Konstrukcje stalowe z Lwówka Śląskiego

Porównaj oferty od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 397 118 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 548 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Branża budowlana rozwija się w szybkim tempie, oferując zupełnie nowe, lepsze możliwości. Konstrukcje stalowe - jak sama nazwa mówi - to elementy budynków, które wykonane są ze stali. Wyróżnia się kilka podstawowych rodzajów konstrukcji stalowych. Są to konstrukcje: powierzchowne, prętowo–ciągowe oraz prętowe. W pierwszym rodzaju największy nacisk kładzie się na powierzchni, która jest elementem nośnym. Konstrukcje prętowo-ciągowe najczęściej wykorzystywane są do tworzenia wielkogabarytowych instalacji, takich jak mosty. Najpopularniejszą konstrukcją stalową, którą wykorzystuje się najczęściej do montażu m.in. hal i magazynów, to system prętowy.

Konstrukcje stalowe cieszą się rosnącą popularnością wśród inwestorów. Chociażby z tego względu, że zapewniają ogromną wszechstronność wykonania, a także możliwością postawienia przez przedsiębiorcę stałej konstrukcji lub, jeżeli zachodzi taka potrzeba – tymczasowej. Bez problemu można zamówić konstrukcje stalowe, które zadowolą każdego inwestora – wiaty, hale ze stali z pewnością spełnią swoją rolę, a wybór instalacji jest bardzo duży. Postawienie konstrukcji stalowej nie będzie stanowić problemu. Do wyznaczonego miejsca dostarczone są poszczególne elementy, które łączone są w jedną całość wedle projektu. Robi się to tak, aby cała konstrukcja była stabilna – zabezpieczając je solidnie w ziemi. Obiekty są trwałe na niekorzystne warunki pogodowe. Wykorzystanie elementów z demontażu poprzedniego budynku konstrukcji stalowej jest jak najbardziej możliwe – cena nowo postawionego obiektu jest odpowiednio niższa.

Najważniejszym kryterium przy wycenie montażu nowej konstrukcji stalowej jest przeznaczony budżet. Warto wówczas poprosić wykonawcę o wycenę stawianego obiektu. Inną cenę będą miały konstrukcje stalowe z demontażu, a inną te, które będą powstawać od zera. Oferty wykonawców oferujących usługę są zależne m.in. od miejscowości; finalny koszt postawienia konstrukcji stalowejWarszawie będzie znacznie się różnić od identycznej usługi wykonanej w Szczecinie, czy na Śląsku, choćby w Katowicach. Należy wspomnieć, że cena projektu może się znacząco różnić z różnych względów – od poziomu skomplikowania projektu po zastosowany rodzaj konstrukcji.

W tym celu warto wykorzystać portale ogłoszeniowe, na których umieszczone są oferty poszczególnych wykonawców. Należy też sprawdzić opinie umieszczone przez innych klientów, które pozwolą nam na mądrą alokację funduszy – powinniśmy być pewni oferowanej usługi, która będzie rzetelna oraz skrojona pod nasz budżet.

Ranking najlepszych specjalistów od wykonania konstrukcji w Lwówku Śląskim

Konstrukcje stalowe Lwówek Śląski

Profesjonalne Hale Magazynowe Lwówek Śląski

2 opinie

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie hal magazynowych i zatrudnij KONSTRUKCJE BETONOWE. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa "Wektor" - Staranne Hale Magazynowe Lwówek Śląski

Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa "Wektor"

1 opinia

Nadal szukasz dobrej firmy od hal magazynowych? Wykorzystaj doświadczenie Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Wektor. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

"BUD-STAL-TEST -II" BARBARA BOSSOWSKA-ZDZIECH - Wysokiej Klasy Konstrukcje Stalowe Lwówek Śląski

Wysokiej Klasy Konstrukcje Stalowe Lwówek Śląski

Kiedy szukasz najlepszej oferty konstrukcji stalowych w rejonie Lwówka Śląskiego, zatrudnij ekspertów w branży. BUD-STAL-TEST -II BARBARA BOSSOWSKA-ZDZIECH wykorzysta kompetencje swoich pracowników i przedstawi Ci niezłą propozycję. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Usługi Geodezyjne GEOMATICS inż. Mateusz Żelazny - Pierwszorzędne Konstrukcje Inżynierskie Lwówek Śląski

Usługi Geodezyjne GEOMATICS inż. Mateusz Żelazny

Szukasz dobrej firmy od konstrukcji inżynierskich? Wykorzystaj doświadczenie Usługi Geodezyjne GEOMATICS inż. Mateusz Żelazny. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

FPUH Wektor Beata Wasilewska - Najlepszy Montaż Konstrukcji Stalowych Lwówek Śląski

FPUH Wektor Beata Wasilewska

Starasz się odnaleźć godnego uwagi profesjonalistę z zakresu najlepszego montażu konstrukcji stalowych do realizacji zaplanowanych działań? Firma FPUH Wektor Beata Wasilewska jest do Twojej dyspozycji. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

Daniel Fecko - Solidny Montaż Konstrukcji Stalowych w Lwówku Śląskim

Solidny Montaż Konstrukcji Stalowych w Lwówku Śląskim

Zatrudnij firmę Daniel Fecko jeśli potrzebujesz odpowiednich ludzi do solidnego montażu konstrukcji stalowych na terenie Lwówka Śląskiego. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

Filip Szostak - Solidne Konstrukcje Inżynierskie Lwówek Śląski

Filip Szostak

Jeżeli szukasz świetnej jakości wykonywanych usług to eksperci z Filip Szostak są dla Ciebie stworzeni. Ustal pasujący termin już teraz!

Najnowsze z 29 zleceń na wykonanie konstrukcji w Lwówku Śląskim

Zapotrzebowanie na montaż konstrukcji, 27m², Jeżów Sudecki

W dalszym ciągu jesteś w stanie odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako profesjonalista od konstrukcji stalowych. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Jeżów Sudecki

2022-10-25 do 2022-11-02

Najlepsze Wykonanie Konstrukcji Stalowej Lwówek Śląski

Klient wprowadził zapytanie "Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż dachu, 201-300m²". Przyjmij usługę najlepszego wykonania konstrukcji stalowej jako fachowiec w tej branży. Zadeklaruj gotowość do realizacji działalności z Dolnośląskiego i sąsiednich miast. Skontaktuj się z nimi już teraz i prześlij ofertę.

 • Nowogrodziec

2022-09-07 do 2022-09-15

Zapytanie o wykonanie projektu i montaż stelażu, do 100m², Jelenia Góra

Ten Klient w dalszym ciągu poszukuje profesjonalistów od konstrukcji inżynierskich. Napisał zlecenie o treści - Zapytanie o wykonanie projektu i montaż stelażu, do 100m², chcąc doświadczonych specjalistów. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Jelenia Góra

2023-01-13 do 2023-01-21

Znakomity Montaż Konstrukcji Stalowych Lwówek Śląski

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy Informacj...

 • Bolesławiec

2022-10-04 do 2022-10-12

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, do 100m², Złotoryja

Rodzaj konstrukcji: Klapy stalowe, parasole wychwytowe Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawc...

 • Złotoryja

2023-01-05 do 2023-01-13

Wyjątkowe Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Klient wprowadził zapytanie "Zapotrzebowanie na montaż hali produkcyjnej, 501-1000 m²". Przyjmij zadanie wyjątkowego wykonania konstrukcji stalowej jako ekspert w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do podjęcia prac z okolic Dolnośląskiego i okolicznych powiatów. Szczegółową wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Osła

2022-11-15 do 2022-11-23

Montaż Konstrukcji Stalowych

Zdecydowanie o wyborze montażu konstrukcji stalowych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec daj wskazówki i wybierz najlepsze rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zlecenie na wykonanie projektu i montaż dachu, do 100m². Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Zgorzelec

2022-08-31 do 2022-09-08

Idealny Montaż Konstrukcji Stalowych

Doprowadź do tego, że montaż konstrukcji stalowych nie będzie dla Zleceniodawcy kłopotem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony doradca z branży montażu konstrukcji stalowych stwórz skrojoną na miarę ofertę pod ogłoszenie - Zlecę wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 150m². Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Jawor

2023-01-05 do 2023-01-13

Wykonanie konstrukcji stalowej, ok. 20t, Legnica

Zakres zlecenia: wykonanie konstrukcji stalowej uzupełniającej na remontowanym obiekcie Ilość: ok. 20t Termin rozpoczęcia: możliwy od zaraz...

 • Legnica

2022-07-15 do 2022-07-23

Zlecę montaż konstrukcji, do 100m², Legnica

Rodzaj konstrukcji: kraty Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca zapewnia materiał Zlecenie od: gene...

 • Legnica

2022-11-08 do 2022-11-16

Świetne Konstrukcje Stalowe Lwówek Śląski

To zlecenie o treści - Zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 1750m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Legnica i z sąsiednich miast. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Legnica

2022-09-09 do 2022-09-17

Doskonałe Konstrukcje Stalowe

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 144m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: osoby prywatnej ...

 • Legnica

2023-01-15 do 2023-01-23

Najlepsze Konstrukcje Inżynierskie Lwówek Śląski

Próbujesz znaleźć zlecenia jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania z Legnicy. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Legnica

2022-08-28 do 2022-09-05

Fantastyczne Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Jeśli bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to Twoje najważniejsze mocne strony jako specjalisty od wykonania konstrukcji stalowej to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Dam zlecenie na montaż hali magazynowej, 1750m². Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Legnica

2022-09-12 do 2022-09-20

Profesjonalne Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Rodzaj konstrukcji: hala z biurem Powierzchnia konstrukcji: 8000m² Zakres prac: murowanie ścian Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy Informacje dodatkowe: Zlecimy mu...

 • Legnica

2022-12-13 do 2022-12-21

Świetne Konstrukcje Inżynierskie

Rodzaj konstrukcji: hala z biurem Powierzchnia konstrukcji: 225m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Informacje ...

 • Boguszów-Gorce

2022-12-01 do 2022-12-09

Zlecę wykonanie konstrukcji stalowej, 1000m², Szczawno-Zdrój

Rodzaj konstrukcji: namiot Powierzchnia konstrukcji: 1000m² Zakres prac: przeniesienie hali namiotowej Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: generalnego wykonawcy Informacje...

 • Szczawno-Zdrój

2022-08-23 do 2022-08-31

Doskonały Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: stelaż pod budynek lub maszynę Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: podwyko...

 • Strzegom

2022-10-27 do 2022-11-04

Dam zlecenie na montaż konstrukcji, do 100m², Lubin

Rodzaj konstrukcji: podkonstrukcje pod drzwi i okna w hali sprzedażowej Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zle...

 • Lubin

2022-07-25 do 2022-08-02

Konstrukcje Inżynierskie

Rodzaj konstrukcji: podkonstrukcje pod drzwi i okna w hali sprzedażowej Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: pozwolenia w posiadaniu Klienta Materiały zape...

 • Lubin

2022-08-09 do 2022-08-17

Doskonałej Jakości Konstrukcje Inżynierskie

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Zlecenie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, do 100m²". Jako rzetelny ekspert w dziedzinie konstrukcji inżynierskich wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Zaproponuj termin!

 • Lubin

2022-12-07 do 2022-12-15

Znakomity Montaż Konstrukcji Stalowych

Ten Zleceniodawca, który wciąż nie znalazł montażu konstrukcji stalowych, mimo że poszukuje od dawna, napisał nam zapytanie o treści - Zapytanie o montaż hali produkcyjnej, 501-1000 m². To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Zlecającego. Przez to, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Wałbrzych

2022-10-03 do 2022-10-03

Profesjonalne Konstrukcje Stalowe

To zlecenie o treści - Zapytanie o wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 101-200m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z rejonu Świdnicy i z sąsiednich miast. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Świdnica

2022-09-20 do 2022-09-28

Profesjonalne Konstrukcje Stalowe

W dalszym ciągu masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Zlecającego jako dobra firma od konstrukcji stalowych. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

 • Żary

2023-01-18 do 2023-01-26

Profesjonalne Konstrukcje Inżynierskie

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Zlecenie na montaż hali magazynowej, 20000m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie konstrukcji inżynierskich wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Żary

2022-08-18 do 2022-08-26

Rewelacyjne Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 7500m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: generalnego ...

 • Żary

2022-09-22 do 2022-09-30

Dobry Montaż Konstrukcji Stalowych

Spowoduj, że montaż konstrukcji stalowych nie będzie dla Zleceniodawcy kłopotem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony doradca z zakresu montażu konstrukcji stalowych stwórz skrojoną na miarę ofertę pod ogłoszenie - Dam zlecenie na montaż hali produkcyjnej, 8000m². Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Żary

2022-10-28 do 2022-11-05

Wysokiej Klasy Wykonanie Konstrukcji Stalowej

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na wysokiej klasy wykonanie konstrukcji stalowej w rejonie Żar i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o wykonanie konstrukcji stalowej, 501-1000 m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej fachowej firmy. Ustal pasujący termin od razu!

 • Żary

2023-01-18 do 2023-01-26

Opłacalny Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 20000m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: generalnego wykonawcy ...

 • Żary

2022-08-18 do 2022-08-26

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Konstrukcji Stalowych

Najczęstsze pytania o konstrukcjach stalowych

Jak wybrać firmę do wykonania konstrukcji stalowych?

Zlecenie wykonania konstrukcji stalowej warto powierzyć firmie, która:

 • posiada bogate doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji stalowych, a tym samym bogate portfolio;
 • jest w stałym kontakcie z klientem, potrafi doradzić i znaleźć optymalne rozwiązanie;
 • ma dobrą pozycję i opinię na rynku;
 • posiada śrutownię i lakiernię;
 • jest w stanie zapewnić transport, sprzęt budowany i zaplecze technologiczne;
 • oferuje kompleksową usługę - wykonanie i montaż hali stalowej, hali magazynowej lub innej konstrukcji stalowej.

Jakie są rodzaje konstrukcji stalowych?

Podział konstrukcji stalowych obejmuje:

 1. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowe, płaskie i przestrzenne - wykorzystywane w budynkach żelbetowych i instalacjach przemysłowych (w elementach w formie kratowej lub pełnościennej).
 2. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowo-ciągowe - znaleźć je można w projektach wielkogabarytowych, dachach o dużych rozpiętościach i mostach wiszących.

Konstrukcje stalowe powierzchniowe - stosowane w zbiornikach, w których elementem nośnym jest jego powierzchnia.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych