Konstrukcje stalowe z Włocławka

Porównaj oferty od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 391 784 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 283 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Branża budowlana rozwija się w szybkim tempie, oferując zupełnie nowe, lepsze możliwości. Konstrukcje stalowe - jak sama nazwa mówi - to elementy budynków, które wykonane są ze stali. Wyróżnia się kilka podstawowych rodzajów konstrukcji stalowych. Są to konstrukcje: powierzchowne, prętowo–ciągowe oraz prętowe. W pierwszym rodzaju największy nacisk kładzie się na powierzchni, która jest elementem nośnym. Konstrukcje prętowo-ciągowe najczęściej wykorzystywane są do tworzenia wielkogabarytowych instalacji, takich jak mosty. Najpopularniejszą konstrukcją stalową, którą wykorzystuje się najczęściej do montażu m.in. hal i magazynów, to system prętowy.

Konstrukcje stalowe cieszą się rosnącą popularnością wśród inwestorów. Chociażby z tego względu, że zapewniają ogromną wszechstronność wykonania, a także możliwością postawienia przez przedsiębiorcę stałej konstrukcji lub, jeżeli zachodzi taka potrzeba – tymczasowej. Bez problemu można zamówić konstrukcje stalowe, które zadowolą każdego inwestora – wiaty, hale ze stali z pewnością spełnią swoją rolę, a wybór instalacji jest bardzo duży. Postawienie konstrukcji stalowej nie będzie stanowić problemu. Do wyznaczonego miejsca dostarczone są poszczególne elementy, które łączone są w jedną całość wedle projektu. Robi się to tak, aby cała konstrukcja była stabilna – zabezpieczając je solidnie w ziemi. Obiekty są trwałe na niekorzystne warunki pogodowe. Wykorzystanie elementów z demontażu poprzedniego budynku konstrukcji stalowej jest jak najbardziej możliwe – cena nowo postawionego obiektu jest odpowiednio niższa.

Najważniejszym kryterium przy wycenie montażu nowej konstrukcji stalowej jest przeznaczony budżet. Warto wówczas poprosić wykonawcę o wycenę stawianego obiektu. Inną cenę będą miały konstrukcje stalowe z demontażu, a inną te, które będą powstawać od zera. Oferty wykonawców oferujących usługę są zależne m.in. od miejscowości; finalny koszt postawienia konstrukcji stalowejWarszawie będzie znacznie się różnić od identycznej usługi wykonanej w Szczecinie, czy na Śląsku, choćby w Katowicach. Należy wspomnieć, że cena projektu może się znacząco różnić z różnych względów – od poziomu skomplikowania projektu po zastosowany rodzaj konstrukcji.

W tym celu warto wykorzystać portale ogłoszeniowe, na których umieszczone są oferty poszczególnych wykonawców. Należy też sprawdzić opinie umieszczone przez innych klientów, które pozwolą nam na mądrą alokację funduszy – powinniśmy być pewni oferowanej usługi, która będzie rzetelna oraz skrojona pod nasz budżet.

Ranking najlepszych specjalistów od wykonania konstrukcji we Włocławku

Konstrukcje stalowe Włocławek

Markowe Konstrukcje Stalowe Włocławek

11 opinii

Planujesz zakup konstrukcji stalowych i nie wybrałeś jeszcze odpowiedniego dostawcy? Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

ZEC WARMEX SP.Z O.O. - Dobre Konstrukcje Stalowe Włocławek

ZEC WARMEX SP.Z O.O.

1 opinia

Nadal nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy konstrukcji stalowych, pomimo że próbujesz znaleźć go od dawna? ZEC WARMEX SP.Z O.O. może być Twoim rozwiązaniem. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

ZPHU MARKS - Odpowiednie Konstrukcje Stalowe Włocławek

Odpowiednie Konstrukcje Stalowe Włocławek

1 opinia

Gdy szukasz najlepszej oferty konstrukcji stalowych w rejonie Włocławka, zatrudnij fachowców w branży. ZPHU MARKS wykorzysta swoje kompetencje i przedstawi Ci świetną propozycję. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

Mag Met - Fantastyczny Montaż Konstrukcji Stalowych Włocławek

Fantastyczny Montaż Konstrukcji Stalowych

Kusząca cena i solidna realizacja powierzonych zadań to główne zalety firmy Mag Met, której specjalnością jest montaż konstrukcji stalowych. Nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Grupa B-Borys Celmer - Rewelacyjne Konstrukcje Stalowe Włocławek

Grupa B-Borys Celmer

Znalezienie rewelacyjnych konstrukcji stalowych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Grupa B-Borys Celmer poradzą Ci i wybiorą uszyte na miarę rozwiązanie. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi.

TECH-MONT Przemysław Rosiński - Bezkonkurencyjne Konstrukcje Stalowe Włocławek

TECH-MONT Przemysław Rosiński

Kiedy poszukujesz bezkonkurencyjnej oferty konstrukcji stalowych w okolicy Włocławka, zatrudnij ekspertów w branży. TECH-MONT Przemysław Rosiński wykorzysta swoje kompetencje i zaproponuje Ci niezłą propozycję. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Remontowe "RemWil" Sp. z o.o. - Świetne Konstrukcje Inżynierskie Włocławek

Świetne Konstrukcje Inżynierskie

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie konstrukcji inżynierskich i zatrudnij Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Remontowe RemWil Sp. z o.o.. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

ZOH - Porządne Hale Magazynowe we Włocławku

Porządne Hale Magazynowe we Włocławku

Zaufaj specjalistom w dziedzinie hal magazynowych i zatrudnij ZOH. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Mak-Bud - Świetne Hale Magazynowe Włocławek

Mak-Bud

Firma Mak-Bud oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Koncentruje się na Klientach z rejonu Włocławka oraz przyległych powiatów. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Firma Usługowo-Montażowa - Wysokiej Klasy Konstrukcje Stalowe Włocławek

Firma Usługowo-Montażowa

Firma Firma Usługowo-Montażowa oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Włocławka i okolic. Żeby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

Najnowsze z 27 zleceń na wykonanie konstrukcji we Włocławku

Tani Montaż Konstrukcji Stalowych Włocławek

Udowodnij Klientowi, że takiej propozycji montażu konstrukcji stalowych prędko nie znajdzie na terenie Włocławka, więc jeżeli szuka taniego montażu konstrukcji stalowych to bez wahania powinien sprawdzić Twoją Firmę. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

 • Włocławek

2022-12-12 do 2022-12-20

Zapytanie o montaż konstrukcji, 4500m², Włocławek

Rodzaj konstrukcji: Park Handlowy i Lidl Powierzchnia konstrukcji: 4500m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: generalnego wykonawcy ...

 • Włocławek

2022-10-10 do 2022-10-18

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 501-1000 m², Włocławek

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Termin sko...

 • Włocławek

2022-09-17 do 2022-09-25

Fantastyczne Wykonanie Konstrukcji Stalowej Włocławek

Rodzaj konstrukcji: stelaż pod budynek lub maszynę Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: do ustalenia...

 • Lubanie

2022-10-20 do 2022-10-28

Doskonałe Konstrukcje Inżynierskie Włocławek

Rodzaj konstrukcji: Warsztat samochodowy Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: osoby prywatnej...

 • Głogowo

2022-12-14 do 2022-12-22

Świetne Konstrukcje Stalowe Włocławek

Przygotowanie konstrukcji stalowych z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na montaż namiotu, 700m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Skotniki

2022-08-30 do 2022-09-07

Zapotrzebowanie na montaż hali produkcyjnej, 301-500m², Płock

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy Informacje do...

 • Płock

2022-07-29 do 2022-08-06

Znakomity Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: osoby prywatne...

 • Płock

2023-01-23 do 2023-01-31
dodano 4 dni temu

Zlecę montaż konstrukcji, do 100m², Płock

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj konstrukcji: Wiata Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zlecenioda...

 • Płock

2022-08-23 do 2022-08-31

Zapytanie o montaż stelażu, 1m², Kutno

Rodzaj konstrukcji: stelaż pod budynek lub maszynę Powierzchnia konstrukcji: 1m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: generalnego wyko...

 • Kutno

2022-09-29 do 2022-10-07

Doskonałej Jakości Konstrukcje Stalowe

W dalszym ciągu możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od konstrukcji stalowych. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Nie czekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Toruń

2022-09-02 do 2022-09-10

Zapytanie o wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 5m², Toruń

Rodzaj konstrukcji: rama stalowa pod montaż drewnianych paneli - przegroda ogrodowa Powierzchnia konstrukcji: 5m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Mate...

 • Toruń

2022-10-14 do 2022-10-22

Znakomity Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Zl...

 • Osiek nad Wisłą

2022-08-11 do 2022-08-19

Najlepsze Konstrukcje Inżynierskie

Zrealizowanie konstrukcji inżynierskich z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zapytanie o montaż hali magazynowej, 501-1000 m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Inowrocław

2022-12-30 do 2023-01-04

Pierwszorzędne Konstrukcje Inżynierskie

Rodzaj konstrukcji: budynek pod obiekt handlowy Powierzchnia konstrukcji: 2000m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecen...

 • Inowrocław

2022-10-21 do 2022-10-29

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, do 100m², Inowrocław

Ten Klient nadal poszukuje specjalisty od konstrukcji inżynierskich. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecenie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, do 100m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Inowrocław

2022-12-06 do 2022-12-14

Zlecę montaż hali magazynowej, 1200m², Inowrocław

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 1200m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy Informacje dodatk...

 • Inowrocław

2022-12-30 do 2023-01-04

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż stelażu, do 100m², Koło

Rodzaj konstrukcji: stelaż pod budynek lub maszynę Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Z...

 • Koło

2022-07-27 do 2022-08-04

Pierwszorzędne Konstrukcje Inżynierskie

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na wykonanie konstrukcji stalowej, 501-1000 m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie konstrukcji inżynierskich daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Konin

2022-12-08 do 2022-12-16

Korzystny Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy Termin sko...

 • Konin

2022-09-05 do 2022-09-13

Zapytanie o wykonanie konstrukcji stalowej, 830m², Zławieś Wielka

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 830m² Zakres prac: Wykonanie i montaż konstrukcji wraz z obudową z płyt warstwowych Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: do ustalenia Zle...

 • Zławieś Wielka

2022-08-31 do 2022-09-08

Dam zlecenie na montaż hali z biurem, 3000m², Żuromin

Ten Klient jeszcze szuka specjalisty od konstrukcji stalowych. Napisał zlecenie o treści - Dam zlecenie na montaż hali z biurem, 3000m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Już teraz określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Żuromin

2023-01-16 do 2023-01-24

Zlecę montaż hali z biurem, 3000m², Żuromin

Ten Klient uważa, że profesjonalne konstrukcje inżynierskie to skomplikowany temat. Napisał zlecenie o treści "Zlecę montaż hali z biurem, 3000m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Żuromin

2023-01-18 do 2023-01-26

Doskonałe Konstrukcje Stalowe

Zakres zlecenia: - montaż stalowej podkonstrukcji pod attykę - ok. 3200kg, - montaż blachy na powyższej podkonstrukcji - 1300m2. Oferty: bez materiału Terminy: - montaż podkonstrukcji - od 8.11.2022r., - montaż blachy ...

 • Osówka

2022-11-03 do 2022-11-11

Najlepsze Konstrukcje Stalowe

Rodzaj konstrukcji: dach Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: generalnego wy...

 • Łowicz

2022-10-12 do 2022-10-20

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 4000m², Młodzieszyn

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 4000m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: gener...

 • Młodzieszyn

2023-01-16 do 2023-01-24

Szukam firmy na montaż hali magazynowej, 4000m², Młodzieszyn

Udowodnij Zleceniodawcy, że takiej oferty montażu konstrukcji stalowych szybko nie znajdzie na terenie Mazowieckiego, więc jeśli szuka pierwszorzędnego montażu konstrukcji stalowych to bez zbędnej zwłoki powinien wybrać Twoją Firmę. Szczegółową wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Młodzieszyn

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano wczoraj o 09:16

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Konstrukcji Stalowych

Najczęstsze pytania o konstrukcjach stalowych

Jak wybrać firmę do wykonania konstrukcji stalowych?

Zlecenie wykonania konstrukcji stalowej warto powierzyć firmie, która:

 • posiada bogate doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji stalowych, a tym samym bogate portfolio;
 • jest w stałym kontakcie z klientem, potrafi doradzić i znaleźć optymalne rozwiązanie;
 • ma dobrą pozycję i opinię na rynku;
 • posiada śrutownię i lakiernię;
 • jest w stanie zapewnić transport, sprzęt budowany i zaplecze technologiczne;
 • oferuje kompleksową usługę - wykonanie i montaż hali stalowej, hali magazynowej lub innej konstrukcji stalowej.

Jakie są rodzaje konstrukcji stalowych?

Podział konstrukcji stalowych obejmuje:

 1. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowe, płaskie i przestrzenne - wykorzystywane w budynkach żelbetowych i instalacjach przemysłowych (w elementach w formie kratowej lub pełnościennej).
 2. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowo-ciągowe - znaleźć je można w projektach wielkogabarytowych, dachach o dużych rozpiętościach i mostach wiszących.

Konstrukcje stalowe powierzchniowe - stosowane w zbiornikach, w których elementem nośnym jest jego powierzchnia.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych