt montażu zależy w dużej mierze od naszego miejsca zamieszkania, lecz także od cennika wybranego przez nas fachowca. Najczęściej jednak koszt montażu instalacji centralnego ogrzewania wynosi około 3 tys. zł.

Jakie są inne alternatywy dla pieca CO?

Głównym powodem zanieczyszczenia powietrza w naszym kraju są klasyczne i przestarzałe piece węglowe, które posiadamy w naszych domach, lecz także nowoczesne kotły CO na paliwa węglowe. Z tego względu zdecydowanie warto poszukać innej alternatywy w postaci pieców na olej opałowy, gaz ziemny i prąd. Te ostatnie są najbardziej ekologiczne, a także najprostsze w użytkowaniu. W większości nowych domów montowane są zaawansowane pompy ciepła, które są obecnie najlepszym rozwiązaniem na ogrzewanie zarówno pomieszczeń, jak i wody.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze pieca CO?

Zdecydowanie najważniejszym aspektem przy wyborze pieca, który później będzie odpowiadał za wygodę naszego życia, jest jego moc. W zależności od wielkości budynku oraz jego ocieplenia, wymagany będzie kocioł o różnej mocy. Można założyć, że zapotrzebowanie energetyczne w starych, słabo zaizolowanych budynkach wynosi od 140 do 160 W/m2, natomiast w nowym ocieplonym budownictwie jedynie od 60 do 80 W/m2. Wartości te są orientacyjne i najlepiej jest posiadać kompletny projekt budowlany, w którym zawarte są informacje o zapotrzebowaniu energetycznym.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Dostawców Pieców CO