Projekty domów w Nowym Dworze Mazowieckim

Porównaj oferty od Architektów Projektów Indywidualnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 401 849 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 805 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wybór projektu to pierwsze zadanie przed osobami, które podjęły decyzję o budowie domu. Na rynku dostępne są gotowe projekty domów, jednak inwestorzy coraz częściej sięgają po pomoc architekta i zakup projektu indywidualnego. Czym kierować się przy wyborze koncepcji naszego domu oraz na jaką opcję należy się zdecydować? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące projektów domów. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę w tej dziedzinie? - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Wybierając projekt domu, podstawowymi wytycznymi powinny być dla nas zapisy miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, lub decyzji o warunkach zabudowy. Tam znajdziemy m.in. informację o dopuszczalnej wysokości budynku czy szerokości elewacji frontowej. Jeżeli nie jesteś pewien, czy dany projekt będzie pasował do Twojej działki, poproś o analizę architekta. Doświadczony projektant podpowie, czy wybrany projekt spełnia warunki techniczne i normy prawne, aby móc zbudować go na danej działce. Dodatkowo architekt przeanalizuje ustawienie domu względem stron świata oraz dostępu do mediów i przyłączy.

Może okazać się, że po uwzględnieniu wszystkich zapisów decyzji o warunkach zabudowy lub MPZP, wybór projektów domów znacząco się skurczył. Jeżeli nasza działka jest problematyczna, np. dość wąska lub o nietypowym kształcie, warto zdecydować się na indywidualny projekt domu. Takie rozwiązanie będzie także lepsze, jeśli w gotowym projekcie planowane jest naniesienie wiele znaczących zmian. Koszt jego przerobienia może okazać się niemal taki sam, jak zaprojektowanie indywidualnego domu od podstaw. Należy pamiętać o tym, że gotowy projekt również trzeba poddać adaptacji projektu, czyli nanieść go bezpośrednio na mapę naszej działki.

Wybór bryły budynku będzie miał ogromny wpływ nie tylko na proces budowy, ale przede wszystkim na codzienne życie. Warto dopasować projekt domu do potrzeb i stylu życia całej rodziny. Skorzystaj z rad architekta wnętrz, który podpowie jak rozplanować przestrzeń w domu, aby zapewnić jej komfortowe użytkowanie. Projekt domu parterowego może okazać się nieco tańszy w budowie od budowy domu dwupiętrowego ze względu na brak stropu, dodatkowego piętra i schodów. W domu piętrowym można wydzielić strefę dzienną i nocną, a także zyskujemy miejsce na dodatkowe pomieszczenia gospodarcze. Kompromisem może być projekt domu z poddaszem, który dzięki braku pełnej ściany ogranicza znacząco koszty budowy.

Przy projektowaniu budynku nie należy zapomnieć o przestrzeni wokół niego. Nowoczesny projekt domu warto otoczyć pięknym ogrodem i zielenią. W projekcie możesz zdecydować się także na aranżację ogrodu i zagospodarowanie terenu wokół budynku. Doświadczony projektant pomoże Ci także w  aranżacji i wystroju wnętrz, komponując spójny styl dopasowany do Twoich potrzeb.

Ranking najlepszych projektantów domów w Nowym Dworze Mazowieckim

Projekty domów Nowy Dwór Mazowiecki

AGKPROJEKT

1 opinia

Specjaliści z AGKPROJEKT przedstawią Ci najlepszą ofertę projektów domów parterowych. Mają na swoim koncie wiele pozywnych referencji od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

MK PROJEKT Usługi projektowe Konrad Mieszkowski - Wyjątkowe Projektowanie Domów Nowy Dwór Mazowiecki

Wyjątkowe Projektowanie Domów

15 opinii

Dobra cena i godna podziwu realizacja powierzonych zadań to główne zalety przedsiębiorcy, którego specjalnością jest projektowanie domów. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

Grzegorz Kiełbasiński - Odpowiednie Projekty Domów Nowy Dwór Mazowiecki

Odpowiednie Projekty Domów Nowy Dwór Mazowiecki

Firma Grzegorz Kiełbasiński oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z Nowego Dworu Mazowieckiego oraz przyległych powiatów. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Wykonczenia - Odpowiednie Projekty Małych Domów Nowy Dwór Mazowiecki

Odpowiednie Projekty Małych Domów

Firma Wykonczenia oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z rejonu Nowego Dworu Mazowieckiego i z sąsiednich miast. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

ByPola Paulina Zakrzewska - Pierwszorzędne Projekty Domów Parterowych Nowy Dwór Mazowiecki

ByPola Paulina Zakrzewska

Firma ByPola Paulina Zakrzewska świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z Nowego Dworu Mazowieckiego oraz przyległych powiatów. Jeśli chcesz poznać ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

Przemko - Pierwszorzędne Projekty Domów Nowy Dwór Mazowiecki

Pierwszorzędne Projekty Domów

Przemko zapewnia bogatą ofertę pierwszorzędnych projektów domów gwarantując przy tym solidną obsługę, a dla zainteresowanych również usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

GEOBUD Geodezja Budownictwo Nieruchomości - Tanie Projekty Domów w Nowym Dworze Mazowieckim

Tanie Projekty Domów w Nowym Dworze Mazowieckim

Jeszcze nie znalazłeś projektów domów, mimo że poszukujesz od sam nie wiesz jak dawna? GEOBUD Geodezja Budownictwo Nieruchomości może być Twoim wybawieniem. Nie czekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Art4home Sp. z o.o. - Idealne Projekty Domów Parterowych Nowy Dwór Mazowiecki

Idealne Projekty Domów Parterowych

Projekty domów parterowych oraz detale z tego wynikające skończą być dla Ciebie problemem, jeśli wybierzesz ofertę Art4home Sp. z o.o.. Doświadczeni pracownicy z dziedziny projektów domów parterowych pomogą Ci stworzyć idealne rozwiązanie. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

AGMA Usługi Budowlane i Porządkowe - Bezkonkurencyjne Projekty Małych Domów Nowy Dwór Mazowiecki

AGMA Usługi Budowlane i Porządkowe

Wybranie odpowiednich projektów domów może być skomplikowane, ale AGMA Usługi Budowlane i Porządkowe na pewno pomoże Ci w znalezieniu rozwiązania. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Usługi ogólnobudowlane - Świetne Projekty Domów Parterowych Nowy Dwór Mazowiecki

Świetne Projekty Domów Parterowych Nowy Dwór Mazowiecki

Projekty domów parterowych i implikacje z tego wynikające skończą być dla Ciebie skomplikowaną kwestią, jeśli skorzystasz z oferty Usługi ogólnobudowlane. Profesjonalni pracownicy z branży projektów domów parterowych pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

Najnowsze z 31 zleceń na projekty domów w Nowym Dworze Mazowieckim

Dam zlecenia na projekt, dom 101-200m², Nowy Dwór Mazowiecki

Rodzaj zlecenia: zaprojektowanie budynku od podstaw Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Informacje dodatkowe: Szukam architekta do współpracy B2B. Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano wczoraj o 13:26

Zlecę projekt, dom 101-200m², Łomna

Rodzaj zlecenia: zaprojektowanie budynku od podstaw Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Łomna

2023-01-17 do 2023-01-25

Zapytanie o projekt, dom 70m², Nowy Dwór Mazowiecki

Rodzaj zlecenia: zaprojektowanie budynku od podstaw Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: 70m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-11-24 do 2022-12-02

Dam zlecenia na projekt, dom 56m², Nasielsk

Rodzaj zlecenia: zaprojektowanie budynku od podstaw Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: 56m² Informacje dodatkowe: Typ domu parterowego szkieletowego SD3 Lub SD4 Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mie...

 • Nasielsk

2022-11-23 do 2022-12-01

Zapotrzebowanie na projekt, dom 70m², Nowy Dwór Mazowiecki

Rodzaj zlecenia: zaprojektowanie budynku od podstaw Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: 70m² Informacje dodatkowe: Chciała bym zaadaptować szkice przygotowane do zgłoszenia domku letniskowego na pełny projek...

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-10-29 do 2022-11-06

Dam zlecenia na projekt, dom do 100m², Leoncin

Rodzaj zlecenia: zaprojektowanie budynku od podstaw Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: do 100m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Leoncin

2022-10-13 do 2022-10-21

Zlecenie na projekt, dom do 100m², Goławice Pierwsze

Rodzaj zlecenia: zaprojektowanie budynku od podstaw Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Goławice pierwsze

2022-08-17 do 2022-08-25

Zapytanie o projekt, dom 165m², Skrzeszew

Rodzaj zlecenia: zaprojektowanie budynku od podstaw Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: 165m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Skrzeszew

2022-10-26 do 2022-10-26

Zapytanie o projekt, dom 165m², Kałuszyn

Rodzaj zlecenia: zaprojektowanie budynku od podstaw Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: 165m² Informacje dodatkowe: Poszukuję architekta który zaprojektuje dom jednorodzinny na podstawie projektu "Dom w serd...

 • Kałuszyn

2022-10-26 do 2022-11-08

Zapytanie o projekt, dom 101-200m², Legionowo

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj zlecenia: zaprojektowanie budynku od podstaw Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Legionowo

2022-11-02 do 2022-11-02

Zapytanie o projekt, dom 101-200m², Legionowo

Rodzaj zlecenia: zaprojektowanie budynku od podstaw Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Legionowo

2022-12-08 do 2022-12-08

Zlecę projekt, dom 70m², Legionowo, Pułtusk

Rodzaj zlecenia: zaprojektowanie budynku od podstaw Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: 70m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Legionowo, Pułtusk

2023-01-04 do 2023-01-12

Zapotrzebowanie na projekt, dom 101-200m², Łomianki

Rodzaj zlecenia: zaprojektowanie budynku od podstaw Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Informacje dodatkowe: Witam, chciałbym się dowiedzieć jaki byłby koszt projektu domu jednorodzinnego (https:/...

 • Łomianki

2022-08-06 do 2022-08-14

Zlecenie na projekt, dom 101-200m², Sadowa

Rodzaj zlecenia: zaprojektowanie budynku od podstaw Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Informacje dodatkowe: Zlecę wykonanie projektu domu na podstawie projektu "Dom przy alabastrowej 58" powiększ...

 • Sadowa

2022-07-31 do 2022-08-08

Zlecenie na projekt, dom 101-200m², Izabelin-Dziekanówek

Rodzaj zlecenia: zaprojektowanie budynku od podstaw Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Izabelin-Dziekanówek

2022-08-07 do 2022-08-15

Zapotrzebowanie na projekt, garaż 201-300m², Aleksandria

Rodzaj zlecenia: zaprojektowanie budynku od podstaw Rodzaj obiektu: garaż lub budynek gospodarczy Powierzchnia obiektu: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Aleksandria

2022-07-21 do 2022-07-29

Zapotrzebowanie na projekt, dom 120m², Nowe Miasto

Rodzaj zlecenia: zaprojektowanie budynku od podstaw Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: 120m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Nowe Miasto

2022-10-06 do 2022-10-14

Zapotrzebowanie na projekt, 4m², Wyględy

Rodzaj zlecenia: zaprojektowanie budynku od podstaw Rodzaj obiektu: Sauna ogrodowa Powierzchnia obiektu: 4m² Informacje dodatkowe: Witam, Prosiłbym o wycenę projektu architektury sauny ogrodowej(fińska) wraz z instalacją ele...

 • Wyględy

2022-09-13 do 2022-09-21

Zapytanie o projekt, dom 101-200m², Białobrzegi

Rodzaj zlecenia: zaprojektowanie budynku od podstaw Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Białobrzegi

2022-12-11 do 2022-12-19

Dam zlecenia na projekt, dom do 100m², Białobrzegi

Rodzaj zlecenia: zaprojektowanie budynku od podstaw Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Białobrzegi

2022-09-09 do 2022-09-17

Dam zlecenia na projekt, dom 101-200m², Białobrzegi

Rodzaj zlecenia: zaprojektowanie budynku od podstaw Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Białobrzegi

2022-08-23 do 2022-08-31

Zlecę projekt, dom 101-200m², Serock

Rodzaj zlecenia: zaprojektowanie budynku od podstaw Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Serock

2022-10-19 do 2022-10-27

Dam zlecenia na projekt, dom 201-300m², Serock

Rodzaj zlecenia: zaprojektowanie budynku od podstaw Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: 201-300m² Informacje dodatkowe: Płaski dach, 5 osobowa rodzina, fotowoltaika na dachu plus kolektory słoneczne, niezale...

 • Serock

2022-12-01 do 2022-12-09

Zapotrzebowanie na projekt, dom do 100m², Płońsk

Rodzaj zlecenia: zaprojektowanie budynku od podstaw Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Płońsk

2022-12-07 do 2022-12-15

Zapytanie o projekt, dom 101-200m², Płońsk

Rodzaj zlecenia: zaprojektowanie budynku od podstaw Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Płońsk

2022-09-17 do 2022-09-25

Zapytanie o projekt, garaż 290m², Ożarów Mazowiecki

Rodzaj zlecenia: zaprojektowanie budynku od podstaw Rodzaj obiektu: garaż lub budynek gospodarczy Powierzchnia obiektu: 290m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ożarów Mazowiecki

2022-12-09 do 2022-12-17

Zapytanie o projekt, dom do 100m², Pogroszew

Rodzaj zlecenia: zaprojektowanie budynku od podstaw Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: do 100m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Pogroszew

2022-07-21 do 2022-07-29

Zapotrzebowanie na projekt, dom 101-200m², Dębówka

Rodzaj zlecenia: zaprojektowanie budynku od podstaw Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Informacje dodatkowe: technologia izodom Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Dębówka

2022-12-02 do 2022-12-10

Zlecenie na projekt, dom 101-200m², Błonie

Rodzaj zlecenia: zaprojektowanie budynku od podstaw Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Błonie

2023-01-14 do 2023-01-22

Zapotrzebowanie na projekt, dom 201-300m², Marki

Rodzaj zlecenia: zaprojektowanie budynku od podstaw Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia obiektu: 201-300m² Informacje dodatkowe: Pozsukujemy architekta dla wykonania projektu domu blizniaczego jednorodz...

 • Marki

2022-08-09 do 2022-08-17

Zlecę projekt, dom 160m², Marki

Rodzaj zlecenia: zaprojektowanie budynku od podstaw Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: 160m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Marki

2023-01-20 do 2023-01-28

Otrzymaj zlecenia dla Architektów Projektów Indywidualnych

Najczęstsze pytania o projektach domów

Czy warto zdecydować się na indywidualny projekt domu?

Indywidualny projekt domu to dobre rozwiązanie, jeżeli jesteś właścicielem nietypowej, problematycznej działki, na której trudno zaadaptować gotowy projekt. Na projekt indywidualny powinny zdecydować się także osoby mające dość sprecyzowane oczekiwania względem układu pomieszczeń, których nie spełniają gotowe rozwiązania. Wybierając indywidualny projekt domu otrzymujemy projekt skrojony na miarę naszych potrzeb, idealnie dopasowany do oczekiwań. Architekt wykona nam także projekt zagospodarowania terenu, w tym przyłączeń i mediów, który jest niezbędnym elementem całej dokumentacji projektowej.

Ile kosztuje indywidualny projekt domu?

Koszt indywidualnego projektu domu jest zazwyczaj nieco wyższy od gotowego projektu i waha się od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Dokładna wycena zależy od skomplikowania bryły budynku, jego powierzchni, ilości kondygnacji oraz zakresu prac. Projekt domu parterowego oraz projekt domu z poddaszem to najczęściej zlecane opcje i najtańsze rozwiązania. Możemy ograniczyć się jedynie do zakupu projektu domu, lub wybrać kompleksową usługę wraz z projektem ogrodu, zagospodarowania terenu czy projektu wnętrz. Warto pamiętać, że gotowy projekt domu także należy przekazać do adaptacji, a za wykonanie ewentualnych zmian w projekcie poniesiemy dodatkowe koszty. Osobno należy także wykonać projekty przyłączeń, np. gazu czy wodociągu. Ostatecznie może okazać się, że kompletny projekt indywidualny będzie kosztował porównywalnie tyle, co projekt gotowy wraz z dodatkami.

Jaki specjalista może wykonać indywidualny projekt domu?

Indywidualny projekt domu możemy zlecić projektantowi posiadającemu stosowne uprawnienia budowlane wynikające z przepisów budowlanych. Cały proces trwa od kilku do kilkunastu tygodni i wymaga kilku spotkań i konsultacji z inwestorem. Architekt może w całości wykonać projekt domu lub zlecić część prac projektantom odpowiedzialnym za poszczególne branże. Profesjonalny projektant zajmuje się zarówno wykonaniem projektu domu, jak również aranżacją wnętrza i zagospodarowaniem terenu. Nowoczesny projekt domu zawiera coraz częściej wizualizację budynku – zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i zewnętrzną elewację. Warto zdecydować się na wybór doświadczonych i polecanych specjalistów, którzy gwarantują owocną współpracę, a także fachowe doradztwo.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Architektów Projektów Indywidualnych