Wentylacja i rekuperacja w Bielsku-Białej

Porównaj oferty od Specjalistów od Wentylacji i Rekuperacji z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 136 220 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
551 423 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wentylacja i rekuperacja Bielsko-Biała - ranking najlepszych firm

Wentylacja i rekuperacja Bielsko-Biała

Świetny System Rekuperacji w Bielsku-Białej

153 opinie

W dalszym ciągu nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy systemu rekuperacji, pomimo że szukasz go od sam nie wiesz jak dawna? ART FIRE Nowicki kominki Sp. z o.o. może być Twoim rozwiązaniem. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

ECOFAN instal - Ceniona Wentylacja Mechaniczna Bielsko-Biała

ECOFAN instal

112 opinii

Zakup cenionej wentylacji mechanicznej bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z ECOFAN instal pomogą Ci i wybiorą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Zatelefonuj i otrzymaj wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

BTInstal Tomasz Orłowski - Najlepszy Serwis Wentylacji Bielsko-Biała

BTInstal Tomasz Orłowski

32 opinie

Wybierz tych specjalistów jeśli poszukujesz doświadczonych ludzi do najlepszego serwisu wentylacji w miejscowości Bielsko-Biała lub okolicy. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

Aero Andrzej Truszkowski - Opłacalny System Rekuperacji Bielsko-Biała

Aero Andrzej Truszkowski

10 opinii

System rekuperacji z transportem pod drzwi to typowa metoda pracy Aero Andrzej Truszkowski, dzięki której będziesz stuprocentowo usatysfakcjonowany. W przypadku gdy chcesz posiadać czyste powietrze pomyśl o rekuperacji w domu. Ten fachowiec bez trudu opowie np. o wszystkim na temat wymiany powietrza, w tym o zasadzie działania rekuperacji, rekuperacji z odzyskiem ciepła i wentylacji grawitacyjnej.

ekorekuperacja - Wysokiej Klasy Serwis Wentylacji Bielsko-Biała

ekorekuperacja

7 opinii

Serwis wentylacji to specjalność tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w tym fachu. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Eco - Klima Went - Ceniony System Rekuperacji Bielsko-Biała

Eco - Klima Went

12 opinii

Chcąc dotrzeć do cenionego systemu rekuperacji spotkasz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Eco - Klima Went przebije je wszystkie. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

GoodLiveSolutions - Dobry System Rekuperacji Bielsko-Biała

GoodLiveSolutions

4 opinie

Wentylacja mechaniczna z przewozem pod Twoje drzwi to zwyczajna usługa GoodLiveSolutions, dzięki której będziesz na 100% kontent. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

F. H. U. Perfekt Jarosław Nicewicz - Wykwalifikowani Monterzy Wentylacji Bielsko-Biała

F. H. U. Perfekt Jarosław Nicewicz

4 opinie

Ten wykwalifikowany monter wentylacji pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą przygotowanym do pracy - F. H. U. Perfekt Jarosław Nicewicz to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

LAKI-LUK Klimatyzacja Wentylacja Rekuperacja - Pierwszorzędna Rekuperacja Bielsko-Biała

Pierwszorzędna Rekuperacja Bielsko-Biała

4 opinie

Rekuperacja nie ma dla LAKI-LUK Klimatyzacja Wentylacja Rekuperacja żadnych tajemnic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi w zakresie montażu wentylacji. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Optivent - Tanie Rekuperatory Bielsko-Biała

Optivent

4 opinie

Optivent z miejscowości Bielsko-Biała specjalizuje się w dostarczaniu tanich rekuperatorów w korzystnej cenie każdemu Klientowi, zapewniając przy tym dogodne formy realizacji płatności. Jeśli chciałbyś mieć stały dopływ świeżego powietrza pomyśl o rekuperacji w domu. Ten fachowiec bez problemu opowie o wszystkim na temat wymiany powietrza, w tym o zasadzie działania rekuperacji, rekuperacji z odzyskiem ciepła i wentylacji grawitacyjnej.

25 Zleceń - Wentylacja i Rekuperacja Bielsko-biała

Solidna Rekuperacja Bielsko-Biała

Starasz się odnaleźć Klienta jako warty uwagi specjalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Bielska-Białej. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Złóż wyjątkową ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Bielsko-Biała

2022-11-30 do 2022-12-08
dodano wczoraj o 14:19

Markowe Rekuperatory Bielsko-Biała

Rodzaj usługi: sprawdzenie wentylacji i naprawa Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budy...

 • Bielsko-Biała

2022-11-30 do 2022-12-08
dodano wczoraj o 12:52

Wentylacja i rekuperacja - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 18 777 Specjalistów od Wentylacji i Rekuperacji najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Solidna Rekuperacja

Rekuperacja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Bazując na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zlecenia o treści "Zamontowanie rekuperacji, 98m²". Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Bielsko-Biała

2022-11-28 do 2022-12-06
dodano 3 dni temu

Wykonanie rekuperacji, 101-150m², Bielsko-Biała

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-let...

 • Bielsko-Biała

2022-11-21 do 2022-11-29

Systemy Wentylacyjne Bielsko-Biała

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-let...

 • Bielsko-Biała

2022-11-21 do 2022-11-29

Potrzebne zamontowanie wentylacji, 101-150m², Bielsko-Biała

Rodzaj usługi: wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: Piwnice kamienicy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letn...

 • Bielsko-Biała

2022-11-13 do 2022-11-21

Zapotrzebowanie na montaż wentylacji, 900m², Bielsko-Biała

Rodzaj usługi: wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: wielorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia wentylowanych pomieszc...

 • Bielsko-Biała

2022-10-21 do 2022-10-29

Szukam firmy do wentylacji, rekuperacji, 2000m², Bielsko-Biała

Udowodnij Zlecającemu, że lepszej oferty systemów wentylacyjnych nie znajdzie na terenie Bielska-Białej, więc jeżeli szuka rewelacyjnych systemów wentylacyjnych to bez wahania powinien sprawdzić Twoją Firmę. Zaproponuj termin!

 • Bielsko-Biała

2022-10-19 do 2022-10-27

Doskonałe Rekuperatory

Rodzaj usługi: Zrobienie wentylacji z przedpokoju kuchni, wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dot...

 • Bielsko-Biała

2022-10-18 do 2022-10-26

Poszukiwanie ekipy do wentylacji, rekuperacji, 3m², Bielsko-Biała

Jako ekspert z branży, najlepszy w swoim fachu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od wentylacji. Ten Zleceniodawca przesłał zlecenie o treści - Poszukiwanie ekipy do wentylacji, rekuperacji, 3m². Więcej informacji prześlij po kontakcie.

 • Bielsko-Biała

2022-10-18 do 2022-10-18

Rekuperatory

Rodzaj usługi: wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub ...

 • Bielsko-Biała

2022-10-17 do 2022-10-18

Solidna Wentylacja Bielsko-Biała

Jako wysoko wykwalifikowani specjaliści jesteście w stanie spełnić wymagania z zakresu wentylacji. Ogłoszenie ma treść "Dam zlecenie na wykonanie wentylacji, 51-100m²". Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Bielsko-Biała

2022-10-12 do 2022-10-20

Potrzebne zamontowanie wentylacji, 401-500m², Bielsko-Biała

Zleceniodawcy nagminnie mają trudności w odnalezieniu się w zawiłościach ofert na rekuperatory. Jako specjalista, zaproponuj najbardziej korzystne rozwiązanie temu Zlecającemu zapytanie o treści - Potrzebne zamontowanie wentylacji, 401-500m². Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Bielsko-Biała

2022-10-04 do 2022-10-12

Rekuperacja

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: nie Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszc...

 • Bielsko-Biała

2022-10-04 do 2022-10-12

Rewelacyjne Systemy Wentylacyjne

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszc...

 • Bielsko-Biała

2022-08-31 do 2022-09-08

Dobre Rekuperatory

Rodzaj usługi: konsultacje/projekt Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letni...

 • Bielsko-Biała

2022-08-28 do 2022-09-05

Dam zlecenie na wykonanie wentylacji, 51-100m², Bielsko-Biała

Rodzaj usługi: wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia wentylowanych pomieszczeń...

 • Bielsko-Biała

2022-08-27 do 2022-09-04

Zapytanie o wentylację, rekuperację, 201-300m², Bielsko-Biała

Jako fachowiec działający na obszarze miejscowości Bielsko-Biała i oferujący różnorodne usługi z zakresu solidnej rekuperacji poznaj potrzeby zleceniodawcy, który pisze zapytanie o treści "Zapytanie o wentylację, rekuperację, 201-300m²". Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Bielsko-Biała

2022-08-20 do 2022-08-28

Potrzebne zamontowanie wentylacji, 401-500m², Bielsko-Biała

Jeżeli szukasz zlecenia jako producent markowych rekuperatorów, to z całą pewnością przedstawisz najlepsze opcje dla tego Klienta. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Bielsko-Biała

2022-08-10 do 2022-08-18

Rekuperacja

Rodzaj usługi: wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letn...

 • Bielsko-Biała

2022-07-20 do 2022-07-28

Wykonanie wentylacji, do 50m², Bielsko-Biała

Rodzaj usługi: wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszcz...

 • Bielsko-Biała

2022-07-03 do 2022-07-11

Potrzebne zamontowanie rekuperacji, 201-300m², Bielsko-Biała

Jako ekspert od wentylacji, świadczący usługi dla Klientów z Bielska-Białej i przyległych miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Potrzebne zamontowanie rekuperacji, 201-300m²". Jeśli chcesz otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się - warto.

 • Bielsko-Biała

2022-06-28 do 2022-07-06

Poszukiwana ekipa do wykonania wentylacji, 51-100m², Bielsko-Biała

Wentylacja to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako jeden z najlepszych w tej dziedzinie. Dokładne informacje prześlij po kontakcie.

 • Bielsko-Biała

2022-06-27 do 2022-07-05

Zlecę wykonanie rekuperacji, 201-300m², Bielsko-Biała

Zlecający, który szuka rekuperatorów pisze - Zlecę wykonanie rekuperacji, 201-300m². Powinien on już teraz dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Umów się na rozmowę już teraz.

 • Bielsko-Biała

2022-05-24 do 2022-06-01

Poszukiwana ekipa do wykonania rekuperacji, 151-200m², Bielsko-Biała

Ten Zleceniodawca szuka rewelacyjnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Poszukiwana ekipa do wykonania rekuperacji, 151-200m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Bielsko-Biała

2022-05-23 do 2022-05-31

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wentylacji i Rekuperacji

Najczęstsze pytania o wentylacji i rekuperacji

Co to takiego rekuperacja?

Rekuperacja to system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Instalacja rekuperacji świetnie się sprawdzi w mieszkaniach alergików i osób uczulonych na kurz i roztocza, ale nie tylko…

Jak działa rekuperacja:

 • Zmniejsza straty ciepła wywołane przez wentylację (wbudowane wymienniki ciepła odbierają wyższą temperaturę ze zużytego powietrza i podgrzewają nią powietrze nawiewane z zewnątrz).
 • Filtruje powietrze, dzięki czemu do mieszkania nie dostaje się smog.
 • Bogatsza wersja rekuperacji – z jonizatorami – ochrania mieszkańców nieruchomości przed wnikaniem zanieczyszczeń do ich organizmów.

Po co robi się rekuperację?

Po co robi się rekuperację? Przede wszystkim wykonuje się ją zamiast wentylacji grawitacyjnej. Obecnie stanowi ona niezbędny element każdego domu energooszczędnego czy pasywnego.

Jakie są zalety montażu rekuperatora:

 • dostęp do czystego powietrza, pozbawionego smogu i alergenów;
 • obniżenie zapotrzebowania energetycznego domu na energię pierwotną (EP), aż do 95 kWh/(m2*rok);
 • oszczędności wynikające z rezygnacji z budowy kominów do wentylacji grawitacyjnej, kratek/wentylatorków w łazience, a nawet nawiewników/rozszczelnień w oknach (można też postawić na stałe szklenia).

Czy rekuperacja jest zdrowa?

Wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna z rekuperacją jest korzystnym rozwiązaniem nie tylko dla Twojego portfela, ale także dla zdrowia.

Rekuperator odpowiada za usuwanie zużytego, nieświeżego i niezdrowego powietrza z zewnątrz, dając w zamian świeże, czyste powietrze. Poza tym wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła chroni też przed zanieczyszczeniami generowanymi w środku domu. Taki system wentylacyjny doceniają zwłaszcza astmatycy i alergicy.

Rekuperacja ma pozytywny wpływ na:

 • sen,
 • samopoczucie,
 • koncentrację,
 • dotlenienie organizmu,
 • komfort cieplny (stabilna temperatura),
 • brak problemów z wilgotnością.

Ile kosztuje montaż rekuperacji?

Ile kosztuje montaż rekuperacji? Poznaj składowe ceny kompleksowego wykonania rekuperacji:

 • projekt rekuperacji 200 - 600 zł;
 • montaż rekuperacji 16 000 - 34 000 zł;
 • zakup rekuperatora 8000 - 24 000 zł;
 • zakup elementów systemu wentylacyjnego;
 • koszty eksploatacyjne (koszt zużycia energii elektrycznej 200 - 350 zł);
 • wymiana filtrów co około 3 miesiące (150 - 250 zł w skali roku);
 • coroczny serwis rekuperacji 200 - 450 zł.

Ostateczny koszt wykonania rekuperacji zależy od:

 • powierzchni budynku;
 • układu i liczby pomieszczeń;
 • długości instalacji;
 • rodzaju i parametrów technicznych rekuperatora (w tym mocy centrali wentylacyjnej);
 • standardu instalacji (czy zastosowano jakieś ekstra dodatki).

Koszty kompleksowego montażu rekuperacji są dość wysokie, jednak możesz je obniżyć, korzystając z programu "Czyste Powietrze" oraz wprowadzając pewne zmiany już na etapie projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wentylacji i Rekuperacji
Udostępnij znajomemu