Blaty kamienne w Bielsku-Białej

Porównaj oferty od Specjalistów od Blatów Kamiennych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 168 695 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 986 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Ranking najlepszych specjalistów od blatów kamiennych w Bielsku-Białej

Blaty kamienne Bielsko-Biała

Opłacalne Blaty Marmurowe Bielsko-Biała

23 opinie

Gdy poszukujesz rewelacyjnej współpracy to eksperci z KAM-TAX są dla Ciebie idealni. Żeby poznać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - warto.

MASTERSTONE - Pierwszorzędne Blaty Kwarcowe Bielsko-Biała

MASTERSTONE

9 opinii

Szukając blatów kwarcowych spotkasz dostawców, którzy mają ofertę dla Ciebie, ale to MASTERSTONE nie ma konkurentów. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Gran-Płyt - Opłacalna Sprzedaż Blatów Kamiennych Bielsko-Biała

Gran-Płyt

2 opinie

Znalezienie specjalistów od sprzedaży blatów kamiennych nigdy nie było tak przyjemne. Sprawdź Gran-Płyt i zapoznaj się z jedyną w swoim rodzaju ofertą stworzoną tylko dla Ciebie. Mają propozycję dla każdego, nie pożałujesz.

Jaskiniowiec - Fachowa Sprzedaż Blatów Kamiennych Bielsko-Biała

Jaskiniowiec

1 opinia

Wyszukanie ekspertów od sprzedaży blatów kamiennych nigdy nie było tak łatwe. Skontaktuj się Jaskiniowiec i zapoznaj się z specjalistyczną ofertą stworzoną tylko dla Ciebie. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Leo-Bud Firma Remontowo Budowlana - Dobre Blaty Bielsko-Biała

Leo-Bud Firma Remontowo Budowlana

1 opinia

Nadal nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy blatów, chociaż szukasz go od dawna? Leo-Bud Firma Remontowo Budowlana może być Twoim rozwiązaniem. Aby poznać więcej informacji skontaktuj się już teraz - warto.

Tomson Tomasz Sablik - Pierwszorzędne Blaty Granitowe Bielsko-Biała

Tomson Tomasz Sablik

1 opinia

Jeśli poszukujesz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Tomson Tomasz Sablik są dla Ciebie idealni. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - skontaktuj się od razu!

FIRMA STADLER - Znakomite Blaty Kuchenne Granitowe w Bielsku-Białej

Znakomite Blaty Kuchenne Granitowe w Bielsku-Białej

1 opinia

Następnego takiego dostawcy szybko nie znajdziesz w miejscowości Bielsko-Biała i okolicy, dlatego jeśli poszukujesz znakomitych blatów kuchennych granitowych to bez zbędnej zwłoki sprawdź FIRMA STADLER. Żeby poznać dokładną wycenę skontaktuj się już teraz - warto.

PPHU "Bet-Bruk" Tomasz Litmanowski - Wyśmienite Blaty Marmurowe Bielsko-Biała

Wyśmienite Blaty Marmurowe

4 opinie

Poszukując blatów marmurowych trafisz na producentów, którzy mają ofertę dla Ciebie, ale to PPHU Bet-Bruk Tomasz Litmanowski jest najwyższej próby. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

P.P.H.U. "MABAKO" - Doskonałe Blaty Kuchenne z Kamienia Bielsko-Biała

P.P.H.U. "MABAKO"

1 opinia

Dotarcie do doskonałych blatów kuchennych z kamienia to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z P.P.H.U. MABAKO poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

ABAKON Sp. z o.o. - Wysokiej Klasy Blaty Kwarcowe Bielsko-Biała

Wysokiej Klasy Blaty Kwarcowe Bielsko-Biała

1 opinia

Jeśli jeszcze nie podjąłeś decyzji o wyborze właściwego dostawcy wysokiej klasy blatów kwarcowych to ta firma może być tym, czego szukasz. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Najnowsze z 351 zleceń na blaty kamienne w Bielsku-Białej

Potrzebny zakup z montażem blatu, kuchenny, 3-5m², Bielsko-Biała

Rodzaj usługi: zakup z montażem Rodzaj blatu: kuchenny Materiał na blat: granit Powierzchnia prac: 3-5m² Dostawca materiałów: Wykonawca Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bielsko-Biała

2022-11-26 do 2022-12-04

Sprzedaż Blatów Kamiennych Bielsko-Biała

Zakres zlecenia: blaty Zakres prac: całkowicie nowy projekt Powierzchnia prac: poniżej 50m² Dostawca materiałów: Wykonawca Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Bielsko-Biała

2022-10-18 do 2022-10-26

Zlecenie na zakup z montażem blatu kamiennego, 1-3m², Bielsko-Biała

Jako firma oferująca sprzedaż blatów kamiennych na terenie Bielska-Białej i w pobliskich miejscowościach, poznaj szczegóły zlecenia - Zlecenie na zakup z montażem blatu kamiennego, 1-3m². Daj możliwość skorzystania Zlecającemu z wiedzy znawców z Twojej firmy i już dziś zaoferuj bezkonkurencyjne blaty w atrakcyjnej cenie. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Bielsko-Biała

2022-09-07 do 2022-09-15

Perfekcyjne Usługi Kamieniarskie Bielsko-Biała

Zakres zlecenia: blaty Zakres prac: całkowicie nowy projekt Powierzchnia prac: 7m² Dostawca materiałów: Wykonawca Dodatkowe informacje: Kuchnia w kształcie litry U (trzy części blatu, dwie części na ścianę)3 wycięcia na podwój...

 • Bielsko-Biała

2022-06-19 do 2022-06-27

Zlecenie na zakup blatu, kuchenny, 1-3m², Żywiec

Okazyjna sprzedaż blatów kamiennych na terenie miejscowości Żywiec, ale też szybka dostawa i dobra cena to Twoja specjalność? Już nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Żywiec

2022-07-03 do 2022-07-11

Dam zlecenie na zakup z montażem blatu kamiennego, 1-3m², Ustroń

Odszukaliśmy specjalnie dla Ciebie niezrównane zlecenie dla zakładu kamieniarskiego, o treści - Dam zlecenie na zakup z montażem blatu kamiennego, 1-3m². Jako Specjaliści zaplanuj i dokładnie zrealizuj zadanie. Żeby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

 • Ustroń

2022-06-14 do 2022-06-22

Porządne Blaty Kamienne Bielsko-Biała

Rodzaj usługi: zakup z montażem Rodzaj blatu: kuchenny Materiał na blat: konglomerat kwarcowy Powierzchnia prac: 5-7m² Dostawca materiałów: Wykonawca Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Oświęcim

2022-07-13 do 2022-07-21

Doskonałej Jakości Blaty Kamienne

Ten Klient myśli, że doskonałej jakości blaty kamienne to nieproste zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Zlecenie na zakup z montażem blatu kamiennego, 3-5m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec pomożesz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Oświęcim

2022-05-31 do 2022-06-08

Fantastyczne Usługi Kamieniarskie

Usługi kamieniarskie w Twoim wykonaniu to,w pełnym tego słowa znaczeniu, majstersztyk? Jako najlepszy partner do współpracy nawiąż współpracę po zapoznaniu się ze zleceniem, które ma treść - Zakup z montażem blatu, kuchenny, 5-7m². Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Oświęcim

2022-10-23 do 2022-10-31

Zapotrzebowanie na zakup z montażem blatu, łazienkowy, poniżej 1m², Wadowice

Rodzaj usługi: zakup z montażem Rodzaj blatu: łazienkowy Materiał na blat: konglomerat kwarcowy Powierzchnia prac: poniżej 1m² Dostawca materiałów: Wykonawca Dodatkowe informacje: 160 x 47 cm dla dwóch umywalek podwieszanych ...

 • Wadowice

2022-06-07 do 2022-06-15

Dobry Zakład Kamieniarski Bielsko-Biała

Znaleźliśmy specjalnie dla Ciebie niezrównane zlecenie skierowane do zakładu kamieniarskiego, mające treść - Zlecenie na zakup blatu kamiennego, 3-5m². Jako Specjaliści przeanalizuj i dokładnie zrealizuj zlecenie. Żeby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Tychy

2022-09-16 do 2022-09-24

Doskonałe Blaty Kamienne

Rodzaj usługi: zakup z montażem Rodzaj blatu: kuchenny Materiał na blat: granit Powierzchnia prac: poniżej 1m² Dostawca materiałów: Wykonawca Dodatkowe informacje: Blat pod zlewozmywak wraz z montażem blatu zlewu i kranu Ter...

 • Tychy

2022-07-27 do 2022-08-04

Blaty Bielsko-Biała

Skoro chcesz znaleźć zlecenia jako dostawca tanich blatów, to na pewno dobierzesz Zleceniodawcy odpowiedni produkt. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Imielin

2022-06-08 do 2022-06-16

Zapotrzebowanie na zakup blatu, kuchenny, 5-7m², Sucha Beskidzka

Rodzaj usługi: zakup Rodzaj blatu: kuchenny Materiał na blat: marmur Powierzchnia prac: 5-7m² Dostawca materiałów: Wykonawca Dodatkowe informacje: Kolor czarny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia...

 • Sucha Beskidzka

2022-09-17 do 2022-09-18

Zlecenie na zakup z montażem blatu kamiennego, 3-5m², Mikołów

Rodzaj usługi: zakup z montażem Rodzaj blatu: kuchenny Materiał na blat: do ustalenia Powierzchnia prac: 3-5m² Dostawca materiałów: Wykonawca Dodatkowe informacje: Wymiary zostały określone na rzucie. Do wykonania jest blat w...

 • Mikołów

2022-06-30 do 2022-07-08

Zapotrzebowanie na zakup z montażem blatu kamiennego, 3-5m², Mikołów

Rodzaj usługi: zakup z montażem Rodzaj blatu: kuchenny Materiał na blat: do ustalenia Powierzchnia prac: 3-5m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia...

 • Mikołów

2022-07-07 do 2022-07-15

Zapotrzebowanie na zakup blatu kamiennego, 1m², Chrzanów

Rodzaj usługi: zakup Rodzaj blatu: kuchenny Materiał na blat: do ustalenia Powierzchnia prac: 1m² Dostawca materiałów: Wykonawca Dodatkowe informacje: 0,6 x 0,9m Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia...

 • Chrzanów

2022-10-25 do 2022-11-02

Montaż blatu kamiennego, poniżej 1m², Mysłowice

Zrealizowanie blatów kamiennych z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Montaż blatu kamiennego, poniżej 1m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Mysłowice

2022-10-26 do 2022-10-26

Dam zlecenie na zakup z montażem blatu, kuchenny, 3-5m², Wodzisław Śląski

Rodzaj usługi: zakup z montażem Rodzaj blatu: kuchenny Materiał na blat: granit Powierzchnia prac: 3-5m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wodzisław Śląski

2022-08-30 do 2022-09-07

Świetny Zakład Kamieniarski

Rodzaj usługi: zakup z montażem Rodzaj blatu: kuchenny Materiał na blat: do ustalenia Powierzchnia prac: 3-5m² Dostawca materiałów: Wykonawca Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Wodzisław Śląski

2022-08-06 do 2022-08-14

Potrzebny zakup z montażem blatu kamiennego, 15m², Katowice

Rodzaj usługi: zakup z montażem Rodzaj blatu: kuchenny Materiał na blat: do ustalenia Powierzchnia prac: 15m² Dostawca materiałów: Wykonawca Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Katowice

2022-05-28 do 2022-06-05

Blaty

Zakres zlecenia: blaty Zakres prac: całkowicie nowy projekt Powierzchnia prac: 7m² Dostawca materiałów: Wykonawca Dodatkowe informacje: blaty kuchenne - projekt -rysunek i wymiary mogę przesłać mailowo Termin rozpoczęcia prac...

 • Katowice

2022-08-05 do 2022-08-13

Zakup blatu kamiennego, 3-5m², Katowice

Rodzaj usługi: zakup Rodzaj blatu: kuchenny Materiał na blat: do ustalenia Powierzchnia prac: 3-5m² Dostawca materiałów: Wykonawca Dodatkowe informacje: Blaty ze stali nierdzewnej 120 x 60 szt 4 Termin rozpoczęcia prac: w ci...

 • Katowice

2022-08-25 do 2022-09-02

Zakup z montażem blatu kamiennego, 3-5m², Katowice

Rodzaj usługi: zakup z montażem Rodzaj blatu: kuchenny Materiał na blat: do ustalenia Powierzchnia prac: 3-5m² Dostawca materiałów: Wykonawca Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Katowice

2022-09-13 do 2022-09-21

Perfekcyjne Blaty Kamienne

W dalszym ciągu możesz odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zlecającego jako profesjonalista od blatów kamiennych. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Katowice

2022-08-31 do 2022-09-08

Potrzebny montaż blatu kamiennego, 5-7m², Katowice

Odpowiedz na zapytanie dla rewelacyjnego zakładu kamieniarskiego do zrealizowania zlecenia w konkurencyjnej cenie. Pokaż, że Twoja firma to specjaliści, którzy znajdą właściwe rozwiązania. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Katowice

2022-11-27 do 2022-12-05

Usługi Kamieniarskie

Rodzaj usługi: montaż Rodzaj blatu: kuchenny Materiał na blat: mocowanie blatu drewnianego Powierzchnia prac: poniżej 1m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Spaliłem blat. Muszę to naprawić i chciałbym ...

 • Katowice

2022-09-06 do 2022-09-14

Doskonałe Usługi Kamieniarskie

Szukane są doskonałe usługi kamieniarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na zakup z montażem blatu kamiennego, 7-10m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca odpowiednią kadrę do realizacji zleceń z zakresu blatów kamiennych, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Katowice

2022-09-15 do 2022-09-23

Sprzedaż Blatów Kamiennych

Rodzaj usługi: zakup z montażem Rodzaj blatu: kuchenny Materiał na blat: marmur Powierzchnia prac: 1-3m² Dostawca materiałów: Wykonawca Dodatkowe informacje: 195x60 135x60 Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Katowice

2022-06-10 do 2022-06-18

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Blatów Kamiennych
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Blatów Kamiennych