Konstrukcje stalowe z Głogowa

Porównaj oferty od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 441 816 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 734 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Branża budowlana rozwija się w szybkim tempie, oferując zupełnie nowe, lepsze możliwości. Konstrukcje stalowe - jak sama nazwa mówi - to elementy budynków, które wykonane są ze stali. Wyróżnia się kilka podstawowych rodzajów konstrukcji stalowych. Są to konstrukcje: powierzchowne, prętowo–ciągowe oraz prętowe. W pierwszym rodzaju największy nacisk kładzie się na powierzchni, która jest elementem nośnym. Konstrukcje prętowo-ciągowe najczęściej wykorzystywane są do tworzenia wielkogabarytowych instalacji, takich jak mosty. Najpopularniejszą konstrukcją stalową, którą wykorzystuje się najczęściej do montażu m.in. hal i magazynów, to system prętowy.

Konstrukcje stalowe cieszą się rosnącą popularnością wśród inwestorów. Chociażby z tego względu, że zapewniają ogromną wszechstronność wykonania, a także możliwością postawienia przez przedsiębiorcę stałej konstrukcji lub, jeżeli zachodzi taka potrzeba – tymczasowej. Bez problemu można zamówić konstrukcje stalowe, które zadowolą każdego inwestora – wiaty, hale ze stali z pewnością spełnią swoją rolę, a wybór instalacji jest bardzo duży. Postawienie konstrukcji stalowej nie będzie stanowić problemu. Do wyznaczonego miejsca dostarczone są poszczególne elementy, które łączone są w jedną całość wedle projektu. Robi się to tak, aby cała konstrukcja była stabilna – zabezpieczając je solidnie w ziemi. Obiekty są trwałe na niekorzystne warunki pogodowe. Wykorzystanie elementów z demontażu poprzedniego budynku konstrukcji stalowej jest jak najbardziej możliwe – cena nowo postawionego obiektu jest odpowiednio niższa.

Najważniejszym kryterium przy wycenie montażu nowej konstrukcji stalowej jest przeznaczony budżet. Warto wówczas poprosić wykonawcę o wycenę stawianego obiektu. Inną cenę będą miały konstrukcje stalowe z demontażu, a inną te, które będą powstawać od zera. Oferty wykonawców oferujących usługę są zależne m.in. od miejscowości; finalny koszt postawienia konstrukcji stalowejWarszawie będzie znacznie się różnić od identycznej usługi wykonanej w Szczecinie, czy na Śląsku, choćby w Katowicach. Należy wspomnieć, że cena projektu może się znacząco różnić z różnych względów – od poziomu skomplikowania projektu po zastosowany rodzaj konstrukcji.

W tym celu warto wykorzystać portale ogłoszeniowe, na których umieszczone są oferty poszczególnych wykonawców. Należy też sprawdzić opinie umieszczone przez innych klientów, które pozwolą nam na mądrą alokację funduszy – powinniśmy być pewni oferowanej usługi, która będzie rzetelna oraz skrojona pod nasz budżet.

Ranking najlepszych specjalistów od wykonania konstrukcji w Głogowie

Konstrukcje stalowe Głogów

Wysokiej Jakości Konstrukcje Stalowe w Głogowie

5 opinii

Poszukujesz wysokiej jakości konstrukcji stalowych w okolicy miejscowości Głogów i wymagasz odpowiedniej jakości? Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Innovation Precision Welding Szymon Sacharczuk - Najlepsze Wykonanie Konstrukcji Stalowej Głogów

Innovation Precision Welding Szymon Sacharczuk

5 opinii

Po prostu zleć prace dotyczące wykonania konstrukcji stalowej ekspertom z miejscowości Głogów. Zadziwią Cię swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Na terenie Głogowa są w ścisłej czołówce. Już nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

Głogowskie Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane SA - Solidne Wykonanie Konstrukcji Stalowej Głogów

Głogowskie Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane SA

Powierz zadanie wykonania konstrukcji stalowej profesjonalistom z miejscowości Głogów. Urzekną Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. Na terenie Głogowa nie mają sobie równych. Skontaktuj się z nimi od razu, aby otrzymać ofertę.

Przesiębiorstwo budowlane-zbrojenia, szlunki, żelbety - Najlepsze Konstrukcje Inżynierskie Głogów

Przesiębiorstwo budowlane-zbrojenia, szlunki, żelbety

Przygotowanie konstrukcji inżynierskich będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Przesiębiorstwo budowlane-zbrojenia szlunki żelbety ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Jeśli chcesz uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

AMDIndustrie-Service - Rewelacyjne Konstrukcje Stalowe Głogów

AMDIndustrie-Service

Dotarcie do rewelacyjnych konstrukcji stalowych może być niełatwe, ale ten dostawca na 100% pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniego towaru. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Instalacje-Budownictwo Mirosław Molenda - Pierwszorzędne Hale Magazynowe Głogów

Pierwszorzędne Hale Magazynowe Głogów

Jeżeli szukasz dobrej współpracy to eksperci z Instalacje-Budownictwo Mirosław Molenda perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

Zakład Usług Budowlanych Buddach - Wyśmienite Konstrukcje Stalowe Głogów

Zakład Usług Budowlanych Buddach

Zakład Usług Budowlanych Buddach z rejonu Głogowa specjalizuje się w oferowaniu wyśmienitych konstrukcji stalowych w konkurencyjnej cenie każdemu odbiorcy, zapewniając przy tym dogodne metody realizacji płatności. Ustal pasujący termin!

Usługi budowlane michal proszek - Staranne Hale Magazynowe Głogów

Staranne Hale Magazynowe Głogów

Na wypadek jeśli nadal potrzebujesz ekspertów od hal magazynowych to powierz tę kwestię specjalistom z Usługi budowlane michal proszek. Głogów to główny obszar ich działania. Zarezerwuj termin już teraz!

Nucleus s.c. - Markowe Konstrukcje Stalowe Głogów

Nucleus s.c.

Wciąż nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy konstrukcji stalowych, choć poszukujesz go od wielu dni? Nucleus s.c. może rozwiązać Twój problem. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

SDI GROUP Sp. z o. o. - Doskonałej Jakości Hale Magazynowe Głogów

SDI GROUP Sp. z o. o.

W dalszym ciągu potrzebujesz profesjonalistów od hal magazynowych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia SDI GROUP Sp. z o. o.. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najnowsze z 31 zleceń na wykonanie konstrukcji w Głogowie

Montaż konstrukcji stalowej, ok. 28t, Krzekotów

Zakres zlecenia: montaż konstrukcji stalowej Ilość: ok. 28t Termin rozpoczęcia prac: wrzesień 2022r. Zleceniodawca: Generalny Wykonawca...

 • Krzekotów

2022-08-03 do 2022-08-11

Perfekcyjne Konstrukcje Inżynierskie Głogów

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 1320m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Zlece...

 • Nowa Sól

2022-09-14 do 2022-09-22

Dam zlecenie na montaż konstrukcji, do 100m², Lubin

Udowodnij Zleceniodawcy, że takiej oferty montażu konstrukcji stalowych szybko nie znajdzie na terenie Lubina, więc jeśli szuka pierwszorzędnego montażu konstrukcji stalowych to bez zbędnej zwłoki powinien wybrać Twoją Firmę. Szczegółową wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Lubin

2022-07-25 do 2022-08-02

Doskonałe Wykonanie Konstrukcji Stalowej Głogów

Zrealizuj usługę doskonałego wykonania konstrukcji stalowej o treści "Zapytanie o konstrukcje pod drzwi, okna, do 100m2", jako specjalista z miejscowości Lubin. Przekonaj klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Lubina jesteś jednym z najlepszych. Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Lubin

2022-08-09 do 2022-08-17

Konstrukcje Stalowe Głogów

Zlecenie o treści - Zlecenie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, do 100m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z Lubina i okolic. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Lubin

2022-12-07 do 2022-12-15

Zapytanie o wykonanie konstrukcji stalowej, 4000m², Chróścina

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 4000m² Zakres prac: Montaż płyty warstwowej i dachu Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy Termin skorzys...

 • Chróścina

2022-12-10 do 2022-12-18

Zapotrzebowanie na montaż hali produkcyjnej, 501-1000 m², Osła

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: generalnego wykona...

 • Osła

2022-11-15 do 2022-11-23

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż dachu, 501-1000 m², Leszno

Rodzaj konstrukcji: dach Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: generalnego...

 • Leszno

2023-01-20 do 2023-01-28

Rewelacyjne Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 1500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawc...

 • Zielona Góra

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapotrzebowanie na montaż hali magazynowej, 201-300m², Zielona Góra

Zrealizowanie konstrukcji stalowych z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Zapotrzebowanie na montaż hali magazynowej, 201-300m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Zielona Góra

2022-08-29 do 2022-09-06

Znakomite Konstrukcje Inżynierskie

Rodzaj konstrukcji: hala z biurem Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy Termin skor...

 • Zielona Góra

2022-10-04 do 2022-10-12

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 501-1000 m², Zielona Góra

Klient wprowadził zapytanie "Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 501-1000 m²". Wykonaj zadanie perfekcyjnego wykonania konstrukcji stalowej jako specjalista w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do podjęcia działalności z Zielonej Góry i przyległych miast. Nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Zielona Góra

2022-10-13 do 2022-10-21

Zlecę montaż konstrukcji, do 100m², Legnica

Rodzaj konstrukcji: kraty Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca zapewnia materiał Zlecenie od: gene...

 • Legnica

2022-11-08 do 2022-11-16

Doskonałej Jakości Konstrukcje Stalowe

Zrealizowanie konstrukcji stalowych dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 1750m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Przedzwoń, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Legnica

2022-09-09 do 2022-09-17

Świetny Montaż Konstrukcji Stalowych Głogów

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł montażu konstrukcji stalowych, pomimo że poszukuje od dłuższego czasu, napisał nam zlecenie o treści - Dam zlecenie na montaż hali magazynowej, 144m². To właśnie Twoja oferta może być wybawieniem z problemu Klienta. Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Legnica

2023-01-15 do 2023-01-23

Fantastyczne Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 201-300m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy Informacj...

 • Legnica

2022-08-28 do 2022-09-05

Doskonałe Konstrukcje Stalowe

Zleceniodawca poszukuje doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Dam zlecenie na montaż hali magazynowej, 1750m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Legnica

2022-09-12 do 2022-09-20

Szukam firmy do wykonania konstrukcji stalowej, 8000m², Legnica

Pragniesz znaleźć Zlecającego jako warty uwagi profesjonalista z zakresu wyjątkowego wykonania konstrukcji stalowej z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Legnica

2022-12-13 do 2022-12-21

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 301-500m², Szurkowo

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy Informac...

 • Szurkowo

2023-01-23 do 2023-01-31

Porządne Konstrukcje Inżynierskie

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 201-300m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Informacje d...

 • Szurkowo

2023-01-23 do 2023-01-31

Zlecę wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 301-500m², Bolesławiec

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy Informacj...

 • Bolesławiec

2022-10-04 do 2022-10-12

Opłacalny Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj konstrukcji: pogrążanie pali stalowych Powierzchnia konstrukcji: 101-200m² Zakres prac: pogrążenie pali stalowych Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały za...

 • Pomorsko

2022-12-30 do 2023-01-07

Montaż konstrukcji stalowej 2 obiektów, 60t i 21t, Lubonia

Jeżeli wciąż jako ekspert od konstrukcji inżynierskich szukasz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Montaż konstrukcji stalowej 2 obiektów, 60t i 21t. Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Wielkopolskiego na pewno pokażesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Lubonia

2022-08-17 do 2022-08-22

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, do 100m², Złotoryja

Rodzaj konstrukcji: Klapy stalowe, parasole wychwytowe Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawc...

 • Złotoryja

2023-01-05 do 2023-01-13

Profesjonalne Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Zakres zlecenia: wykonanie i montaż konstrukcji stalowej wraz z wykonanie obudowy z płyt warstwowych Ilość: 98,5t Zakres prac: - wykonanie konstrukcji wraz z ocynkowaniem, - montaż konstrukcji, - wykonanie obudowy z płyt ...

 • Miejska Górka

2022-09-12 do 2022-09-20

Zlecę wykonanie konstrukcji stalowej, 2000m², Żary

Rodzaj konstrukcji: wykonanie podwaliny, mury oporowe oraz betonowania słupów żelbetowych Powierzchnia konstrukcji: 2000m² Zakres prac: wykonanie podwaliny, mury oporowe oraz obetonowania słupów żelbetowych Pozwolenie na ...

 • Żary

2023-01-18 do 2023-01-26

Zlecenie na montaż hali magazynowej, 20000m², Żary

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 20000m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: generalneg...

 • Żary

2022-08-18 do 2022-08-26

Zlecenie na montaż hali magazynowej, 7500m², Żary

Zlecający napisał zlecenie o treści "Zlecenie na montaż hali magazynowej, 7500m²". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie konstrukcji inżynierskich daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Żary

2022-09-22 do 2022-09-30

Konstrukcje Stalowe

Zrealizowanie konstrukcji stalowych dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Dam zlecenie na montaż hali produkcyjnej, 8000m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Żary

2022-10-28 do 2022-11-05

Najlepsze Konstrukcje Stalowe

Wykonanie konstrukcji stalowych z tego zlecenia będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Zapytanie o wykonanie konstrukcji stalowej, 501-1000 m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Żary

2023-01-18 do 2023-01-26

Staranne Konstrukcje Inżynierskie

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 20000m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: generalnego wykonawcy ...

 • Żary

2022-08-18 do 2022-08-26

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Konstrukcji Stalowych

Najczęstsze pytania o konstrukcjach stalowych

Jak wybrać firmę do wykonania konstrukcji stalowych?

Zlecenie wykonania konstrukcji stalowej warto powierzyć firmie, która:

 • posiada bogate doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji stalowych, a tym samym bogate portfolio;
 • jest w stałym kontakcie z klientem, potrafi doradzić i znaleźć optymalne rozwiązanie;
 • ma dobrą pozycję i opinię na rynku;
 • posiada śrutownię i lakiernię;
 • jest w stanie zapewnić transport, sprzęt budowany i zaplecze technologiczne;
 • oferuje kompleksową usługę - wykonanie i montaż hali stalowej, hali magazynowej lub innej konstrukcji stalowej.

Jakie są rodzaje konstrukcji stalowych?

Podział konstrukcji stalowych obejmuje:

 1. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowe, płaskie i przestrzenne - wykorzystywane w budynkach żelbetowych i instalacjach przemysłowych (w elementach w formie kratowej lub pełnościennej).
 2. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowo-ciągowe - znaleźć je można w projektach wielkogabarytowych, dachach o dużych rozpiętościach i mostach wiszących.

Konstrukcje stalowe powierzchniowe - stosowane w zbiornikach, w których elementem nośnym jest jego powierzchnia.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych