Wentylacja i rekuperacja w Międzychodzie

Porównaj oferty od Specjalistów od Wentylacji i Rekuperacji z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 140 179 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
551 741 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wentylacja i rekuperacja Międzychód - ranking najlepszych firm

Wentylacja i rekuperacja Międzychód

Firma instalacyjno-usługowa Arkadiusz Lubik

1 opinia

Myślisz, że pierwszorzędna wentylacja domu to nieproste zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - monterzy wentylacji z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Joanna lehmann top bowling - Perfekcyjna Rekuperacja Międzychód

Perfekcyjna Rekuperacja Międzychód

Firma Joanna lehmann top bowling oferuje swoje usługi. Skupia się na Klientach z rejonu Międzychodu i z sąsiednich miast. Dłużej nie czekaj i poproś o ofertę - gwarancja zadowolenia!

ALEX - Pierwszorzędna Rekuperacja Międzychód

ALEX

Firma ALEX świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z Międzychodu i okolic. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

AIRCONSHOP - Staranna Wentylacja Domu w Międzychodzie

Staranna Wentylacja Domu w Międzychodzie

Jesteś zdania, że staranna wentylacja domu to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - profesjonaliści z tej firmy poradzą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Mają ofertę dla każdego.

Usługi elektryczne Jakub Kowala - Najlepsza Instalacja Wentylacji Międzychód

Najlepsza Instalacja Wentylacji Międzychód

Firma Usługi elektryczne Jakub Kowala świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Międzychód oraz przyległych powiatów. W przypadku gdy chcesz posiadać stały dopływ świeżego powietrza pomyśl o rekuperacji w domu. Ta firma bez problemu opowie o wszystkim na temat wymiany powietrza, w tym o zasadzie działania rekuperacji, rekuperacji z odzyskiem ciepła i wentylacji grawitacyjnej.

Climate Control - Doskonałej Jakości Wentylacja Domu Międzychód

Doskonałej Jakości Wentylacja Domu

W dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od wentylacji domu? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Climate Control. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

A.Z. Agora Kubisiak Grupa SBS Spółka Jawna - Wysokiej Jakości Wentylacja Mechaniczna Międzychód

Wysokiej Jakości Wentylacja Mechaniczna

Każdy, kto poszukuje wentylacji mechanicznej musi koniecznie zgłosić się do tego dostawcy i poznać ich świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. W przypadku gdy chciałbyś posiadać stały dopływ świeżego powietrza pomyśl o domu z rekuperacją. Ten fachowiec z łatwością opowie np. jak działa rekuperacja, o wentylacji grawitacyjnej i rekuperacji z odzyskiem ciepła.

Bogdan Morski remonty mieszkań i budowa łazienek - Doskonała Rekuperacja Międzychód

Doskonała Rekuperacja

Wysoko wykwalifikowani pracownicy firmy Bogdan Morski remonty mieszkań i budowa łazienek spełnią Państwa wymagania w temacie rekuperacji. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Usługi remontowe ibudowlane - Tania Wentylacja Mechaniczna Międzychód

Usługi remontowe ibudowlane

Jeszcze nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy wentylacji mechanicznej, pomimo że poszukujesz go od wielu dni? Usługi remontowe ibudowlane może ma szansę zakończyć Twój problem. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

BAZYL - Doskonały Serwis Wentylacji Międzychód

Doskonały Serwis Wentylacji

Starasz się odnaleźć wartego zaufania profesjonalistę z zakresu doskonałego serwisu wentylacji z Międzychodu do realizacji zaplanowanych działań? Firma BAZYL jest do Twojej dyspozycji. Nie trać czasu i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

30 Zleceń - Wentylacja i Rekuperacja Międzychód

Wykonanie rekuperacji, 64m², Konin

Jeśli rekuperacja na najwyższym poziomie to sfera działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Klient zgłosił "Wykonanie rekuperacji, 64m²". Tylko chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Konin

2022-05-31 do 2022-06-08

Dobre Rekuperatory Międzychód

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który zleca - "Potrzebne zamontowanie wentylacji, 51m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Borowy młyn

2022-06-22 do 2022-06-30

Wentylacja i rekuperacja - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 18 777 Specjalistów od Wentylacji i Rekuperacji najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Świetne Rekuperatory

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia wentylowanych pom...

 • Żychlin

2022-10-29 do 2022-11-06

Pierwszorzędna Wentylacja Międzychód

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszc...

 • Dębówko

2022-09-22 do 2022-09-30

Zlecę wykonanie rekuperacji, 51-100m², Pąchy

Dotarcie do opłacalnych rekuperatorów dla Klientów bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec daj Klientowi wskazówki i wybierz najlepsze rozwiązanie. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Pąchy

2022-11-12 do 2022-11-20

Bezkonkurencyjne Systemy Wentylacyjne Międzychód

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia wentylowanych pom...

 • Wronki

2022-09-13 do 2022-09-21

Zlecę wykonanie rekuperacji, 51-100m², Drezdenko

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszc...

 • Drezdenko

2022-11-22 do 2022-11-30

Wykonanie rekuperacji, 51-100m², Drezdenko

Zlecający poszukuje doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Wykonanie rekuperacji, 51-100m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Wybierz numer natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Drezdenko

2022-05-17 do 2022-05-25

Perfekcyjna Wentylacja

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszc...

 • Drezdenko

2022-10-16 do 2022-10-24

Szukam firmy do wentylacji, rekuperacji, 501m², Nowy Tomyśl

Jeśli rekuperacja w najlepszym wydaniu to sfera działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Zleceniodawca zgłosił "Szukam firmy do wentylacji, rekuperacji, 501m²". Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Nowy Tomyśl

2022-07-06 do 2022-07-14

Dobre Rekuperatory

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem...

 • Nowy Tomyśl

2022-10-01 do 2022-10-09

Profesjonalna Wentylacja

Jako specjalista działający w rejonie województwa i świadczący szerokie spektrum usług z zakresu profesjonalnej wentylacji zapoznaj się z potrzebami Klienta, który pisze zapytanie o treści "Wykonanie wentylacji, 51-100m²". Zaprezentuj ofertę temu Klientowi - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Nowy Tomyśl

2022-10-01 do 2022-10-09

Poszukiwana ekipa do wykonania rekuperacji, wentylacji, 101-150m², Nowy Tomyśl

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji, wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzc...

 • Nowy Tomyśl

2022-11-24 do 2022-12-02
dodano 8 dni temu

Zlecę wykonanie rekuperacji, wentylacji, 51-100m², Nowy Tomyśl

Jako ekspert od wentylacji, świadczący usługi dla Klientów z Nowego Tomyśla i przyległych miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zlecę wykonanie rekuperacji, wentylacji, 51-100m²". Jeśli chcesz otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się - warto.

 • Nowy Tomyśl

2022-10-26 do 2022-11-03

Wykonanie wentylacji, 100m², Wąsowo

Zleceniodawca szuka świetnej współpracy, pisząc - Wykonanie wentylacji, 100m². To zlecenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Wąsowo

2022-06-21 do 2022-06-29

Potrzebne zamontowanie rekuperacji, 70m², Szamotuły

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowany...

 • Szamotuły

2022-07-11 do 2022-07-19

Opłacalne Rekuperatory

Zlecający, który szuka rekuperatorów pisze - Poszukiwana ekipa do wykonania rekuperacji, 201-300m². Powinien on zapoznać się z Twoją ofertą jako dostawcy i zobaczyć Twoje dobre ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Szamotuły

2022-11-19 do 2022-11-27

Rekuperatory

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszc...

 • Kaźmierz

2022-06-26 do 2022-07-04

Profesjonalna Rekuperacja Międzychód

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako solidny partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy z Wielkopolskiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

 • Zbąszyń

2022-10-12 do 2022-10-20

Perfekcyjna Rekuperacja

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji, wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia we...

 • Zbąszyń

2022-11-03 do 2022-11-11

Zlecenie na prace związane z wentylacją, rekuperacją, do 50m², Zbąszyń

Jeśli chcesz znaleźć zlecenia jako dostawca bezkonkurencyjnych rekuperatorów, to z całą pewnością zapewnisz Zlecającemu najlepszy produkt. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Zbąszyń

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapotrzebowanie na montaż rekuperacji, 101-150m², Osiedle Poznańskie

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia wentylowanych pom...

 • Osiedle poznańskie

2022-09-27 do 2022-10-05

Perfekcyjna Rekuperacja

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia wentylowanych pom...

 • Kosieczyn

2022-09-05 do 2022-09-13

Zapytanie o wentylację, rekuperację, 105m², Ługi

Rodzaj usługi: przegląd i czyszczenie Usługa obejmuje zakup urządzenia: nie Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem do 2 lat Powierzchnia wentylowanych pomieszczeń: 10...

 • Ługi

2022-08-24 do 2022-08-24

Zamontowanie rekuperacji, 120m², Dobiegniew

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który pisze - "Zamontowanie rekuperacji, 120m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Dzięki temu, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Dobiegniew

2022-06-21 do 2022-06-21

Solidna Rekuperacja

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszc...

 • Janczewo

2022-07-06 do 2022-07-14

Solidna Rekuperacja

Rekuperacja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Bazując na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zlecenia o treści "Wykonanie rekuperacji, 15m²". Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Strzelce Krajeńskie

2022-06-07 do 2022-06-15

Dam zlecenie na wykonanie rekuperacji, wentylacji, do 50m², Strzelce Krajeńskie

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł systemów wentylacyjnych, pomimo że szuka od niezliczonych dni, napisał nam zlecenie o treści - Dam zlecenie na wykonanie rekuperacji, wentylacji, do 50m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Zlecającego. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Strzelce Krajeńskie

2022-08-15 do 2022-08-23

Perfekcyjna Wentylacja

Wentylacja nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zlecenia, które ma treść "Wykonanie wentylacji, 6m²". Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Tarnowo Podgórne

2022-11-05 do 2022-11-13

Poszukiwanie ekipy do wentylacji, rekuperacji, do 50m², Lusówko

Rodzaj usługi: Montaż klimatyzacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letni...

 • Lusówko

2022-11-25 do 2022-12-03
dodano 7 dni temu

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wentylacji i Rekuperacji

Najczęstsze pytania o wentylacji i rekuperacji

Co to takiego rekuperacja?

Rekuperacja to system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Instalacja rekuperacji świetnie się sprawdzi w mieszkaniach alergików i osób uczulonych na kurz i roztocza, ale nie tylko…

Jak działa rekuperacja:

 • Zmniejsza straty ciepła wywołane przez wentylację (wbudowane wymienniki ciepła odbierają wyższą temperaturę ze zużytego powietrza i podgrzewają nią powietrze nawiewane z zewnątrz).
 • Filtruje powietrze, dzięki czemu do mieszkania nie dostaje się smog.
 • Bogatsza wersja rekuperacji – z jonizatorami – ochrania mieszkańców nieruchomości przed wnikaniem zanieczyszczeń do ich organizmów.

Po co robi się rekuperację?

Po co robi się rekuperację? Przede wszystkim wykonuje się ją zamiast wentylacji grawitacyjnej. Obecnie stanowi ona niezbędny element każdego domu energooszczędnego czy pasywnego.

Jakie są zalety montażu rekuperatora:

 • dostęp do czystego powietrza, pozbawionego smogu i alergenów;
 • obniżenie zapotrzebowania energetycznego domu na energię pierwotną (EP), aż do 95 kWh/(m2*rok);
 • oszczędności wynikające z rezygnacji z budowy kominów do wentylacji grawitacyjnej, kratek/wentylatorków w łazience, a nawet nawiewników/rozszczelnień w oknach (można też postawić na stałe szklenia).

Czy rekuperacja jest zdrowa?

Wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna z rekuperacją jest korzystnym rozwiązaniem nie tylko dla Twojego portfela, ale także dla zdrowia.

Rekuperator odpowiada za usuwanie zużytego, nieświeżego i niezdrowego powietrza z zewnątrz, dając w zamian świeże, czyste powietrze. Poza tym wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła chroni też przed zanieczyszczeniami generowanymi w środku domu. Taki system wentylacyjny doceniają zwłaszcza astmatycy i alergicy.

Rekuperacja ma pozytywny wpływ na:

 • sen,
 • samopoczucie,
 • koncentrację,
 • dotlenienie organizmu,
 • komfort cieplny (stabilna temperatura),
 • brak problemów z wilgotnością.

Ile kosztuje montaż rekuperacji?

Ile kosztuje montaż rekuperacji? Poznaj składowe ceny kompleksowego wykonania rekuperacji:

 • projekt rekuperacji 200 - 600 zł;
 • montaż rekuperacji 16 000 - 34 000 zł;
 • zakup rekuperatora 8000 - 24 000 zł;
 • zakup elementów systemu wentylacyjnego;
 • koszty eksploatacyjne (koszt zużycia energii elektrycznej 200 - 350 zł);
 • wymiana filtrów co około 3 miesiące (150 - 250 zł w skali roku);
 • coroczny serwis rekuperacji 200 - 450 zł.

Ostateczny koszt wykonania rekuperacji zależy od:

 • powierzchni budynku;
 • układu i liczby pomieszczeń;
 • długości instalacji;
 • rodzaju i parametrów technicznych rekuperatora (w tym mocy centrali wentylacyjnej);
 • standardu instalacji (czy zastosowano jakieś ekstra dodatki).

Koszty kompleksowego montażu rekuperacji są dość wysokie, jednak możesz je obniżyć, korzystając z programu "Czyste Powietrze" oraz wprowadzając pewne zmiany już na etapie projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wentylacji i Rekuperacji
Udostępnij znajomemu